LaLiga
Athletic_Club
Athletic Club
2 december 2023
16.15
Rayo_Vallecano
Rayo Vallecano

Athletic Club - Rayo Vallecano: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Athletic Club tegen Rayo Vallecano op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Athletic in het voordeel tegen Vallecano. Wat wordt de uitkomst in San Mamés?

Athletic Bilbao

Athletic Club - Rayo Vallecano: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Athletic Club tegen Rayo Vallecano op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Athletic in het voordeel tegen Vallecano. Wat wordt de uitkomst in San Mamés?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zesmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Athletic drie keer, Vallecano won er één en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Athletic op papier beter dan Vallecano. Athletic Club won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Rayo Vallecano won éénmaal, verloor één duel en speelde driemaal gelijk.

Athletic Club - Rayo Vallecano
LaLiga
2 december 2023
16.15, San Mamés
Scheidsrechter, Francisco José Hernández Maeso

Terugblik: Athletic wint onderlinge duels vaker dan Vallecano

Athletic Club en de spelers van Rayo Vallecano kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de LaLiga:
  • Er vielen zestien goals, gemiddeld 2,67 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk negen goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 28 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,67 schoten per wedstrijd. de spelers van Athletic Club schoten het vaakst op doel, namelijk achttien keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,17. Vallecano scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
05-03-2023Vallecano
Athletic
0-0
17-09-2022Athletic
Vallecano
3-2
23-01-2022Vallecano
Athletic
0-1
21-09-2021Athletic
Vallecano
1-2
14-04-2019Athletic
Vallecano
3-2
24-10-2018Vallecano
Athletic
1-1

De spelers van Athletic Club scoren veel

De spelers van Athletic Club scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Het vorige duel speelde Athletic gelijk tegen Girona. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels won Athletic Club twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Athletic hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Athletic Club:

  • scoorde 26 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden achttien van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten 48 keer op goal, gemiddeld 3,43 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Athletic in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-11-2023Girona
Athletic
1-1
10-11-2023Athletic
Celta
4-3
05-11-2023Villarreal
Athletic
2-3
29-10-2023Athletic
Valencia
2-2
22-10-2023Barca
Athletic
1-0

Spelerstats Athletic Club:

  • Gorka Guruzeta en Iñaki Williams zijn met zes goals de topscorers van de spelers van Athletic Club in deze competitie.
  • Mikel Vesga en Iñaki Williams scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Gorka Guruzeta scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Nico Williams gaf vijf keer een assist.

Spelers van Athletic met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Iñaki Williams63021233
Gorka Guruzeta6002947
Oihan Sancet3320885
Mikel Vesga2101842
Álex Berenguer2102429
Nico Williams1501810
Óscar De Marcos13031024
Yuri Berchiche1101583
Asier Villalibre1100148
Dani García1003405
Unai Gómez1000124
Iñigo Ruiz de Galarreta1004923
Unai Simón00021260
Yeray Álvarez0001186
Imanol García de Albéniz0000260
Iñigo Lekue0002622
Aitor Paredes00041064
Dani Vivian00011249
Ander Herrera0002302
Benat Prados0000132
Malcom Adu000125
Raúl García000288
Iker Muniain0001307

Vallecano al een tijdje zonder winst

Rayo Vallecano heeft het moeilijk en kan de laatste vier wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Vallecano gelijk tegen Barca (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won Rayo Vallecano één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Vallecano de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • scoorde zestien goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,14.
  • scoorde thuis negen keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 61 keer op goal, gemiddeld 4,36 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-11-2023Vallecano
Barca
1-1
11-11-2023Vallecano
Girona
1-2
05-11-2023Real
Vallecano
0-0
29-10-2023Vallecano
Sociedad
2-2
22-10-2023Las Palmas
Vallecano
0-1

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Álvaro García is met vier goals de topscorer van de spelers van Rayo Vallecano in deze competitie.
  • Álvaro García maakte drie goals met de linkervoet.
  • Bébé scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Raúl De Tomás gaf drie keer een assist.

Spelers van Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Álvaro García41051120
Isi Palazon21021072
Bébé200188
Unai López1103723
Abdul Mumin1010436
Pathé Ciss1002706
Randy Nteka1000303
Kike Pérez1002389
Óscar Valentín10111100
Jorge de Frutos1000358
Radamel Falcao1001100
Raúl De Tomás0303559
Florian Lejeune01041258
Sergio Camello0102516
Stole Dimitrievski00011260
Alfonso Espino00041219
Aridane0003791
Iván Balliu00011080
Pep Chavarría000023
Andrei Ratiu0001181
Diego Méndez00005
Óscar Trejo0002608
Salvi Sánchez000028

De competitiestanden van de LaLiga op 30-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Real14112131935
2Girona141121321735
3Atlético131012301231
4Barca14941271431
5Athletic14743261825
6Sociedad14743251725
7Betis14662181624
8Getafe14473171819
9Vallecano14473161819
10Valencia14545161819
11Las Palmas14536111318
12Villarreal14437212515
13Deportivo Alavés14437141915
14Osasuna14428162414
15Sevilla13265191912
16Cádiz14257112111
17Mallorca14176132010
18Celta1415814248
19Granada1414919337
20Almería14031116373

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic ClubRayo Vallecano
Minuut 0-1511
Minuut 15-3010
Minuut 30-4532
Minuut 45-6010
Minuut 60-7510
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic ClubRayo Vallecano
Minuut 0-1011
Minuut 10-2000
Minuut 30-4010
Minuut 40-5032
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010