Serie A
Empoli
Empoli
26 november 2023
15.00
Sassuolo
Sassuolo

Empoli - Sassuolo: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Empoli tegen Sassuolo. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Empoli lijkt in betere vorm tegen Sassuolo, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Carlo Castellani?

Empoli

Empoli - Sassuolo: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Empoli tegen Sassuolo. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Empoli lijkt in betere vorm tegen Sassuolo, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Carlo Castellani?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zesmaal tegengekomen. De teams hielden elkaar in evenwicht door ieder drie keer te winnen.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Empoli op papier beter dan Sassuolo. Empoli won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Sassuolo won niet, verloor twee duels en speelde driemaal gelijk.

Empoli - Sassuolo
Serie A
26 november 2023
15.00, Stadio Carlo Castellani
Scheidsrechter, Simone Sozza

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Empoli en de spelers van Sassuolo troffen elkaar vanaf 2018 zes keer in de Serie A:
  • Er vielen twintig goals, gemiddeld 3,33 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk elf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,83 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 34 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,67 keer per wedstrijd. Spelers van Sassuolo schoten het vaakst, namelijk 26 keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,17. Sassuolo scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
30-04-2023Sassuolo
Empoli
2-1
05-11-2022Empoli
Sassuolo
1-0
09-01-2022Empoli
Sassuolo
1-5
31-10-2021Sassuolo
Empoli
1-2
17-02-2019Empoli
Sassuolo
3-0
21-09-2018Sassuolo
Empoli
3-1

Empoli scoort weinig

Empoli scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,8 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Empoli van Napoli met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Empoli twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Empoli hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Empoli:

  • scoorde vijf goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,42.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 33 keer op goal, gemiddeld 2,75 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Empoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-11-2023Napoli
Empoli
0-1
06-11-2023Frosinone
Empoli
2-1
30-10-2023Empoli
Atalanta
0-3
23-10-2023Fiorentina
Empoli
0-2
06-10-2023Empoli
Udinese
0-0

Spelerstats Empoli:

  • Francesco Caputo is de topscorer van Empoli deze competitie, met twee doelpunten.
  • Francesco Caputo maakte één goal uit een kopbal.

Spelers van de spelers van Empoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Francesco Caputo2000738
Tommaso Baldanzi1001614
Viktor Kovalenko100064
Emmanuel Gyasi1003309
Tyronne Ebuehi0100732
Jacopo Fazzini0102482
Alberto Grassi0102676
Nicolò Cambiaghi0100611
Matteo Cancellieri0104731
Etrit Berisha0000900
Elia Caprile000090
Samuele Perisan000090
Bartosz Bereszynski0001350
Liberato Cacace0003649
Ardian Ismajli0000559
Sebastiano Luperto00001080
Giuseppe Pezzella0001329
Sebastian Walukiewicz0002524
Simone Bastoni0000162
Nicolas Haas000190
Liam Henderson00005
Daniel Maldini000027
Youssef Maleh0005794
Razvan Marin0000702
Filippo Ranocchia0002237
Mattia Destro0001138
Emmanuel Ekong00005
Roberto Piccoli000038
Steven Shpendi0000210

De spelers van Sassuolo al een tijd zonder winst

Sassuolo heeft het zwaar en kan de laatste zes duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Sassuolo gelijk tegen Salernitana (2-2). De afgelopen vijf competitieduels verloor Sassuolo twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sassuolo de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Sassuolo:

  • scoorde zestien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit zes doelpunten.
  • spelers schoten 43 keer op goal, gemiddeld 3,58 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sassuolo in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-11-2023Sassuolo
Salernitana
2-2
06-11-2023Torino
Sassuolo
2-1
28-10-2023Sassuolo
Bologna
1-1
21-10-2023Sassuolo
Lazio
0-2
06-10-2023Lecce
Sassuolo
1-1

Spelerstats Sassuolo:

  • Domenico Berardi is met vijf goals de topscorer van de spelers van Sassuolo in deze competitie.
  • Kristian Thorstvedt scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Andrea Pinamonti scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Domenico Berardi scoorde vijfmaal met de linkervoet.
  • Andrea Pinamonti maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Jeremy Toljan en Domenico Berardi gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van de spelers van Sassuolo met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Domenico Berardi5303888
Andrea Pinamonti4001938
Kristian Thorstvedt3001464
Jeremy Toljan1301990
Armand Lauriente1100913
Nedim Bajrami1000553
Matías Viña0201825
Matheus Henrique0101622
Grégoire Defrel0100239
Andrea Consigli0000900
Alessio Cragno0000180
Martin Erlic00011017
Gian Marco Ferrari0001483
Kevin Miranda000013
Filippo Missori000045
Marcus Pedersen0002310
Ruan0002469
Mattia Viti0000184
Daniel Boloca0003938
Maxime Lopez0010141
Pedro Obiang000010
Uros Racic0000238
Cristian Volpato000063
Samu Castillejo0000270
Emil Konradsen Ceide0000100
Samuele Mulattieri000096

De competitiestanden van de Serie A op 24-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter12101129631
2Juventus1292119729
3Milan12723201423
4Napoli12633241321
5Atalanta12624201120
6Fiorentina12624201620
7Roma12534221418
8Bologna12462131018
9Monza12453131117
10Lazio12525131317
11Torino12444101416
12Frosinone12435172015
13Genoa12426131614
14Lecce12354131614
15Sassuolo12336162112
16Udinese1218381511
17Empoli1231852110
18Cagliari1223712249
19Hellas122287168
20Salernitana120578245

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEmpoliSassuolo
Minuut 0-1500
Minuut 15-3012
Minuut 30-4502
Minuut 45-6001
Minuut 60-7500
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEmpoliSassuolo
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4011
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000