Keuken Kampioen Divisie
FC_Groningen
FC Groningen
23 oktober 2023
20.00
FC Emmen

FC Groningen - FC Emmen: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande maandag speelt FC Groningen thuis tegen FC Emmen in de 10e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Zijn de rood-witten in een betere vorm tegen de groen-witte formatie in de Euroborg?

fc-groningen-fans

FC Groningen - FC Emmen: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande maandag speelt FC Groningen thuis tegen FC Emmen in de 10e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Zijn de rood-witten in een betere vorm tegen de groen-witte formatie in de Euroborg?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Emmen het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Groningen won tweemaal, driemaal verloren en niet gelijkgespeeld.

FC Groningen - FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2023
20.00, Euroborg
Scheidsrechter, Martin van den Kerkhof

De groen-witte formatie al een tijd zonder winst

De ploeg van trainer Dick Lukkien heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Groningen van De Graafschap met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won De Trots van het Noorden twee wedstrijden en verloor er drie In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Groningen de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Groningen:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit zeven doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Groningen in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-10-2023De Graafschap
Groningen
2-1
06-10-2023NAC
Groningen
3-2
29-09-2023Groningen
Den Bosch
0-3
22-09-2023Helmond
Groningen
1-2
18-09-2023Groningen
Jong PSV
4-0

Spelerstats FC Groningen:

  • Kevin van Veen is met vijf goals de topscorer van de Groningers in deze competitie.

Spelers van de Groningers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin van Veen5002874
Marco Rente2112729
Johan Hove1102765
Paulos Abraham1100344
Radinio Balker1001863
Isak Määttä1003737
Liam van Gelderen1001186
Tomas Suslov1000149
Romano Postema1002451
Thom van Bergen1000225
Leandro Bacuna0301873
Daleho Irandust0200273
Laros Duarte010045
Luciano Valente0101527
Noam Emeran0100195
Michael Verrips0000900
Thijmen Blokzijl0000277
Nordin Musampa000045
Marvin Peersman0001730
Wouter Prins000024
Tika de Jonge000024
Ragnar Oratmangoen000013
Joey Pelupessy0001185
Jorg Schreuders0000105
Kristian Strömland Lien000053
Fofin Turay0000345

De Emmenaren scoren veel

De Emmenaren scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Het vorige duel verloor Emmen van ADO. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Emmenaren vier duels en verloren er één Emmen hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Emmen:

  • maakte twintig doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit tien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Emmen in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-10-2023Emmen
ADO
2-3
06-10-2023Emmen
Telstar
2-0
29-09-2023Oss
Emmen
0-1
22-09-2023NAC
Emmen
1-3
18-09-2023Emmen
Jong Utrecht
2-0

Spelerstats FC Emmen:

  • Ben Scholte is met vier goals de topscorer van de Emmenaren in deze competitie.
  • Piotr Parzyszek scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de Emmenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ben Scholte4103682
Desley Ubbink3501718
Piotr Parzyszek3200817
Joey Konings3101559
Jari Vlak2003900
Patrick Brouwer1202599
Jeff Hardeveld1101789
Ahmed El Messaoudi1101334
Rui Mendes110099
Michaël Heylen1003605
Mike te Wierik0100306
Maikel Kieftenbeld0112377
Jorrit Smeets0100186
Chardi Landu010069
Jan Hoekstra0002900
Lorenzo Burnet0001305
Julius Dirksen0002695
Robin Schouten0000245
Dennis Vos0002317
Lucas Bernadou0000316
George Younan000039

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Roda1172223723
2Willem II11722181123
3ADO10631171021
4Emmen10532201518
5VVV11533171718
6Dordrecht10451221417
7Eindhoven1045110617
8De Graafschap10523131217
9NAC11524212117
10Helmond10514181316
11Jong AZ10424151414
12Cambuur11425242514
13Jong PSV9414131913
14Groningen10415151213
15Jong Utrecht9324101711
16MVV11326162011
17Den Bosch1130813209
18Telstar1121811227
19Jong Ajax1012716285
20Oss101187164

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC GroningenFC Emmen
Minuut 0-1513
Minuut 15-3022
Minuut 30-4531
Minuut 45-6001
Minuut 60-7512
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC GroningenFC Emmen
Minuut 0-1001
Minuut 10-2012
Minuut 30-4022
Minuut 40-5010
Minuut 50-6021
Minuut 70-8001
Minuut 80-9001