Eredivisie
Volendam
FC Volendam
29 oktober 2023
16.30
Excelsior

FC Volendam - Excelsior: statistieken Eredivisie

Aanstaande zondag speelt FC Volendam thuis tegen Excelsior in de 10e ronde van de Eredivisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Excelsior lijkt in betere vorm tegen Volendam, maar wie trekt er aan het langste eind in het Kras Stadion?

FC Volendam

FC Volendam - Excelsior: statistieken Eredivisie

Aanstaande zondag speelt FC Volendam thuis tegen Excelsior in de 10e ronde van de Eredivisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Excelsior lijkt in betere vorm tegen Volendam, maar wie trekt er aan het langste eind in het Kras Stadion?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. De ploegen wonnen toen ieder éénmaal

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Excelsior op papier beter dan Volendam. De formatie van Marinus Dijkhuizen won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. De club uit Volendam won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

FC Volendam - Excelsior
Eredivisie
29 oktober 2023
16.30, Kras Stadion
Scheidsrechter, Alex Bos

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De ploeg van Matthias Kohler en de Kralingers kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Eredivisie:
  • Er vielen zeven goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk drie doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er vijftien keer op goal geschoten, gemiddeld 7,5 keer per wedstrijd. de Kralingers schoten het vaakst op doel, namelijk acht keer.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
28-05-2023Volendam
Excelsior
3-2
20-01-2023Excelsior
Volendam
2-0

Volendam kleurloos

De wijdbroeken geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Volendam van RKC. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de wijdbroeken één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Volendam de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Volendam:

  • scoorde acht goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vier keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 2,5 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Volendam in deze competitie:

DatumTeamsStand
21-10-2023RKC
Volendam
2-1
06-10-2023Volendam
Utrecht
1-0
30-09-2023PSV
Volendam
3-1
23-09-2023Volendam
Heracles
2-2
16-09-2023Fortuna
Volendam
3-1

Spelerstats FC Volendam:

  • Robert Mühren is met drie goals de topscorer van de wijdbroeken in deze competitie.
  • Benaissa Benamar en Robert Mühren maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Robert Mühren en Daryl van Mieghem scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Bilal Ould-Chikh gaf drie keer een assist.

Spelers van Volendam met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Robert Mühren3010467
Benaissa Benamar2011465
Garang Kuol1101467
Calvin Twigt1001715
Daryl van Mieghem1000156
Bilal Ould-Chikh0302702
Damon Mirani0100720
Darius Johnson0100218
Lequincio Zeefuik0101339
Mio Backhaus0001720
Oskar Buur000067
George Cox000078
Achraf Douiri000127
Josh Flint0000295
Xavier Mbuyamba0001244
Derry Murkin0001180
Deron Payne0002531
Brian Plat0001594
Joey Antonioli0000102
Zach Booth000042
Milan de Haan0000509
Flip Klomp000036
Imran Nazih000061
Francisco Reyes Marizan000021
Ibrahim El Kadiri000054
Ezechiel Fiemawhle000037
Quincy Hoeve000156

De ploeg van Marinus Dijkhuizen zonder richting

De Kralingers geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Excelsior van PEC met 2-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Roodzwarten twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Excelsior hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Excelsior:

  • scoorde zestien goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,78.
  • scoorde thuis acht keer en uit achtmaal.
  • de spelers schoten in totaal 26 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,89 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Excelsior in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-10-2023Excelsior
PEC
2-4
07-10-2023Vitesse
Excelsior
0-0
01-10-2023Excelsior
Sparta
2-1
23-09-2023Heerenveen
Excelsior
0-3
17-09-2023Excelsior
Almere City
0-0

Spelerstats Excelsior:

  • Nikolas Agrafiotis is de topscorer van de formatie van Marinus Dijkhuizen deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Nikolas Agrafiotis maakte twee goals met de linkervoet.
  • Troy Parrott scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Lazaros Lamprou gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg van Marinus Dijkhuizen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nikolas Agrafiotis5100591
Troy Parrott300196
Oscar Uddenäs2000109
Arthur Zagre1204810
Couhaib Driouech1201527
Richie Omorowa1200191
Siebe Horemans1101794
Julian Baas1102773
Casper Widell1000810
Lazaros Lamprou0310379
Redouan El Yaakoubi0102798
Kian Fitz-Jim0100119
Cisse Sandra0100532
Stijn van Gassel0000810
Mimeirhel Benita000044
Sven Nieuwpoort0000404
Serano Seymor0001327
Ian Smeulers000128
Lennard Hartjes000090
Noah Naujoks0000157
Derensili Sanches Fernandes0000528

De competitiestanden van de Eredivisie op 27-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1PSV990030327
2AZ981025425
3Feyenoord972032623
4Twente971119622
5Go Ahead9423171514
6Excelsior9342161513
7Sparta9333101312
8Heracles9333141912
9PEC9315111610
10RKC83057159
11NEC923414169
12Fortuna92348179
13Almere City92258198
14Vitesse92166157
15Heerenveen921610217
16Utrecht92078206
17Ajax712411165
18Volendam81168184

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamExcelsior
Minuut 0-1500
Minuut 15-3001
Minuut 30-4511
Minuut 45-6010
Minuut 60-7511
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamExcelsior
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8010
Minuut 80-9000