Eredivisie
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
28 oktober 2023
21.00
FC Utrecht

Fortuna Sittard - FC Utrecht: statistieken Eredivisie

Komende zaterdag staat Fortuna Sittard tegen FC Utrecht op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Utrecht in het voordeel tegen Fortuna. Welke uitslag levert het komende duel op?

Fortuna Sittard - FC Utrecht: statistieken Eredivisie

Komende zaterdag staat Fortuna Sittard tegen FC Utrecht op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Utrecht in het voordeel tegen Fortuna. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Eredivisie-seizoenen speelden ze negen keer tegen elkaar. Van deze duels won de formatie uit Sittard éénmaal, de ploeg van Michael Silberbauer won er vier en vier keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Utrecht het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Fortuna won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Fortuna Sittard - FC Utrecht
Eredivisie
28 oktober 2023
21.00, Fortuna Sittard Stadion
Scheidsrechter, Bas Nijhuis

Terugkijkend: Utrecht wint meer onderlinge duels dan Fortuna

De formatie uit Sittard en de Utrechters kwamen elkaar sinds 2018 negenmaal tegen in de Eredivisie:
  • Er werden 30 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,33 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 22 goals. Dit is een gemiddelde van 2,44 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 70 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,78 keer per wedstrijd. Spelers van Utrecht schoten het vaakst, namelijk 40 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,44. De Limburgers maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
03-03-2023Utrecht
Fortuna
1-2
02-09-2022Fortuna
Utrecht
3-4
09-04-2022Utrecht
Fortuna
1-1
18-12-2021Fortuna
Utrecht
2-2
20-03-2021Fortuna
Utrecht
0-1
19-12-2020Utrecht
Fortuna
1-1
03-11-2019Utrecht
Fortuna
6-0
24-04-2019Utrecht
Fortuna
2-1
01-09-2018Fortuna
Utrecht
1-1

De groen-gelen op verliesreeks

De formatie uit Sittard moet terugvechten. De club verloor de laatste vier duels. De vorige competitiewedstrijd verloor Fortuna van PSV met 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Limburgers één duel en verloren er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Fortuna de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fortuna Sittard:

  • scoorde acht goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,89.
  • scoorde thuis vijf keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,11 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Fortuna in deze competitie:

DatumTeamsStand
21-10-2023PSV
Fortuna
3-1
08-10-2023Fortuna
Twente
0-3
01-10-2023AZ
Fortuna
4-0
22-09-2023Go Ahead
Fortuna
3-0
16-09-2023Fortuna
Volendam
3-1

Spelerstats Fortuna Sittard:

  • Loreintz Rosier en Tijjani Noslin scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Mouhamed Belkheir maakte één goal met de linkervoet.

Spelers van de groen-gelen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Alen Halilovic1100769
Tijjani Noslin1101768
Deroy Duarte1003810
Oguzhan Özyakup1002326
Loreintz Rosier1003611
Mouhamed Belkheir1010220
Kaj Sierhuis1002323
Ivo Pinto0101794
Iñigo Córdoba0100718
Ivor Pandur0001810
Mitchell Dijks0003432
Sadik Fofana000010
Rodrigo Guth0004801
Dimitris Siovas0003810
Rémy Vita0000381
Siemen Voet00004
Arianit Ferati000012
Ragnar Oratmangoen000139
Paul Gladon0000173
Iman Griffith00005
Marko Lazetic0000114
Milan Robberechts000111

De ploeg van Michael Silberbauer zonder richting

De Domstedelingen geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Utrecht van Ajax met 4-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Domstedelingen twee duels en verloren er drie Utrecht hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats FC Utrecht:

  • scoorde acht goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,89.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 2,67 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-10-2023Utrecht
Ajax
4-3
06-10-2023Volendam
Utrecht
1-0
30-09-2023Utrecht
Almere City
0-2
23-09-2023NEC
Utrecht
3-0
16-09-2023Heracles
Utrecht
1-3

Spelerstats FC Utrecht:

  • Ryan Flamingo is de topscorer van de ploeg van Michael Silberbauer deze competitie, met twee doelpunten.
  • Mike van der Hoorn en Victor Jensen scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Ryan Flamingo scoorde twee keer met de linkervoet.

Spelers van Utrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ryan Flamingo2101572
Oscar Fraulo1103370
Mike van der Hoorn1001439
Victor Jensen1001394
Jens Toornstra1001340
Ole Romeny1000335
Zakaria Labyad0100236
Marouan Azarkan0101363
Isac Lidberg0101276
Mats Seuntjens0102624
Vasilis Barkas0001720
Mattijs Branderhorst000090
Souffian El Karouani0000605
Sean Klaiber0000102
Hugo Novoa0010126
Modibo Sagnan0000500
Hidde ter Avest0000461
Mark van der Maarel0001295
Nick Viergever0011246
Taylor Booth0000102
Can Bozdogan0001785
Zidane Iqbal00008
Yannick Leliendal0000135
Bart Ramselaar000077
Othmane Boussaid0000344
Anthony Descotte0000115
Anastasios Douvikas0000180

De competitiestanden van de Eredivisie op 26-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1PSV990030327
2AZ981025425
3Feyenoord972032623
4Twente971119622
5Go Ahead9423171514
6Excelsior9342161513
7Sparta9333101312
8Heracles9333141912
9PEC9315111610
10RKC83057159
11NEC923414169
12Fortuna92348179
13Almere City92258198
14Vitesse92166157
15Heerenveen921610217
16Utrecht92078206
17Ajax712411165
18Volendam81168184

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFortuna SittardFC Utrecht
Minuut 0-1501
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7511
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFortuna SittardFC Utrecht
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6002
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010