Eredivisie
Heracles
Heracles Almelo
17 december 2023
14.30
Feyenoord
Feyenoord

Heracles Almelo - Feyenoord: statistieken Eredivisie

In de Eredivisie speelt Heracles Almelo tegen Feyenoord. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Feyenoord in het voordeel tegen Heracles. Wat wordt de uitkomst in Erve Asito?

Heracles Almelo

Heracles Almelo - Feyenoord: statistieken Eredivisie

In de Eredivisie speelt Heracles Almelo tegen Feyenoord. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Feyenoord in het voordeel tegen Heracles. Wat wordt de uitkomst in Erve Asito?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Feyenoord vijf keer en drie keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Feyenoord op papier beter dan Heracles. De Stadionclub won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. De formatie van John Lammers won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Heracles Almelo - Feyenoord
Eredivisie
17 december 2023
14.30, Erve Asito
Scheidsrechter, Jeroen Manschot

Terugkijkend: Feyenoord wint meer onderlinge duels dan Heracles

De formatie van John Lammers en de mannen van Arne Slot kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Eredivisie:
  • Er werden 22 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,75 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twaalf goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 72 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 9 schoten per wedstrijd. Spelers van Feyenoord schoten het vaakst, namelijk 47 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
10-04-2022Heracles
Feyenoord
1-4
01-12-2021Feyenoord
Heracles
2-1
13-05-2021Heracles
Feyenoord
1-1
06-12-2020Feyenoord
Heracles
0-0
25-01-2020Heracles
Feyenoord
2-3
20-10-2019Feyenoord
Heracles
1-1
13-04-2019Feyenoord
Heracles
2-1
11-11-2018Heracles
Feyenoord
0-2

De formatie van John Lammers zonder richting

De Almeloërs geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Heracles van Vitesse. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van John Lammers één wedstrijd en verloor er vier In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Heracles de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Heracles Almelo:

  • maakte twintig doelpunten in vijftien competitieduels, een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis tien keer en uit tienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 37 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,47 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Heracles in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-12-2023Vitesse
Heracles
2-0
02-12-2023Heracles
Sparta
0-1
26-11-2023Almere City
Heracles
0-5
10-11-2023Fortuna
Heracles
4-1
04-11-2023Heracles
PSV
0-6

Spelerstats Heracles Almelo:

  • Emil Hansson en Mohamed Sankoh zijn de topscorers van de formatie van John Lammers deze competitie, met ieder vier doelpunten.
  • Justin Hoogma en Bryan Limbombe scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Emil Hansson en Mohamed Sankoh maakten ieder vier goals met de rechtervoet.

Spelers van de Almeloërs met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Emil Hansson42021261
Mohamed Sankoh4000734
Mario Engels3203909
Abdenego Nankishi3100351
Anas Ouahim21041096
Justin Hoogma12121101
Brian De Keersmaecker12021347
Sven Sonnenberg1000732
Bryan Limbombe1002689
Thomas Bruns0205706
Navajo Bakboord0103825
Stijn Bultman0101758
Ruben Roosken0101718
Michael Brouwer00001350
Sava-Arangel Cestic0000122
Jannes Wieckhoff0002485
Jetro Willems0002704
Sem Scheperman0001237
Marko Vejinovic0002333
Lasse Wehmeyer0000158
Jizz Hornkamp000045
Antonio Satriano0000164
Diego van Oorschot000017

Feyenoord scoort veel

De club van Zuid scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Feyenoord van Volendam met 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won De club van Zuid vier wedstrijden en verloor er één In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Feyenoord de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Feyenoord:

  • maakte 44 doelpunten in vijftien competitieduels, een gemiddelde van 2,93.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 24 van deze goals en uit twintig doelpunten.
  • spelers schoten 81 keer op goal, gemiddeld 5,4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Feyenoord in deze competitie:

DatumTeamsStand
07-12-2023Feyenoord
Volendam
3-1
03-12-2023Feyenoord
PSV
1-2
25-11-2023Excelsior
Feyenoord
2-4
12-11-2023Feyenoord
AZ
1-0
04-11-2023RKC
Feyenoord
1-2

Spelerstats Feyenoord:

  • Santiago Gimenez is de topscorer van de 16-voudig landskampioen deze competitie, met achttien doelpunten.
  • Santiago Gimenez scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Santiago Gimenez scoorde driemaal met het hoofd.
  • Santiago Gimenez maakte tien goals met de linkervoet.
  • Santiago Gimenez maakte vijf goals met de rechtervoet.
  • Calvin Stengs gaf zevenmaal een assist.

Spelers van de mannen van Arne Slot met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Santiago Gimenez183021220
Quinten Timber56011287
Igor Paixão4203976
Calvin Stengs37001110
Lutsharel Geertruida32001339
Yankuba Minteh3200573
Mats Wieffer20001241
Leo Sauer1200190
Ondrej Lingr110079
Antoni Milambo110083
Luka Ivanušec1100446
Bart Nieuwkoop1011390
Ayase Ueda1000250
Quilindschy Hartman03021136
Dávid Hancko01011350
Gernot Trauner0100700
Javairô Dilrosun010031
Alireza Jahanbakhsh0100270
Justin Bijlow0000720
Timon Wellenreuther0001630
Thomas Beelen0000184
Marcos López0000132
Thomas van den Belt000016
Gjivai Zechiël000028
Ramiz Zerrouki0001468

De competitiestanden van de Eredivisie op 15-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1PSV15150052645
2Feyenoord151122441435
3AZ151032351033
4Twente151032321733
5Ajax15735332824
6Go Ahead15645252222
7Sparta15636202021
8Heerenveen15618232819
9Fortuna15546162419
10NEC15465272718
11PEC15528212617
12Excelsior15375263116
13Utrecht15447162516
14Heracles15438203515
15RKC154110142713
16Almere City15348133413
17Vitesse153210123211
18Volendam15221116398

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHeracles AlmeloFeyenoord
Minuut 0-1512
Minuut 15-3001
Minuut 30-4501
Minuut 45-6000
Minuut 60-7523
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHeracles AlmeloFeyenoord
Minuut 0-1011
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9013