Keuken Kampioen Divisie
Jong_AZ
Jong AZ
20 oktober 2023
20.00
TOP_Oss
TOP Oss

Jong AZ - TOP Oss: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Jong AZ tegen TOP Oss. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Oss lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Jong AZ, maar zijn de Alkmaarders in het AFAS Trainingscomplex in betere vorm?

jong-az-stadion

Jong AZ - TOP Oss: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Jong AZ tegen TOP Oss. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Oss lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Jong AZ, maar zijn de Alkmaarders in het AFAS Trainingscomplex in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg van Jan Sierksma viermaal, de formatie van Ruud Brood won er vijf en één keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Jong AZ op papier beter dan Oss. De club uit Alkmaar won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De formatie van Ruud Brood won niet, verloor vier duels en speelde éénmaal gelijk.

Jong AZ - TOP Oss
Keuken Kampioen Divisie
20 oktober 2023
20.00, AFAS Trainingscomplex

Terugkijkend: Oss wint meer onderlinge duels dan Jong AZ

De club uit Alkmaar en de Ossenaren troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 27 goals, gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijftien goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
08-05-2023Jong AZ
Oss
1-1
16-01-2023Oss
Jong AZ
1-3
24-01-2022Oss
Jong AZ
1-0
23-08-2021Jong AZ
Oss
1-0
05-02-2021Oss
Jong AZ
6-0
05-12-2020Jong AZ
Oss
0-1
13-01-2020Jong AZ
Oss
3-1
23-08-2019Oss
Jong AZ
1-2
29-03-2019Oss
Jong AZ
1-0
09-11-2018Jong AZ
Oss
1-3

De Alkmaarders al een tijd zonder winst

De Alkmaarders hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Jong AZ van Roda met 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Jan Sierksma één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Jong AZ hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Jong AZ:

  • maakte twaalf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit drie doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Jong AZ in deze competitie:

DatumTeamsStand
06-10-2023Roda
Jong AZ
3-1
29-09-2023Jong AZ
Willem II
0-2
22-09-2023Dordrecht
Jong AZ
0-0
18-09-2023Jong AZ
Jong Ajax
5-2
15-09-2023Jong AZ
Eindhoven
0-0

Spelerstats Jong AZ:

  • Jayden Addai is de topscorer van de ploeg van Jan Sierksma deze competitie, met zes doelpunten.

Spelers van Jong AZ met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jayden Addai6101375
Ricuenio Kewal1401635
Lewis Schouten1102450
Denso Kasius100045
Damienus Reverson1000247
Kees Smit1000208
Ernest Poku1000262
Kenzo Goudmijn010045
Daniël Deen0000180
Rome-Jayden Owusu-Oduro0000450
Hobie Verhulst0000180
Jorn Berkhout0000440
Maxim Dekker0000481
Sem Dekkers0001174
Misha Engel0001246
Jeremiah Esajas000060
Wouter Goes0001180
Enoch Mastoras000043
Loek Postma0010491
Finn Stam0001810
Jurre van Aken0002687
Job Kalisvaart000145
Tom Kerssens000040
Nick Koster000090
Dave Kwakman0003700
Nick Twisk0001146
Yusuf Barasi000090
Ro-Zangelo Daal0001662
Iman Griffith0000205
Mexx Meerdink0000263
Yoel van den Ban00003

De ploeg uit Oss op verliesreeks

De Ossenaren moeten terugvechten. De club verloor de laatste vier duels. Het vorige duel verloor Oss van ADO. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels verloor de formatie van Ruud Brood vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Oss de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats TOP Oss:

  • scoorde zeven goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,78.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit drie doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Oss in deze competitie:

DatumTeamsStand
06-10-2023ADO
Oss
2-1
03-10-2023Willem II
Oss
2-1
29-09-2023Oss
Emmen
0-1
18-09-2023Oss
Dordrecht
0-1
15-09-2023Helmond
Oss
1-1

Spelerstats TOP Oss:

  • Roshon van Eijma en Konstantinos Doumtsios zijn de topscorers van de ploeg uit Oss deze competitie, met ieder twee doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Oss met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Roshon van Eijma2003797
Konstantinos Doumtsios2001593
Arthur Allemeersch1110501
Delano Ladan1001274
Jonathan Mulder0100428
Giovanni Korte0101454
Thijs van Leeuwen0102491
Mike Havekotte0000810
Thomas Cox000023
Guus Gertsen000129
Julian Kuijpers00005
Xander Lambrix0001799
Calvin Mac-Intosch0000480
Ilounga Pata0001737
Vasilios Pavlidis0002418
Maxim van Peer000070
Grad Damen0001375
Joshua Eijgenraam0000359
Enrico Hernández0002289
Sven Zitman0000398
Quenten Martinus000017
Amine Rehmi0001373
Fabian Shahaj00003
Joshua Zimmerman0000192

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 18-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Roda1072123623
2Willem II10622171120
3Emmen9531181218
4ADO953114818
5Eindhoven94509417
6VVV10433151615
7Dordrecht9351181414
8De Graafschap9423111114
9NAC10424182014
10Helmond9414161213
11Groningen9414141013
12Jong PSV9414131913
13Cambuur10415232413
14Jong AZ9324121411
15Jong Utrecht9324101711
16MVV10316151910
17Den Bosch1030712189
18Telstar1021710197
19Jong Ajax912616245
20Oss91177134

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong AZTOP Oss
Minuut 0-1520
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6010
Minuut 60-7501
Minuut 75-9030

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong AZTOP Oss
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8000
Minuut 80-9001