Serie A
Napoli
Napoli
12 november 2023
12.30
Empoli
Empoli

Napoli - Empoli: statistieken Serie A

Napoli treft Empoli in Napels voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Napoli lijkt in betere vorm tegen Empoli, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Diego Armando Maradona?

Napoli

Napoli - Empoli: statistieken Serie A

Napoli treft Empoli in Napels voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Napoli lijkt in betere vorm tegen Empoli, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Diego Armando Maradona?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. De teams hielden elkaar in evenwicht door ieder drie keer te winnen.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Napoli op papier beter dan Empoli. Napoli won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Empoli won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Napoli - Empoli
Serie A
12 november 2023
12.30, Stadio Diego Armando Maradona
Scheidsrechter, Alessandro Prontera

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

Napoli en de spelers van Empoli troffen elkaar vanaf 2018 zes keer in de Serie A:
  • Er vielen negentien goals, gemiddeld 3,17 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twaalf goals. Dit is een gemiddelde van 2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 43 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,17 keer per wedstrijd. de spelers van Napoli schoten het vaakst op doel, namelijk 24 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,33. Empoli scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
25-02-2023Empoli
Napoli
0-2
08-11-2022Napoli
Empoli
2-0
24-04-2022Empoli
Napoli
3-2
12-12-2021Napoli
Empoli
0-1
03-04-2019Empoli
Napoli
2-1
02-11-2018Napoli
Empoli
5-1

De spelers van Napoli scoren veel

De spelers van Napoli scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,4 doelpunten. Napoli boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Salernitana. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Napoli de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Napoli:

  • scoorde 24 goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,18.
  • scoorde thuis tien keer en uit veertienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 43 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,91 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
04-11-2023Salernitana
Napoli
0-2
29-10-2023Napoli
Milan
2-2
21-10-2023Hellas
Napoli
1-3
08-10-2023Napoli
Fiorentina
1-3
30-09-2023Lecce
Napoli
0-4

Spelerstats Napoli:

  • Victor Osimhen is de topscorer van Napoli deze competitie, met zes doelpunten.
  • Giacomo Raspadori scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Matteo Politano maakte vijf goals met de linkervoet.
  • Victor Osimhen scoorde vijf keer met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Victor Osimhen6000621
Matteo Politano5301677
Chvitsja Kvaratschelia3302728
Giacomo Raspadori3200624
Piotr Zielinski2200914
Giovanni Di Lorenzo1302990
Leo Østigård1000587
Eljif Elmas1001157
Gianluca Gaetano100029
Giovanni Simeone1003209
Mathías Olivera0102626
Jens Cajuste0103239
Stanislav Lobotka0102938
Alex Meret0000990
Juan Jesus0000360
Natan0010539
Amir Rrahmani0000495
Mário Rui0002344
Alessandro Zanoli000133
Jesper Lindström0001145
André-Frank Zambo Anguissa0000682
Alessio Zerbin00009

Empoli scoort weinig

Empoli scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,6 goals per wedstrijd. Het vorige duel verloor Empoli van Frosinone. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Empoli één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Empoli de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Empoli:

  • scoorde vier goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,36.
  • scoorde thuis één keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 31 keer op goal, gemiddeld 2,82 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Empoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
06-11-2023Frosinone
Empoli
2-1
30-10-2023Empoli
Atalanta
0-3
23-10-2023Fiorentina
Empoli
0-2
06-10-2023Empoli
Udinese
0-0
01-10-2023Bologna
Empoli
3-0

Spelerstats Empoli:

  • Francesco Caputo is met twee goals de topscorer van de spelers van Empoli in deze competitie.
  • Francesco Caputo scoorde éénmaal met het hoofd.

Spelers van Empoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Francesco Caputo2000648
Tommaso Baldanzi1001614
Emmanuel Gyasi1003281
Jacopo Fazzini0102411
Alberto Grassi0102665
Nicolò Cambiaghi0100548
Matteo Cancellieri0103651
Etrit Berisha0000810
Elia Caprile000090
Samuele Perisan000090
Bartosz Bereszynski0001287
Liberato Cacace0003559
Tyronne Ebuehi0000704
Ardian Ismajli0000469
Sebastiano Luperto0000990
Giuseppe Pezzella0001329
Sebastian Walukiewicz0002524
Simone Bastoni0000162
Nicolas Haas000190
Liam Henderson00005
Viktor Kovalenko000044
Daniel Maldini000016
Youssef Maleh0005704
Razvan Marin0000702
Filippo Ranocchia0002157
Mattia Destro0001138
Emmanuel Ekong00005
Roberto Piccoli000038
Steven Shpendi0000210

De competitiestanden van de Serie A op 10-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter1191127628
2Juventus1182117626
3Milan11713181222
4Napoli11632241221
5Atalanta11614191019
6Bologna1146112818
7Roma11524221417
8Fiorentina11524181517
9Monza11443121016
10Lazio11515131316
11Frosinone11434171815
12Torino1143491315
13Lecce11344111413
14Genoa11326121611
15Sassuolo11326141911
16Udinese1117371410
17Cagliari1123611229
18Hellas112277158
19Empoli112184217
20Salernitana110476224

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliEmpoli
Minuut 0-1510
Minuut 15-3021
Minuut 30-4510
Minuut 45-6030
Minuut 60-7510
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliEmpoli
Minuut 0-1000
Minuut 10-2020
Minuut 30-4011
Minuut 40-5000
Minuut 50-6010
Minuut 70-8030
Minuut 80-9010