LaLiga
Rayo_Vallecano
Rayo Vallecano
30 september 2023
16.15
Real_Mallorca
Real Mallorca

Rayo Vallecano - Real Mallorca: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Rayo Vallecano tegen Real Mallorca op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Mallorca in het voordeel tegen Vallecano. Wat wordt het deze keer in Vallecas?

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano - Real Mallorca: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Rayo Vallecano tegen Real Mallorca op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Mallorca in het voordeel tegen Vallecano. Wat wordt het deze keer in Vallecas?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Vallecano één keer en Mallorca won er drie.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder één keer en verloren twee wedstrijden.

Rayo Vallecano - Real Mallorca
LaLiga
30 september 2023
16.15, Vallecas
Scheidsrechter, Mario Melero López

Terugkijkend: Mallorca wint meer onderlinge duels dan Vallecano

Rayo Vallecano en de spelers van Real Mallorca troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de LaLiga:
  • Er werden twaalf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk acht goals. Dit is een gemiddelde van 2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er achttienmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,5 schoten per wedstrijd. Beide teams schoten even vaak op doel.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 1. De spelers van Real Mallorca maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
04-06-2023Mallorca
Vallecano
3-0
27-08-2022Vallecano
Mallorca
0-2
15-05-2022Mallorca
Vallecano
2-1
22-11-2021Vallecano
Mallorca
3-1

De spelers van Rayo Vallecano scoort weinig

De spelers van Rayo Vallecano scoorden de laatste vijf duels slechts 0,6 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. Het vorige duel speelde Vallecano gelijk tegen Cádiz. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won Rayo Vallecano één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Vallecano de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • maakte zeven doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis drie keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 36 keer op goal, gemiddeld 5,14 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-09-2023Cádiz
Vallecano
0-0
24-09-2023Vallecano
Villarreal
1-1
15-09-2023Vallecano
Deportivo Alavés
2-0
02-09-2023Betis
Vallecano
1-0
28-08-2023Vallecano
Atlético
0-7

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Isi Palazon is de topscorer van Rayo Vallecano deze competitie, met twee doelpunten.
  • Isi Palazon scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Pathé Ciss en Jorge de Frutos scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Raúl De Tomás gaf tweemaal een assist.

Spelers van Rayo Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Isi Palazon2002473
Álvaro García1103615
Pathé Ciss1001305
Randy Nteka1000271
Kike Pérez1001177
Jorge de Frutos1000188
Raúl De Tomás0202234
Unai López0101325
Stole Dimitrievski0000630
Alfonso Espino0003609
Aridane0002540
Iván Balliu0001630
Pep Chavarría000015
Florian Lejeune0002628
Abdul Mumin001091
Sergio Camello0001246
Diego Méndez00005
Óscar Trejo0001273
Óscar Valentín0001626
Bébé000028
Radamel Falcao000022
Salvi Sánchez000028

Mallorca kleurloos

Real Mallorca kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd speelde Mallorca gelijk tegen Barca (2-2). De afgelopen vijf competitieduels won Real Mallorca één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Mallorca hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften. Pablo Maffeo speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Real Mallorca:

  • maakte negen doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal zestien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,29 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Mallorca in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-09-2023Mallorca
Barca
2-2
23-09-2023Girona
Mallorca
5-3
16-09-2023Celta
Mallorca
0-1
03-09-2023Mallorca
Athletic
0-0
26-08-2023Granada
Mallorca
3-2

Spelerstats Real Mallorca:

  • Abdón Prats is met vier goals de topscorer van de spelers van Real Mallorca in deze competitie.
  • Vedat Muriqi en Abdón Prats scoorden minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Antonio Raillo en Abdón Prats scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Vedat Muriqi scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Vedat Muriqi en Abdón Prats scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Sergi Darder gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Real Mallorca met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Abdón Prats4000139
Vedat Muriqi3100618
Antonio Raillo100090
Samuel Costa1001458
Sergi Darder0200473
Toni Lato0100248
Daniel Rodríguez0104560
Antonio Sánchez010076
Predrag Rajkovic0001630
Jose Copete0002315
Jaume Costa0002352
Giovanni González0002324
Pablo Maffeo0011575
Matija Nastasic0003270
Martin Valjent0001630
Siebe Van der Heyden0001231
Omar Mascarell0002204
Manu Morlanes0001300
Cyle Larin0001217
Javier Llabrés000179
Amath Ndiaye Diedhiou0000170

De competitiestanden van de LaLiga op 28-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Girona761018819
2Real760113618
3Barca752018817
4Athletic742113614
5Sociedad7331131012
6Vallecano73227911
7Atlético531113510
8Valencia73139710
9Cádiz7232689
10Getafe722310138
11Betis62226118
12Sevilla62131197
13Osasuna6213787
14Villarreal721410137
15Mallorca71339126
16Deportivo Alavés6204596
17Las Palmas7124265
18Celta61146104
19Granada61059173
20Almería70258182

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoReal Mallorca
Minuut 0-1502
Minuut 15-3010
Minuut 30-4511
Minuut 45-6000
Minuut 60-7500
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoReal Mallorca
Minuut 0-1002
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8000
Minuut 80-9000