LaLiga
Real_Betis
Real Betis
24 september 2023
18.30
Cadiz
Cádiz CF

Real Betis - Cádiz CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Real Betis thuis tegen Cádiz CF in de 6e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Betis heeft historisch het overwicht bij treffers met Cádiz. Kunnen de spelers van Real Betis dit doortrekken?

Real Betis - Cádiz CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Real Betis thuis tegen Cádiz CF in de 6e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Betis heeft historisch het overwicht bij treffers met Cádiz. Kunnen de spelers van Real Betis dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zesmaal tegengekomen. Van deze duels won Real Betis driemaal, Cádiz CF won er één en twee keer was het gelijkspel.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder twee keer en verloren twee wedstrijden.

Real Betis - Cádiz CF
LaLiga
24 september 2023
18.30, Estadio Benito Villamarin

Terugblik: Betis wint onderlinge duels vaker dan Cádiz

Real Betis en de spelers van Cádiz CF kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 1,17 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 31 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,17 schoten per wedstrijd. de spelers van Real Betis schoten het vaakst op doel, namelijk zestien keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,33. De spelers van Real Betis maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk tweemaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
09-04-2023Betis
Cádiz
0-2
19-10-2022Cádiz
Betis
0-0
09-04-2022Cádiz
Betis
1-2
20-08-2021Betis
Cádiz
1-1
28-02-2021Cádiz
Betis
0-1
24-12-2020Betis
Cádiz
1-0

Real Betis zonder richting

De spelers van Real Betis geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Betis van Barca. Het werd 0-5. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Real Betis twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Betis de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Real Betis:

  • maakte vijf doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis één keer en uit viermaal.
  • spelers schoten tien keer op goal, gemiddeld 2 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Betis in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-09-2023Barca
Betis
5-0
02-09-2023Betis
Vallecano
1-0
27-08-2023Athletic
Betis
4-2
20-08-2023Betis
Atlético
0-0
13-08-2023Villarreal
Betis
1-2

Spelerstats Real Betis:

  • Willian José is met drie goals de topscorer van de spelers van Real Betis in deze competitie.
  • Willian José scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Willian José scoorde één keer met de linkervoet.

Spelers van de spelers van Real Betis met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Willian José3000314
Ayoze Pérez1100414
Isco1001389
Aitor Ruibal0101151
Youssouf Sabaly0100270
Luiz Henrique0100116
Rui Silva0000405
Fran Vieites000045
Abner0001283
Marc Bartra000190
Héctor Bellerín0000180
Luiz Felipe0001360
Juan Miranda0001168
Germán Pezzella0000360
Chadi Riad000090
Paul Akouokou000027
Sergi Altimira000091
Andrés Guardado000076
Marc Roca0001410
Rodri0000173
Guido Rodríguez0004315
Abde Ezzalzouli000045
Borja Iglesias0001139
Juan Cruz000058

De spelers van Cádiz CF kleurloos

Cádiz CF kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Cádiz van Athletic. Het werd 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Cádiz CF twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Cádiz hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Cádiz CF:

  • maakte vijf doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit nul doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal tien keer op goal. Dit is gemiddeld 2 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Cádiz in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-09-2023Athletic
Cádiz
3-0
01-09-2023Cádiz
Villarreal
3-1
26-08-2023Cádiz
Almería
1-1
20-08-2023Barca
Cádiz
2-0
14-08-2023Cádiz
Deportivo Alavés
1-0

Spelerstats Cádiz CF:

  • Darwin Machis is de topscorer van Cádiz CF deze competitie, met twee doelpunten.
  • Fede San Emeterio scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Luis Hernández scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Darwin Machis maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Gonzalo Escalante gaf tweemaal een assist.

Spelers van Cádiz CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Darwin Machis2000288
Luis Hernández1002450
Fede San Emeterio1011141
Chris Ramos1001399
Gonzalo Escalante0210288
Javi Hernández0102425
Jeremías Ledesma0000450
Isaac Carcelén0000450
Fali0003450
Jorge Meré00004
Lucas Pires000032
Rubén Alcaraz0002438
Álex0000118
José Mari00006
Ivan Alejo0002335
José Antonio de la Rosa000031
Maximiliano Gómez000168
Álvaro Negredo000020
Milutin Osmajic00005
Roger0000411
Rubén Sobrino0001164

De competitiestanden van de LaLiga op 22-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Real550010315
2Barca541013413
3Girona541011413
4Athletic53119410
5Valencia5302749
6Vallecano5302689
7Atlético42111047
8Cádiz5212577
9Getafe5212577
10Betis52125107
11Sociedad5131876
12Osasuna5203786
13Villarreal52038106
14Deportivo Alavés5203576
15Mallorca5122455
16Celta5113474
17Sevilla4103683
18Granada51049163
19Las Palmas5023142
20Almería50145111

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal BetisCádiz CF
Minuut 0-1521
Minuut 15-3011
Minuut 30-4501
Minuut 45-6012
Minuut 60-7500
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal BetisCádiz CF
Minuut 0-1011
Minuut 10-2011
Minuut 30-4010
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8012
Minuut 80-9000