Bundesliga
Freiburg
SC Freiburg
16 september 2023
15.30
Dortmund
Borussia Dortmund

SC Freiburg - Borussia Dortmund: statistieken Bundesliga

SC Freiburg treft Borussia Dortmund in Freiburg voor de Bundesliga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Dortmund in het voordeel tegen Freiburg. Wat wordt het deze keer in het Europa-Park Stadion?

sc-freiburg-fans-2

SC Freiburg - Borussia Dortmund: statistieken Bundesliga

SC Freiburg treft Borussia Dortmund in Freiburg voor de Bundesliga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Dortmund in het voordeel tegen Freiburg. Wat wordt het deze keer in het Europa-Park Stadion?

Beide clubs kwamen elkaar de afgelopen vijf jaar tienmaal tegen in de Bundesliga. Van deze wedstrijden won Freiburg twee keer, Dortmund won er zeven en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: Freiburg won drie keer en verloor twee keer. Dortmund won twee wedstrijden en verloor er nul.

SC Freiburg - Borussia Dortmund
Bundesliga
16 september 2023
15.30, Europa-Park Stadion

Terugkijkend: Dortmund wint meer onderlinge duels dan Freiburg

De ploeg uit Freiburg en Die Borussen kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 37 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,7 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 23 goals. Dit is een gemiddelde van 2,3 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 49 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,9 schoten per wedstrijd. Die Borussen schoten het vaakst op doel, namelijk 25 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Die Borussen maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
04-02-2023Dortmund
Freiburg
5-1
12-08-2022Freiburg
Dortmund
1-3
14-01-2022Dortmund
Freiburg
5-1
21-08-2021Freiburg
Dortmund
2-1
06-02-2021Freiburg
Dortmund
2-1
03-10-2020Dortmund
Freiburg
4-0
29-02-2020Dortmund
Freiburg
1-0
05-10-2019Freiburg
Dortmund
2-2
21-04-2019Freiburg
Dortmund
0-4
01-12-2018Dortmund
Freiburg
2-0

Freiburg kleurloos

Der Breisgau-Brasilianer geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Freiburg van Stuttgart. Het werd 0-5. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Freiburg drie wedstrijden en verloor er twee In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Freiburg de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SC Freiburg:

  • scoorde 54 goals deze competitie in 37 wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,46.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 29 van deze goals en uit 25 doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 145 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,92 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Freiburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
02-09-2023Stuttgart
Freiburg
5-0
26-08-2023Freiburg
Werder
1-0
19-08-2023Hoffenheim
Freiburg
1-2
27-05-2023Eintracht
Freiburg
2-1
19-05-2023Freiburg
Wolfsburg
2-0

Spelerstats SC Freiburg:

  • Roland Sallai en Maximilian Philipp zijn de topscorers van de ploeg uit Freiburg deze competitie, met ieder één doelpunt.
  • Roland Sallai maakte één goal met de linkervoet.
  • Maximilian Philipp scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Noah Weißhaupt gaf éénmaal een assist.

Spelers van Freiburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Roland Sallai1000190
Maximilian Philipp100175
Noah Weißhaupt010026
Noah Atubolu0000270
Matthias Ginter0000270
Manuel Gulde00007
Christian Günter000090
Lukas Kübler0001264
Philipp Lienhart0001270
Kenneth Schmidt000052
Kiliann Sildillia0000136
Maximilian Eggestein0000253
Vincenzo Grifo0000253
Nicolas Höfler0001180
Yannik Keitel000017
Merlin Röhl000092
Ritsu Doan0000123
Michael Gregoritsch0000149
Lucas Höler0000264

De ploeg uit Dortmund al een tijd zonder verlies

BVB kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste elf duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Dortmund gelijk tegen Heidenheim. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Borussen twee duels en speelden er drie gelijk. Dortmund hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Borussia Dortmund:

  • scoorde 87 goals deze competitie in 37 wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,35.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 58 van deze goals en uit 29 doelpunten.
  • spelers schoten 149 keer op goal, gemiddeld 4,03 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Dortmund in deze competitie:

DatumTeamsStand
01-09-2023Dortmund
Heidenheim
2-2
26-08-2023Bochum
Dortmund
1-1
19-08-2023Dortmund
Köln
1-0
27-05-2023Dortmund
Mainz
2-2
21-05-2023Augsburg
Dortmund
0-3

Spelerstats Borussia Dortmund:

  • Donyell Malen is met twee goals de topscorer van Die Borussen in deze competitie.
  • Julian Brandt scoorde één keer met de linkervoet.
  • Donyell Malen maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Die Borussen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen2001261
Julian Brandt1100270
Emre Can1102239
Felix Nmecha0100140
Gregor Kobel0000270
Ramy Bensebaini0001264
Mats Hummels0000135
Julian Ryerson000084
Nico Schlotterbeck0000180
Niklas Süle0000225
Thorgan Hazard00007
Salih Özcan000010
Marcel Sabitzer0000241
Marius Wolf0000187
Karim Adeyemi0000114
Jamie Bynoe-Gittens000010
Niclas Füllkrug000013
Sébastien Haller0001218
Youssoufa Moukoko000044
Marco Reus000070

De competitiestanden van de Bundesliga op 14-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen33001139
2Bayern3300929
3Stuttgart32011156
4Leipzig32011046
5Union3201856
6Hoffenheim3201756
7Wolfsburg3201546
8Freiburg3201366
9Dortmund3120435
10Eintracht3120325
11Werder3102453
12Augsburg3021792
13Bochum3021382
14Köln3012241
15Heidenheim3012471
16Gladbach3012591
17Mainz3012291
18Darmstadt30032100

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgBorussia Dortmund
Minuut 0-1501
Minuut 15-3001
Minuut 30-4510
Minuut 45-6002
Minuut 60-7511
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgBorussia Dortmund
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6010
Minuut 70-8002
Minuut 80-9001