LaLiga
UD_Almeria
UD Almería
11 november 2023
16.15
Real_Sociedad
Real Sociedad

UD Almería - Real Sociedad: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt UD Almería tegen Real Sociedad. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Sociedad in het voordeel tegen Almería. Welke uitslag levert het komende duel op?

Almeria

UD Almería - Real Sociedad: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt UD Almería tegen Real Sociedad. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Sociedad in het voordeel tegen Almería. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Deze wedstrijden werden allemaal gewonnen door Sociedad.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Sociedad het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Almería won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

UD Almería - Real Sociedad
LaLiga
11 november 2023
16.15, Power Horse Stadium

Terugblik: Sociedad wint onderlinge duels vaker dan Almería

UD Almería en de spelers van Real Sociedad troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de LaLiga:
  • Er werden drie doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twee goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er achtmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4 schoten per wedstrijd. de spelers van Real Sociedad schoten het vaakst op doel, namelijk vijf keer.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
23-05-2023Sociedad
Almería
1-0
08-01-2023Almería
Sociedad
0-2

UD Almería op verliesreeks

UD Almería moet het tij proberen te keren, want de ploeg verloor de laatste vier wedstrijden. Het vorige duel verloor Almería van Deportivo Alavés. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van UD Almería vier duels en speelden er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Almería de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats UD Almería:

  • maakte veertien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,17.
  • scoorde thuis negen keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 43 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,58 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Almería in deze competitie:

DatumTeamsStand
05-11-2023Deportivo Alavés
Almería
1-0
28-10-2023Almería
Las Palmas
1-2
22-10-2023Girona
Almería
5-2
06-10-2023Athletic
Almería
3-0
01-10-2023Almería
Granada
3-3

Spelerstats UD Almería:

  • Sergio Arribas en Luis Suárez zijn met vier goals de topscorers van de spelers van UD Almería in deze competitie.
  • Sergio Arribas maakte één goal uit een kopbal.
  • Sergio Akieme maakte twee goals met de linkervoet.
  • Luis Suárez scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Lucas Robertone en Largie Ramazani gaven viermaal een assist.

Spelers van de spelers van UD Almería met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sergio Arribas4000677
Luis Suárez4001694
Sergio Akieme2001810
Léo Baptistão2002327
Largie Ramazani1403641
Kaiky1001427
Lucas Robertone0403602
Gonzalo Melero0102594
Diego Mariño000090
Fernando Martínez0000180
Luís Maximiano0001810
Srdjan Babic000090
Alex Centelles0000225
Edgar Gonzalez0010624
Houboulang Mendes0000213
César Montes0002424
Juan Movilla0002855
Álex Pozo0000381
Marc Pubill0001273
Iddrisu Baba0002740
Lázaro0000151
Dion Lopy0000752
Marko Milovanovic000028
Arnau Puigmal0003228
Adrián Embarba0001756
Ibrahima Koné0000265
Marciano Sanca000034

La Real zonder richting

Real Sociedad kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Sociedad van Barca. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won La Real twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Sociedad de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Real Sociedad:

  • scoorde twintig goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,67.
  • scoorde thuis vijftien keer en uit vijfmaal.
  • spelers schoten 29 keer op goal, gemiddeld 2,42 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sociedad in deze competitie:

DatumTeamsStand
04-11-2023Sociedad
Barca
0-1
29-10-2023Vallecano
Sociedad
2-2
21-10-2023Sociedad
Mallorca
1-0
08-10-2023Atlético
Sociedad
2-1
30-09-2023Sociedad
Athletic
3-0

Spelerstats Real Sociedad:

  • Mikel Oyarzabal is met zes goals de topscorer van de spelers van Real Sociedad in deze competitie.
  • Brais Méndez scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Takefusa Kubo maakte vijf goals met de linkervoet.
  • Mikel Oyarzabal en Ander Barrenetxea maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Brais Méndez gaf viermaal een assist.

Spelers van de spelers van Real Sociedad met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mikel Oyarzabal6101803
Takefusa Kubo5200843
Ander Barrenetxea3100702
Brais Méndez2405997
Martín Zubimendi1102978
Carlos Fernández1102351
Robin Le Normand1004778
Aihen Muñoz0201850
Kieran Tierney0100234
Hamari Traoré0103921
Umar Sadiq0101252
Alex Remiro00011080
Aritz Elustondo0000178
Urko González0001103
Álvaro Odriozola000045
Jon Pacheco0002315
Alex Sola000030
Mikel Merino0003712
Jon Ander Olasagasti000122
Beñat Turrientes0001375
Arsen Zakharyan0000110
Igor Zubeldia0006994
Mohamed-Ali Cho0000225
André Silva000032

De competitiestanden van de LaLiga op 09-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Girona121011291531
2Real1292123829
3Barca12831241227
4Atlético11812261125
5Athletic12633211421
6Betis12552161520
7Sociedad12543201519
8Valencia12534151318
9Vallecano12462141518
10Las Palmas12525101117
11Getafe12363141615
12Osasuna12417142013
13Villarreal12336172112
14Deportivo Alavés12336101612
15Sevilla11254171611
16Cádiz12246101710
17Mallorca1216512189
18Celta1214711207
19Granada1213817296
20Almería1203914323

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUD AlmeríaReal Sociedad
Minuut 0-1510
Minuut 15-3010
Minuut 30-4522
Minuut 45-6001
Minuut 60-7514
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUD AlmeríaReal Sociedad
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4010
Minuut 40-5001
Minuut 50-6022
Minuut 70-8000
Minuut 80-9003