Premier League
West_Ham_United
West Ham United
12 november 2023
15.00
Nottingham_Forest
Nottingham Forest

West Ham United - Nottingham Forest: statistieken Premier League

In de Premier League speelt West Ham United tegen Nottingham Forest. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Zijn The Tricky Trees in een betere vorm tegen de ploeg uit Stratford in het London Stadium?

West-Ham-United

West Ham United - Nottingham Forest: statistieken Premier League

In de Premier League speelt West Ham United tegen Nottingham Forest. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Zijn The Tricky Trees in een betere vorm tegen de ploeg uit Stratford in het London Stadium?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. De ploegen wonnen toen ieder éénmaal

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Forest het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor één wedstrijd en speelde drie keer gelijk. West Ham won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

West Ham United - Nottingham Forest
Premier League
12 november 2023
15.00, London Stadium
Scheidsrechter, Michael Salisbury

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

De ploeg uit Stratford en The Tricky Trees troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Premier League:
  • Er werden vijf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vier doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er dertien keer op goal geschoten, gemiddeld 6,5 keer per wedstrijd. Spelers van Forest schoten het vaakst, namelijk acht keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. The Bubbles maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
25-02-2023West Ham
Forest
4-0
14-08-2022Forest
West Ham
1-0

The Bubbles al een tijd zonder winst

De ploeg van manager David Moyes heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor West Ham van Brentford. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Bubbles één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. West Ham hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats West Ham United:

  • scoorde achttien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,64.
  • scoorde thuis acht keer en uit tienmaal.
  • spelers schoten 27 keer op goal, gemiddeld 2,45 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van West Ham in deze competitie:

DatumTeamsStand
04-11-2023Brentford
West Ham
3-2
29-10-2023West Ham
Everton
0-1
22-10-2023Villa
West Ham
4-1
08-10-2023West Ham
Newcastle
2-2
30-09-2023West Ham
Sheffield
2-0

Spelerstats West Ham United:

  • Jarrod Bowen is de topscorer van West Ham deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Jarrod Bowen maakte twee goals uit een kopbal.
  • Jarrod Bowen maakte vijf goals met de linkervoet.
  • Michail Antonio scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Vladimír Coufal gaf viermaal een assist.

Spelers van The Bubbles met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jarrod Bowen7101990
James Ward-Prowse2301874
Michail Antonio2202812
Tomáš Soucek2102721
Mohammed Kudus2001280
Lucas Paquetá1105887
Nayef Aguerd1010877
Kurt Zouma1001900
Vladimír Coufal0400987
Emerson Palmieri0106900
Edson Álvarez0105684
Said Benrahma0101438
Alphonse Aréola0000990
Aaron Cresswell000085
Thilo Kehrer000121
Konstantinos Mavropanos000191
Angelo Ogbonna0000112
Pablo Fornals0000174
Maxwel Cornet00001
Danny Ings000177

The Tricky Trees kleurloos

The Tricky Trees geven laatste wedstrijden weinig richting. Forest boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Villa. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Steve Cooper één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Forest de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • maakte twaalf doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,09.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 27 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,45 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
05-11-2023Forest
Villa
2-0
29-10-2023Liverpool
Forest
3-0
21-10-2023Forest
Luton
2-2
07-10-2023Palace
Forest
0-0
01-10-2023Forest
Brentford
1-1

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Taiwo Awoniyi en Chris Wood zijn de topscorers van de ploeg van Steve Cooper deze competitie, met ieder drie doelpunten.
  • Chris Wood maakte twee goals uit een kopbal.
  • Chris Wood scoorde één keer met de linkervoet.
  • Taiwo Awoniyi maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Anthony Elanga en Harry Toffolo gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van The Tricky Trees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Taiwo Awoniyi3201597
Chris Wood3000239
Anthony Elanga1300566
Ola Aina1003559
Willy Boly1001756
Nicolás Domínguez1001494
Orel Mangala1004828
Callum Hudson-Odoi1000232
Harry Toffolo0300304
Serge Aurier0202730
Morgan Gibbs-White0203924
Matt Turner0001900
Odisseas Vlachodimos000090
Scott McKenna0000417
Gonzalo Montiel0002168
Murillo0001450
Moussa Niakhaté0010361
Nuno Tavares000297
Neco Williams0000126
Joe Worrall0010440
Danilo0001297
Cheikhou Kouyaté000176
Ibrahim Sangaré0004557
Andrey Santos00008
Ryan Yates0002366
Brennan Johnson0000240
Divock Origi000162

De competitiestanden van de Premier League op 10-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1City1190228827
2Spurs11821231326
3Liverpool11731241024
4Arsenal1173123924
5Villa11713261622
6Newcastle11623271120
7Brighton11533242018
8United11605121618
9Brentford11443191416
10Chelsea11434171215
11Palace11434101315
12West Ham11425182014
13Forest11344121513
14Wolverhampton11335141912
15Fulham1133591712
16Everton11326111511
17Luton1113710216
18Bournemouth111379276
19Burnley111198274
20Sheffield111199304

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWest Ham UnitedNottingham Forest
Minuut 0-1511
Minuut 15-3030
Minuut 30-4510
Minuut 45-6012
Minuut 60-7501
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWest Ham UnitedNottingham Forest
Minuut 0-1011
Minuut 10-2010
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6002
Minuut 70-8010
Minuut 80-9001