DOHA – Bij Frankrijk is al in de openingsfase van het eerste WK-duel met Australië opnieuw een speler geblesseerd geraakt. Verdediger Lucas Hernández van Bayern München viel na een minuut of tien ogenschijnlijk flink geblesseerd aan een knie uit, na een poging een voorzet te voorkomen. Wrang genoeg voor hem eindigde de Australische aanval vervolgens ook nog eens in de 1-0 van Craig Goodwin.
“Het ziet er serieus uit”, zei bondscoach Didier Deschamps na afloop. “Lucas ondergaat nog enige testen, maar ik ben niet optimistisch. We hebben een goede wedstrijd gespeeld, na een moeizaam begin. Maar dit is toch wel een smet op een mooie avond.”
Bij Frankrijk ontbraken al Gouden Bal-winnaar Karim Benzema, Paul Pogba, N’Golo Kanté, Presnel Kimpembe en Christopher Nkunku. Ze spelen sowieso niet op het toernooi in Qatar.
Lucas Hernández werd tegen Australië vervangen door zijn broer, Theo Hernández.
ZET IN & WIN!