Programma PDC WK Darts

Vanaf woensdag 15 december is Alexandra Palace, of kortweg Ally Pally, in Londen weer het decor voor het WK Darts. Tien Nederlanders doen een gooi naar de wereldtitel, waaronder eerdere winnaars Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld, maar de concurrentie is moordend. Dit is het programma van het WK Darts 2022! ZET IN & WIN

Live inzetten op het WK Darts

Het WK Darts 2022 wordt nog spannender met live wedden bij TOTO. Natuurlijk kun je vooraf op de wedstrijden inzetten en op de nodige (Nederlandse) toernooispecials, maar ook tijdens de wedstrijden kun je spelen. Verwacht je tijdens de partij bij een 2-0 stand nog een comeback? Denk je dat die ene 180-er nog gegooid gaat worden? Je checkt alle wedopties tijdens de wedstrijden op sport.toto.nl/live!

Meespelen gaat alleen als je een account hebt bij TOTO. Die maakt je eenvoudig hier aan.

1e en 2e ronde
1woensdag 15 decemberRitchie Edhouse-Peter Hudson3-2
2woensdag 15 decemberRicky Evans-Nitin Kumar3-0
3woensdag 15 decemberAdrian Lewis-Matt Campbell3-1
4woensdag 15 decemberGerwyn Price-Ritchie Edhouse3-1
5donderdag 16 decemberSteve Lennon-Madars Razma3-1
6donderdag 16 decemberChris Landman-Scott Mitchell3-0
7donderdag 16 decemberChas Barstow-John Norman Jr.3-1
8donderdag 16 decemberDaryl Gurney-Ricky Evans3-1
9donderdag 16 decemberWilliam O'Connor-Danny Lauby Jr.3-2
10donderdag 16 decemberRyan Meikle-Fabian Schmutzler3-0
11donderdag 16 decemberRon Meulenkamp-Lisa Ashton3-0
12donderdag 16 decemberGary Anderson-Adrian Lewis3-1
13vrijdag 17 decemberRyan Joyce-Roman Benecky3-2
14vrijdag 17 decemberKeane Barry-Royden Lam3-2
15vrijdag 17 decemberBoris Koltsov-Jermain Wattimena3-0
16vrijdag 17 decemberSteve Lennon-Krzysztof Ratajski3-1
17vrijdag 17 decemberJoe Murnan-Paul Lim3-2
18vrijdag 17 decemberWilliam Borland-Bradley Brooks3-2
19vrijdag 17 decemberRoss Smith-Jeff Smith3-0
20vrijdag 17 decemberPeter Wright-Ryan Meikle3-0
21zaterdag 18 decemberRaymond Smith-Jamie Hughes3-1
22zaterdag 18 decemberCallan Rydz-Yuki Yamada3-0
23zaterdag 18 decemberDarius Labanauskas-Mike De Decker3-1
24zaterdag 18 decemberIan White-Chris Landman3-1
25zaterdag 18 decemberAdam Hunt-Boris Krcmar3-0
26zaterdag 18 decemberTed Evetts-Jim Williams3-1
27zaterdag 18 decemberRowby-John Rodriguez-Nick Kenny3-0
28zaterdag 18 decemberMichael van Gerwen-Chas Barstow3-1
29zondag 19 decemberMaik KuivenhovenKy Smith3-1
30zondag 19 decemberJason Heaver-Gordon Mathers3-1
31zondag 19 decemberAlan Soutar-Diogo Portela3-2
32zondag 19 decemberRoss Smith-Steven Bunting3-2
33zondag 19 decemberMartijn Kleermaker-John Michael3-1
34zondag 19 decemberFlorian Hempel-Martin Schindler3-0
35zondag 19 decemberSteve Beaton-Fallon Sherrock3-2
36zondag 19 decemberJonny Clayton-Keane Barry3-2
37maandag 20 decemberLuke Woodhouse-James Wilson3-1
38maandag 20 decemberRusty-Jake Rodriguez-Ben Robb3-1
39maandag 20 decemberRaymond van Barneveld-Lourence Ilagan3-0
40maandag 20 december James Wade-Maik Kuivenhoven3-1
41dinsdag 21 decemberLewy Williams-Toyokazu Shibata3-0
42dinsdag 21 decemberJason Lowe-Daniel Larsson3-0
43dinsdag 21 decemberMervyn King-Ryan Joyce3-2
44dinsdag 21 decemberDave Chisnall-Mike De Decker3-0
45dinsdag 21 decemberVincent van der Voort-Adam Hunt3-0
46dinsdag 21 decemberMichael Smith-Ron Meulenkamp3-0
47dinsdag 21 decemberFlorian Hempel-Dimitri Van den Bergh3-2
48dinsdag 21 decemberRaymond Smith-Devon Petersen3-0
49woensdag 22 decemberRyan Searle-William Borland3-0
50woensdag 22 decemberWilliam O'Connor-Glen Durrant3-0
51woensdag 22 decemberLuke Humphries-Rowby-John Rodriguez3-0
52woensdag 22 decemberJoe Cullen-Jim Williams3-2
53woensdag 22 decemberNathan Aspinall-Joe Murnan3-2
54woensdag 22 decemberDirk van Duijvenbode-Boris Koltsov3-2
55woensdag 22 decemberKim Huybrechts-Steve Beaton3-1
56woensdag 22 decemberMartijn Kleermaker-Simon Whitlock3-1
57donderdag 23 decemberDamon Heta-Luke Woodhouse3-1
58donderdag 23 decemberCallan Rydz-Brendan Dolan3-0
59donderdag 23 decemberAlan Soutar-Mensur Suljovic3-2
60donderdag 23 decemberJose de Sousa-Jason Lowe3-2
61donderdag 23 decemberDanny Noppert-Jason Heaver3-1
62donderdag 23 decemberGabriel Clemens-Lewy Williams3-0
63donderdag 23 decemberRob Cross-Raymond van Barneveld3-1
64donderdag 23 decemberChris Dobey-Rusty-Jake Rodriguez3-2
3e ronde
65maandag 27 decemberDirk van Duijvenbode-Ross Smith4-3
66maandag 27 decemberMichael Smith-William O'Connor4-2
67maandag 27 decemberRaymond Smith-Florian Hempel4-1
68maandag 27 decemberJames Wade-Vincent van der VoortWalk-over
69maandag 27 decemberGerwyn Price-Kim Huybrechts4-3
70maandag 27 decemberJonny Clayton-Gabriel Clemens4-0
71dinsdag 28 decemberMervyn King-Steven Lennon4-0
72dinsdag 28 decemberRyan Searle-Danny Noppert4-2
73dinsdag 28 decemberMartijn Kleermaker-Joe Cullen4-3
74dinsdag 28 decemberRob CrossDaryl Gurney4-3
75dinsdag 28 decemberPeter WrightDamon Heta4-2
76dinsdag 28 decemberChris Dobey-Michael van GerwenWalk-over
77woensdag 29 decemberAlan Soutar-José de Sousa4-3
78woensdag 29 decemberLuke Humphries-Dave ChisnallWalk-over
79woensdag 29 decemberCallan Rydz-Nathan Aspinall4-0
80woensdag 29 decemberGary Anderson-Ian White4-3
4e ronde
81woensdag 29 decemberGerwyn Price-Dirk van Duijvenbode4-1
82woensdag 29 decemberMichael Smith-Jonny Clayton4-3
83donderdag 30 decemberJames Wade-Martijn Kleermaker4-0
84donderdag 30 decemberMervyn King-Raymond Smith4-3
85donderdag 30 decemberPeter Wright-Ryan Searle4-1
86donderdag 30 decemberCallan Rydz-Alan Soutar4-1
87donderdag 30 decemberLuke Humphries-Chris Dobey4-3
88donderdag 30 decemberGary Anderson-Rob Cross4-3
Kwartfinale
89zaterdag 1 januariMichael Smith-Gerwyn Price5-4
90zaterdag 1 januariJames Wade-Mervyn King5-0
91zaterdag 1 januariPeter Wright-Callan Rydz5-4
92zaterdag 1 januariGary Anderson-Luke Humphries5-2
Halve finale
93zondag 2 januariMichael Smith-James Wade-
94zondag 2 januariPeter Wright-Gary Anderson-
Finale
95maandag 3 januariwinnaar wedstrijd 93-winnaar wedstrijd 94-