Komende wedstrijden

Wedstrijden

25 jun, 18:00Poule D
Olympiastadion Berlin
Nederland
Nederland
Oostenrijk
Oostenrijk
25 jun, 18:00Poule D
Signal Iduna Park
Frankrijk
Frankrijk
Polen
Polen
25 jun, 21:00Poule C
RheinEnergieStadion
Engeland
Engeland
Slovenie
Slovenië
25 jun, 21:00Poule C
Allianz Arena
Denemarken
Denemarken
Servie
Servië

Uitslagen

24 jun, 21:00Poule B
Kroatie
Kroatië
Italie
Italië
1
1
24 jun, 21:00Poule B
Albanie
Albanië
Spanje
Spanje
0
1
23 jun, 21:00Poule A
Zwitserland
Zwitserland
Duitsland
1
1
23 jun, 21:00Poule A
Schotland
Schotland
Hongarije
Hongarije
0
1
22 jun, 21:00Poule E
Belgie
België
Roemenie
Roemenië
2
0
22 jun, 18:00Poule F
Turkije
Turkije
Portugal
Portugal
0
3

Standen

P
Team
GW
DS
Pnt
1
Duitsland
3
6
7
2
Zwitserland
Zwitserland
3
2
5
3
Hongarije
Hongarije
3
-3
3
4
Schotland
Schotland
3
-5
1
P
Team
GW
DS
Pnt
1
Spanje
Spanje
3
5
9
2
Italie
Italië
3
0
4
3
Kroatie
Kroatië
3
-3
2
4
Albanie
Albanië
3
-2
1
P
Team
GW
DS
Pnt
1
Engeland
Engeland
2
1
4
2
Denemarken
Denemarken
2
0
2
3
Slovenie
Slovenië
2
0
2
4
Servie
Servië
2
-1
1
P
Team
GW
DS
Pnt
1
Nederland
Nederland
2
1
4
2
Frankrijk
Frankrijk
2
1
4
3
Oostenrijk
Oostenrijk
2
1
3
4
Polen
Polen
2
-3
0
P
Team
GW
DS
Pnt
1
Roemenie
Roemenië
2
1
3
2
Belgie
België
2
1
3
3
Slowakije
Slowakije
2
0
3
4
Oekraine
Oekraïne
2
-2
3
P
Team
GW
DS
Pnt
1
Portugal
Portugal
2
4
6
2
Turkije
Turkije
2
-1
3
3
Tsjechie
Tsjechië
2
-1
1
4
Georgie
Georgië
2
-2
1

Stadions

Nederland - Oostenrijk25 jun 18:00
Zwitserland - Italië29 jun 18:00
Winnaar Wedstrijd 43 - Winnaar Wedstrijd 446 jul 21:00
Winnaar Halve finale 1 - Winnaar Halve finale 214 jul 21:00
Frankrijk - Polen25 jun 18:00
Duitsland - 2e Poule C29 jun 21:00
Winnaar Kwartfinale 3 - Winnaar Kwartfinale 410 jul 21:00
Denemarken - Servië25 jun 21:00
1e Poule E - 3e Poule A/B/C/D2 jul 18:00
Winnaar Kwartfinale 1 - Winnaar Kwartfinale 29 jul 21:00
Engeland - Slovenië25 jun 21:00
Spanje - 3e Poule A/D/E/F30 jun 21:00
Oekraïne - België26 jun 18:00
Winnaar Wedstrijd 39 - Winnaar Wedstrijd 375 jul 18:00
Slowakije - Roemenië26 jun 18:00
Portugal - 3e Poule A/B/C1 jul 21:00
Georgië - Portugal26 jun 21:00
1e Poule C - 3e Poule D/E/F30 jun 18:00
Tsjechië - Turkije26 jun 21:00
1e Poule D - 2e Poule F2 jul 21:00

Topscorers

P
Naam
G (P)
1
Georgie
G. MikautadzeGeorgië
2 (2)
1
Slowakije
I. SchranzSlowakije
2 (2)
1
J. MusialaDuitsland
2 (3)
1
N. FüllkrugDuitsland
2 (3)
5
E. CanDuitsland
1 (2)

Meer lezen