Serie A
AC Milan
18 oktober 2026
18.00
Atalanta
Atalanta
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

AC Milan - Atalanta: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt AC Milan thuis tegen Atalanta in de 7e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Atalanta lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Milan, maar zijn de spelers van AC Milan in Stadio Giuseppe Meazza in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won AC Milan vijfmaal, Atalanta won er zes en vijf keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Milan op papier beter dan Atalanta. AC Milan won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Atalanta won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

AC Milan - Atalanta
Serie A
18 oktober 2026
18.00, Stadio Giuseppe Meazza

Terugkijkend: Atalanta wint meer onderlinge duels dan Milan

AC Milan en de spelers van Atalanta troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Serie A:
  • Er werden 49 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,06 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 27 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,69 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 85 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,31 keer per wedstrijd. de spelers van Atalanta schoten het vaakst op doel, namelijk 43 keer.
  • Er werden zeven goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,44. Atalanta scoorde met vier kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
10-05-2026Milan
Atalanta
2-3
28-10-2025Atalanta
Milan
1-1
20-04-2025Milan
Atalanta
0-1
06-12-2024Atalanta
Milan
2-1
25-02-2024Milan
Atalanta
1-1
09-12-2023Atalanta
Milan
3-2
26-02-2023Milan
Atalanta
2-0
21-08-2022Atalanta
Milan
1-1
15-05-2022Milan
Atalanta
2-0
03-10-2021Atalanta
Milan
2-3
23-05-2021Atalanta
Milan
0-2
23-01-2021Milan
Atalanta
0-3
24-07-2020Milan
Atalanta
1-1
22-12-2019Atalanta
Milan
5-0
16-02-2019Atalanta
Milan
1-3
23-09-2018Milan
Atalanta
2-2

De spelers van AC Milan al een tijd zonder verlies

AC Milan speelt stabiel. De laatste zes wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Milan gelijk tegen Sassuolo. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels won AC Milan twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Milan de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AC Milan:

  • scoorde elf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit zes doelpunten.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 2,83 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Milan in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Sassuolo
Milan
1-1
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
12-09-2026Lazio
Milan
2-2
06-09-2026Juventus
Milan
1-1
28-08-2026Milan
Venezia
2-0

Spelerstats AC Milan:

  • Adrien Rabiot en Diego Moreira zijn met drie goals de topscorers van de spelers van AC Milan in deze competitie.
  • Adrien Rabiot scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Adrien Rabiot maakte drie goals met de linkervoet.
  • Alphadjo Cissè scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Adrien Rabiot en Samuel Chukwueze gaven tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van AC Milan met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Adrien Rabiot3200397
Diego Moreira3000217
Alphadjo Cissè2001246
Christian Pulisic1101192
Gonçalo Ramos1101535
Samuel Chukwueze0200473
Strahinja Pavlovic0103540
Luka Modric0100356
Alexis Saelemaekers0100187
Mike Maignan0000540
Davide Bartesaghi0000126
Koni De Winter0002521
Pervis Estupiñán0002327
Matteo Gabbia000039
Mario Gila0001521
Filippo Terracciano00003
Omari Hutchinson000020
Ardon Jashari000096
Ruben Loftus-Cheek0001213
Yunus Musah0000408
Francesco Camarda00009

Atalanta kleurloos

De spelers van Atalanta geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Atalanta van Venezia met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Atalanta twee duels en verloren er drie In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Atalanta de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft. Eljif Elmas speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Atalanta:

  • maakte acht doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis zeven keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 3,33 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1
31-08-2026Atalanta
Bologna
1-0

Spelerstats Atalanta:

  • Nikola Krstovic is de topscorer van Atalanta deze competitie, met drie doelpunten.
  • Nikola Krstovic maakte één goal uit een kopbal.
  • Lazar Samardzic en Giacomo Raspadori scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Nikola Krstovic scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Atalanta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nikola Krstovic3101284
Éderson1000507
Franck Kessié1001246
Lazar Samardzic1000290
Giacomo Raspadori1000180
Gianluca Scamacca1000260
Eljif Elmas0110207
Gianluca Gaetano0110214
Nicola Zalewski0100135
Marco Carnesecchi0000540
Raoul Bellanova0001350
Sead Kolašinac0000263
Odilon Kossounou0000360
Thomas Kristensen0001180
Giorgio Scalvini0000517
Lorenzo Bernasconi0000208
Mario Pašalic0000180
Davide Zappacosta0000288
Charles De Ketelaere0000417
Jonathan Rowe0000250

De competitiestanden van de Serie A op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAC MilanAtalanta
Minuut 0-1512
Minuut 15-3000
Minuut 30-4502
Minuut 45-6001
Minuut 60-7570
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAC MilanAtalanta
Minuut 0-1002
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6002
Minuut 70-8000
Minuut 80-9060