Serie A
AC Milan
31 oktober 2026
20.45
Inter Milan
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

AC Milan - Internazionale: statistieken Serie A

Komende zaterdag staat AC Milan tegen Internazionale op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kunnen de de spelers van AC Milan de winstreeks van Inter doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Milan zes keer, Inter won er acht en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Inter het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Milan won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

AC Milan - Inter Milan
Serie A
31 oktober 2026
20.45, Stadio Giuseppe Meazza

Terugkijkend: Inter wint meer onderlinge duels dan Milan

AC Milan en de spelers van Internazionale kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 47 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,94 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 27 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,69 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 96 keer op goal geschoten, gemiddeld 6 keer per wedstrijd. Spelers van Inter schoten het vaakst, namelijk 56 keer.
  • Twaalfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,75. Inter scoorde met acht kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
08-03-2026Milan
Inter
1-0
23-11-2025Inter
Milan
0-1
02-02-2025Milan
Inter
1-1
22-09-2024Inter
Milan
1-2
22-04-2024Milan
Inter
1-2
16-09-2023Inter
Milan
5-1
05-02-2023Inter
Milan
1-0
03-09-2022Milan
Inter
3-2
05-02-2022Inter
Milan
1-2
07-11-2021Milan
Inter
1-1
21-02-2021Milan
Inter
0-3
17-10-2020Inter
Milan
1-2
09-02-2020Inter
Milan
4-2
21-09-2019Milan
Inter
0-2
17-03-2019Milan
Inter
2-3
21-10-2018Inter
Milan
1-0

AC Milan scoort veel

De spelers van AC Milan scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor Milan van Bologna met 2-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van AC Milan drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Milan hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats AC Milan:

  • maakte achttien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten 25 keer op goal, gemiddeld 2,78 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Milan in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Milan
Bologna
2-4
25-10-2026Udinese
Milan
0-2
18-10-2026Milan
Atalanta
3-2
11-10-2026Sassuolo
Milan
1-1
20-09-2026Milan
Lecce
3-0

Spelerstats AC Milan:

  • Alphadjo Cissè en Adrien Rabiot zijn de topscorers van AC Milan deze competitie, met ieder vier doelpunten.
  • Mario Gila scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Adrien Rabiot scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Alphadjo Cissè maakte drie goals met de rechtervoet.
  • Adrien Rabiot gaf drie keer een assist.

Spelers van AC Milan met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Adrien Rabiot4301487
Alphadjo Cissè4001342
Diego Moreira3100307
Christian Pulisic2101390
Gonçalo Ramos2102802
Mario Gila1001605
Omari Hutchinson1000189
Luka Modric0201566
Samuel Chukwueze0200526
Strahinja Pavlovic0103810
Fikayo Tomori0100125
Alexis Saelemaekers0100187
Mike Maignan0000810
Davide Bartesaghi0000274
Koni De Winter0002791
Sankhoun Diawara0000123
Pervis Estupiñán0002401
Matteo Gabbia000039
Filippo Terracciano00003
Christian Comotto00005
Ardon Jashari0000292
Ruben Loftus-Cheek0001247
Yunus Musah0000591
Francesco Camarda000038

Zegereeks Inter

De spelers van Internazionale timmeren aan de weg. De club kon de laatste vier duels winnen. Inter boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Venezia. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won Inter vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Inter hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Inter Milan:

  • scoorde 25 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,78.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeventien van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten 41 keer op goal, gemiddeld 4,56 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Inter in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Venezia
Inter
0-2
25-10-2026Inter
Fiorentina
2-1
17-10-2026Bologna
Inter
1-3
10-10-2026Inter
Parma
3-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2

Spelerstats Inter Milan:

  • Marcus Thuram is met vijf goals de topscorer van de spelers van Internazionale in deze competitie.
  • Marcus Thuram scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Carlos Augusto en Lautaro Martínez scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Hakan Çalhanoglu scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Andy Diouf gaf viermaal een assist.

Spelers van Inter met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marcus Thuram5201547
Lautaro Martínez4002354
Hakan Çalhanoglu3001334
Carlos Augusto2201448
Piotr Zielinski2200535
Ange-Yoan Bonny2000226
Francesco Pio Esposito2001500
Nicolò Barella1202670
Yann Bisseck1000595
Petar Sucic1000422
Andy Diouf0400620
Manuel Akanji0102638
Federico Dimarco0100562
Henrikh Mkhitaryan0101242
Josep Martínez0000630
Ivan Provedel0000180
Alessandro Bastoni0002650
Benjamin Pavard0000209
Djed Spence000023
John Stones0000101
Luis Henrique0000212
Curtis Jones0000154
Aleksandar Stankovic000092
Matteo Lavelli00006

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAC MilanInter Milan
Minuut 0-1531
Minuut 15-3021
Minuut 30-4512
Minuut 45-6011
Minuut 60-7541
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAC MilanInter Milan
Minuut 0-1010
Minuut 10-2022
Minuut 30-4020
Minuut 40-5001
Minuut 50-6012
Minuut 70-8010
Minuut 80-9031