Keuken Kampioen Divisie
Rood voetbalshirt met zwarte accenten aan mouwen, kraag en onderzijde, geïnspireerd op Urawa Red Diamonds
Almere City FC
23 oktober 2026
20.00
Roda_JC_Kerkrade
Roda JC Kerkrade
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Supporters van Almere City juichen in een volle tribune met spandoeken en vlaggen achter het doel

Almere City FC - Roda JC Kerkrade: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande vrijdag speelt Almere City FC thuis tegen Roda JC Kerkrade in de 12e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Almere City heeft historisch het overwicht bij treffers met Roda. Kunnen de Almeerders dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar twaalfmaal tegengekomen. Van deze duels won De formatie van Anoush Dastgir zesmaal, de ploeg uit Kerkrade won er vier en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Almere City op papier beter dan Roda. De ploeg uit Flevoland won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De formatie van Rob Penders won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

Almere City FC - Roda JC Kerkrade
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Yanmar Hanasaka Stadion

Terugkijkend: Almere City wint meer onderlinge duels dan Roda

De club uit Almere en de Kerkradenaren kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 34 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,83 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk negentien goals. Dit is een gemiddelde van 1,58 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
30-01-2026Almere City
Roda
1-2
20-10-2025Roda
Almere City
2-0
24-02-2023Roda
Almere City
0-2
30-09-2022Almere City
Roda
2-1
14-01-2022Almere City
Roda
0-4
27-08-2021Roda
Almere City
3-4
09-04-2021Roda
Almere City
0-0
10-10-2020Almere City
Roda
2-1
20-12-2019Almere City
Roda
2-0
09-08-2019Roda
Almere City
1-1
01-02-2019Roda
Almere City
1-2
24-08-2018Almere City
Roda
1-2

De Almeerders kleurloos

De formatie van Anoush Dastgir kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Almere City van Emmen. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de club uit Almere drie wedstrijden en verloor er twee In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Almere City de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Almere City FC:

  • scoorde 23 goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,09.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit vijftien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Almere City in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Emmen
Almere City
2-1
09-10-2026Almere City
Eindhoven
3-0
03-10-2026Almere City
Volendam
1-0
25-09-2026Dordrecht
Almere City
3-2
18-09-2026Almere City
Heracles
1-0

Spelerstats Almere City FC:

  • Ferdy Druijf is de topscorer van de club uit Almere deze competitie, met zeven doelpunten.

Spelers van de Almeerders met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ferdy Druijf7301700
Emmanuel Poku4302799
Olivier de Nijs3100162
Marley Dors2301873
Enzo Cornelisse2201861
Byron Burgering1200386
Milan de Haan1101355
Joey Jacobs1002946
Martin Wasinski1000489
Hamza el Dahri0101547
Mees Hoedemakers0102487
Jamie Jacobs0100348
Immanuel Ghogli010025
Wessel Speel0000990
Teun Bijleveld0000807
Job Kalisvaart0000139
James Lawrence0001682
Bas Pennock00014
Damian van Bruggen0000400
Emmanuel van de Blaak0001241
Twan van der Zeeuw00003
Jereno van Gom0000225
Tiziano Vianello000072
Lev Lenssen000011
Jochem Ritmeester van de Kamp0000100
Bas Huisman0000281

De ploeg uit Kerkrade zonder richting

De Koempels geven laatste wedstrijden weinig richting. Roda boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Jong Utrecht. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Kerkradenaren twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Roda hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Roda JC Kerkrade:

  • maakte twaalf doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,09.
  • scoorde thuis acht keer en uit viermaal.

Laatste vijf wedstrijden van Roda in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong Utrecht
Roda
1-2
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Roda
RKC
2-0
18-09-2026Jong Ajax
Roda
0-0

Spelerstats Roda JC Kerkrade:

  • Marco Tol en Anthony van den Hurk zijn de topscorers van de formatie van Rob Penders deze competitie, met ieder twee doelpunten.

Spelers van Roda met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marco Tol2002990
Anthony van den Hurk2002866
Mitchel Paulissen1201481
Bram Marsman1101372
Dyon Dorenbosch1102960
Cain Seedorf1101463
Guilherme Peixoto1000273
Lucas Beerten1001990
Joshua Nisbet1001981
Joey Sleegers1001361
Xander van den Berg0200493
Jérôme Déom0100423
Justin Treichel0000990
Koen Jansen0001871
Jay Kruiver000091
Dario van den Buijs0002581
Luuk Verheij00009
Mokrane Bentoumi000038
Noah Crabu00001
Rayan Khoums000055
Nadir Maoujoudi000021
Jeremiah Mensah0001469
Fynn Schenten0000157

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAlmere City FCRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1521
Minuut 15-3010
Minuut 30-4510
Minuut 45-6001
Minuut 60-7501
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAlmere City FCRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1001
Minuut 10-2020
Minuut 30-4010
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000