Serie A
AS_Roma
AS Roma
27 oktober 2026
20.45
Cagliari
Cagliari
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

AS Roma - Cagliari: statistieken Serie A

Aanstaande dinsdag speelt AS Roma thuis tegen Cagliari in de 9e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Roma in het voordeel tegen Cagliari. Wat wordt het deze keer in Stadio Olimpico?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze duels won AS Roma negenmaal, Cagliari won er twee en drie keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Roma het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Cagliari won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

AS Roma - Cagliari
Serie A
27 oktober 2026
20.45, Stadio Olimpico

Terugblik: Roma wint onderlinge duels vaker dan Cagliari

AS Roma en de spelers van Cagliari troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er werden 43 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,07 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 25 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,79 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 87 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,21 schoten per wedstrijd. Spelers van Roma schoten het vaakst, namelijk 51 keer.
  • Tienmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,71. De spelers van AS Roma maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zevenmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
09-02-2026Roma
Cagliari
2-0
07-12-2025Cagliari
Roma
1-0
16-03-2025Roma
Cagliari
1-0
18-08-2024Cagliari
Roma
0-0
05-02-2024Roma
Cagliari
4-0
08-10-2023Cagliari
Roma
1-4
16-01-2022Roma
Cagliari
1-0
27-10-2021Cagliari
Roma
1-2
25-04-2021Cagliari
Roma
3-2
23-12-2020Roma
Cagliari
3-2
01-03-2020Cagliari
Roma
3-4
06-10-2019Roma
Cagliari
1-1
27-04-2019Roma
Cagliari
3-0
08-12-2018Cagliari
Roma
2-2

De spelers van AS Roma al een tijd zonder verlies

AS Roma kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste acht duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde Roma gelijk tegen Napoli (3-3). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van AS Roma twee duels en speelden er drie gelijk. Roma hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AS Roma:

  • scoorde negentien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,38.
  • scoorde thuis tien keer en uit negenmaal.
  • spelers schoten 27 keer op goal, gemiddeld 3,38 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Roma in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Napoli
Roma
3-3
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
11-10-2026Como
Roma
0-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2
14-09-2026Torino
Roma
0-2

Spelerstats AS Roma:

  • Donyell Malen is met zes goals de topscorer van de spelers van AS Roma in deze competitie.
  • Leonardo Balerdi en Mario Hermoso scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Matías Soulé scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Donyell Malen scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Paulo Dybala gaf vier keer een assist.

Spelers van de spelers van AS Roma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen6111481
Matías Soulé3102506
Leonardo Balerdi2001334
Manu Koné2002412
Niccolò Pisilli2002305
Santiago Castro1100233
Mario Hermoso1002564
Emanuele Lulli1000402
Rodrigo Mora1000245
Paulo Dybala0400496
Gianluca Mancini0200566
Wesley0200523
Nahuel Molina0100333
Pierluigi Gollini0000270
Mile Svilar0000450
Daniele Ghilardi0001154
Konstantinos Koulierakis000197
Evan N'Dicka0001458
Devyne Rensch0001189
Bryan Cristante0001514
Marten de Roon0002304
Alessandro Di Nunzio00003
Neil El Aynaoui000012
Lorenzo Pellegrini000071

Cagliari al een tijd zonder winst

De spelers van Cagliari hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. Het vorige duel verloor Cagliari van Bologna. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won Cagliari twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Cagliari hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Cagliari:

  • maakte zes doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 0,75.
  • scoorde thuis twee keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 2,88 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Cagliari
Bologna
0-2
19-10-2026Monza
Cagliari
4-0
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2

Spelerstats Cagliari:

  • Daniel Maldini is met vier goals de topscorer van de spelers van Cagliari in deze competitie.
  • Daniel Maldini maakte één goal uit een kopbal.
  • Daniel Maldini maakte twee goals met de linkervoet.
  • Daniel Maldini scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Michel Ndary Adopo gaf twee keer een assist.

Spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Daniel Maldini4000575
Paul Mendy1100610
Alessandro Romano1000691
Michel Ndary Adopo0200720
Jacopo Fazzini0101248
Elia Caprile0000720
Giuseppe Aurelio00009
Raphael Kofler000071
Yerry Mina0000270
Adam Obert0000711
Juan Rodríguez0001620
Yukinari Sugawara0000146
Gabriele Zappa000025
Zé Pedro0002606
Alessandro Deiola0004588
Roberto Gagliardini000168
Joseph Liteta000010
Yanis Massolin0000146
Harry Winks0001633
Gennaro Borrelli000038
Riccardo Ciervo00008
Alieu Fadera0001182
Mattia Felici000039
Kevin Carlos0001126
Kingstone Mutandwa00003
M'Bala Nzola000075
Alessandro Sugamele000017

De competitiestanden van de Serie A op 25-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Como852114717
5Milan743014715
6Frosinone8422171314
7Torino8413131113
8Cagliari84136913
9Juventus73229811
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce73049129
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese71159164
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAS RomaCagliari
Minuut 0-1510
Minuut 15-3002
Minuut 30-4520
Minuut 45-6011
Minuut 60-7531
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAS RomaCagliari
Minuut 0-1010
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5010
Minuut 50-6010
Minuut 70-8011
Minuut 80-9021