Serie A
AS_Roma
AS Roma
17 oktober 2026
20.45
Genoa
Genoa
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

AS Roma - Genoa: statistieken Serie A

Aanstaande zaterdag speelt AS Roma thuis tegen Genoa in de 7e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Roma in het voordeel tegen Genoa. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Roma acht keer, Genoa won er twee en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Roma het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Genoa won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

AS Roma - Genoa
Serie A
17 oktober 2026
20.45, Stadio Olimpico

Terugblik: Roma wint onderlinge duels vaker dan Genoa

AS Roma en de spelers van Genoa kwamen elkaar sinds 2018 veertienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 43 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,07 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 21 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 91 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,5 schoten per wedstrijd. de spelers van AS Roma schoten het vaakst op doel, namelijk 51 keer.
  • Negenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,64. De spelers van AS Roma maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
08-03-2026Genoa
Roma
2-1
29-12-2025Roma
Genoa
3-1
17-01-2025Roma
Genoa
3-1
15-09-2024Genoa
Roma
1-1
19-05-2024Roma
Genoa
1-0
28-09-2023Genoa
Roma
4-1
05-02-2022Roma
Genoa
0-0
21-11-2021Genoa
Roma
0-2
07-03-2021Roma
Genoa
1-0
08-11-2020Genoa
Roma
1-3
19-01-2020Genoa
Roma
1-3
25-08-2019Roma
Genoa
3-3
05-05-2019Genoa
Roma
1-1
16-12-2018Roma
Genoa
3-2

Roma al een tijdje ongeslagen

AS Roma speelt stabiel. De laatste zes wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Roma gelijk tegen Como. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won AS Roma drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roma de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft. Donyell Malen neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats AS Roma:

  • maakte veertien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 2,33.
  • scoorde thuis acht keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,83 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Roma in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Como
Roma
0-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2
14-09-2026Torino
Roma
0-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1
31-08-2026Lecce
Roma
0-4

Spelerstats AS Roma:

  • Donyell Malen is de topscorer van AS Roma deze competitie, met zes doelpunten.
  • Mario Hermoso maakte één goal uit een kopbal.
  • Donyell Malen en Matías Soulé scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Donyell Malen scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Paulo Dybala gaf vier keer een assist.

Spelers van Roma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen6011397
Matías Soulé2101326
Manu Koné2002412
Niccolò Pisilli2001159
Mario Hermoso1002480
Rodrigo Mora1000173
Paulo Dybala0400496
Gianluca Mancini0200482
Nahuel Molina0100300
Wesley0100420
Pierluigi Gollini000090
Mile Svilar0000450
Leonardo Balerdi0000211
Daniele Ghilardi0001144
Konstantinos Koulierakis000132
Emanuele Lulli0000324
Evan N'Dicka0001278
Devyne Rensch000043
Bryan Cristante0000424
Marten de Roon0001124
Neil El Aynaoui000012
Lorenzo Pellegrini000045
Santiago Castro0000110

Genoa kleurloos

Genoa kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Genoa boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Fiorentina. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won Genoa één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Genoa de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Genoa:

  • maakte vijf doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 0,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit één doelpunt.
  • de spelers schoten in totaal veertien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,33 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Genoa in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1
04-09-2026Genoa
Como
1-4
30-08-2026Lazio
Genoa
1-0

Spelerstats Genoa:

  • Milutin Osmajic is met drie goals de topscorer van de spelers van Genoa in deze competitie.
  • Milutin Osmajic scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Junior Messias en Milutin Osmajic maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Milutin Osmajic scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Lorenzo Colombo gaf tweemaal een assist.

Spelers van Genoa met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Milutin Osmajic3100387
Johan Vásquez1011431
Junior Messias1000268
Lorenzo Colombo0200322
Mikael Egill Ellertsson0101521
Djibril Sow0101313
Justin Bijlow0000540
Kingsley Ehizibue0001226
Alessandro Marcandalli0001466
Brooke Norton-Cuffy0000180
Leo Østigård0003516
Sebastian Otoa0001151
David Puczka000041
Stefano Sabelli000255
Alexsandro Amorim0001116
Tommaso Baldanzi0000324
Morten Frendrup0000540
Franz-Ethan Meichtry000051
Samuel Wiafe000134
Stephan El Shaarawy0000119
Hamed Traorè000197
Vitinha0001261
Adam Žulevic00004

De competitiestanden van de Serie A op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAS RomaGenoa
Minuut 0-1521
Minuut 15-3022
Minuut 30-4520
Minuut 45-6001
Minuut 60-7511
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAS RomaGenoa
Minuut 0-1021
Minuut 10-2002
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6010
Minuut 70-8001
Minuut 80-9010