Serie A
Atalanta
Atalanta
25 oktober 2026
15.00
Frosinone
Frosinone
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Atalanta

Atalanta - Frosinone: statistieken Serie A

Atalanta treft Frosinone in Bergamo voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Atalanta lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Frosinone, maar zijn de spelers van Frosinone in New Balance Arena in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Van deze duels won Atalanta driemaal en Frosinone won er één.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Frosinone op papier beter dan Atalanta. Frosinone won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. La Dea won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Atalanta - Frosinone
Serie A
25 oktober 2026
15.00, New Balance Arena

Terugblik: Atalanta wint onderlinge duels vaker dan Frosinone

La Dea en de spelers van Frosinone troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er werden zeventien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4,25 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk negen doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,25 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 30 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7,5 schoten per wedstrijd. de spelers van Atalanta schoten het vaakst op doel, namelijk negentien keer.
  • Er werden drie goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,75. De spelers van Atalanta maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
15-01-2024Atalanta
Frosinone
5-0
26-08-2023Frosinone
Atalanta
2-1
20-01-2019Frosinone
Atalanta
0-5
20-08-2018Atalanta
Frosinone
4-0

La Dea zonder richting

Atalanta kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Atalanta van Milan met 2-3. De afgelopen vijf competitieduels won Atalanta één wedstrijd en verloor er vier Atalanta hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Atalanta:

  • scoorde tien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,43.
  • scoorde thuis zeven keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 22 keer op goal, gemiddeld 3,14 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Milan
Atalanta
3-2
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1

Spelerstats Atalanta:

  • Nikola Krstovic is met vier goals de topscorer van de spelers van Atalanta in deze competitie.
  • Nikola Krstovic scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Nikola Krstovic scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Nikola Krstovic scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Nicola Zalewski gaf twee keer een assist.

Spelers van La Dea met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nikola Krstovic4101374
Gianluca Gaetano1110246
Éderson1001597
Franck Kessié1001246
Lazar Samardzic1000365
Giacomo Raspadori1000180
Gianluca Scamacca1000276
Nicola Zalewski0200167
Raoul Bellanova0101440
Eljif Elmas0110207
Marco Carnesecchi0000630
Sead Kolašinac0000283
Odilon Kossounou0000360
Thomas Kristensen0001270
Relja Obric000171
Giorgio Scalvini0000517
Lorenzo Bernasconi0000283
Mario Pašalic0000239
Davide Zappacosta0000304
Charles De Ketelaere0000507
Jonathan Rowe0000309

Frosinone scoort veel

De spelers van Frosinone scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Frosinone boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Sassuolo. Het werd 4-2. De afgelopen vijf competitieduels won Frosinone drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Frosinone de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Frosinone:

  • scoorde dertien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,57 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Frosinone in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Frosinone
Sassuolo
4-2
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Frosinone
Como
2-0
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1
06-09-2026Frosinone
Venezia
3-2

Spelerstats Frosinone:

  • Antonio Raimondo is de topscorer van Frosinone deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Gabriele Bracaglia en Antonio Raimondo maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Antonio Raimondo maakte twee goals met de linkervoet.
  • Antonio Raimondo maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Romano Schmid gaf driemaal een assist.

Spelers van Frosinone met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antonio Raimondo7002576
Giorgi Kvernadze3101601
Giacomo Calò2100599
Gabriele Bracaglia1103586
Romano Schmid0302538
Anthony Oyono0101554
Patrizio Masini0100527
Lorenzo Palmisani0000630
Wisdom Amey000017
Gabriele Calvani0002524
Giorgio Cittadini0001449
Omar Fayed000017
Ilario Monterisi0000341
Aleksa Terzic000077
Matteo Cichella0000139
Anouar El Azzouzi00003
Seydou Fini0000207
Florian Grillitsch00009
Luis Hasa000044
Alessio Zerbin0000117
Daniel Birligea000012
Tomas Bobcek000047
Farès Ghedjemis0000348

De competitiestanden van de Serie A op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaFrosinone
Minuut 0-1523
Minuut 15-3002
Minuut 30-4522
Minuut 45-6011
Minuut 60-7510
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaFrosinone
Minuut 0-1021
Minuut 10-2002
Minuut 30-4002
Minuut 40-5012
Minuut 50-6020
Minuut 70-8001
Minuut 80-9010