Serie A
Atalanta
2 november 2026
20.45
Parma
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Atalanta

Atalanta - Parma: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Atalanta tegen Parma. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Atalanta in het voordeel tegen Parma. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Atalanta acht keer, Parma won er één en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Atalanta het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Parma won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Atalanta - Parma
Serie A
2 november 2026
20.45, New Balance Arena

Terugblik: Atalanta wint onderlinge duels vaker dan Parma

Atalanta en de spelers van Parma troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Serie A:
  • Er werden 40 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 25 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 71 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,1 keer per wedstrijd. de spelers van Atalanta schoten het vaakst op doel, namelijk 46 keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,1. De spelers van Atalanta maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
25-01-2026Atalanta
Parma
4-0
30-08-2025Parma
Atalanta
1-1
25-05-2025Atalanta
Parma
2-3
23-11-2024Parma
Atalanta
1-3
09-05-2021Parma
Atalanta
2-5
06-01-2021Atalanta
Parma
3-0
28-07-2020Parma
Atalanta
1-2
06-01-2020Atalanta
Parma
5-0
31-03-2019Parma
Atalanta
1-3
27-10-2018Atalanta
Parma
3-0

De spelers van Atalanta al een tijd zonder winst

Atalanta heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Atalanta gelijk tegen Fiorentina. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitieduels won Atalanta één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Atalanta de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Atalanta:

  • maakte zestien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,78.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 3,11 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2026Fiorentina
Atalanta
2-2
25-10-2026Atalanta
Frosinone
4-4
18-10-2026Milan
Atalanta
3-2
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0

Spelerstats Atalanta:

  • Nikola Krstovic is de topscorer van La Dea deze competitie, met zes doelpunten.
  • Nikola Krstovic scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Nikola Krstovic scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Nicola Zalewski gaf driemaal een assist.

Spelers van Atalanta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nikola Krstovic6201541
Éderson2002777
Nicola Zalewski1300280
Charles De Ketelaere1200674
Eljif Elmas1111355
Gianluca Gaetano1110365
Franck Kessié1001246
Lazar Samardzic1000379
Giacomo Raspadori1000180
Gianluca Scamacca1000290
Raoul Bellanova0101469
Davide Zappacosta0100484
Marco Carnesecchi0000810
Sead Kolašinac0000283
Odilon Kossounou0000360
Thomas Kristensen0001364
Relja Obric0002251
Giorgio Scalvini0000604
Lorenzo Bernasconi0000435
Mario Pašalic0000302
Jonathan Rowe0000404
Kamaldeen Sulemana00007

De spelers van Parma al een tijd zonder winst

De spelers van Parma hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd speelde Parma gelijk tegen Udinese (0-0). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Parma één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Parma de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Parma:

  • maakte vijf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 0,56.
  • scoorde thuis drie keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal 24 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,67 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Parma in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Parma
Udinese
0-0
24-10-2026Lazio
Parma
2-1
19-10-2026Parma
Torino
0-3
10-10-2026Inter
Parma
3-0
20-09-2026Parma
Genoa
2-1

Spelerstats Parma:

  • Simone Lontani en David Romero zijn de topscorers van Parma deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Pontus Almqvist en Simone Lontani maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • David Romero scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van Parma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Simone Lontani2001439
David Romero2000425
Pontus Almqvist110196
Giovanni Fabbian0100217
Nesta Elphege0100176
El Bilal Touré0100690
Edoardo Corvi0000720
Giovanni Daffara000090
Sascha Britschgi0001420
Franco Carboni0000138
Enrico Del Prato0002810
Djibril Diallo000021
Diego Carlos0001423
Dominik Drobnic0001405
Abdoulaye Ndiaye000090
Mariano Troilo0003805
Lautaro Rodrigo Valenti000045
Emanuele Valeri0000751
Adrián Bernabé0000402
Benjamín Cremaschi000035
Mandela Keita0001796
Abdou-Salam Konate000196
Rachid Kouda000015
Christian Ordóñez0000280
Vincent Sierro0001387
Ousmane Diallo Thiao000016
Matija Frigan0000160

De competitiestanden van de Serie A op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Bologna10424141314
10Torino9414141413
11Cagliari941481313
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza1021717247
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaParma
Minuut 0-1530
Minuut 15-3000
Minuut 30-4531
Minuut 45-6020
Minuut 60-7520
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaParma
Minuut 0-1020
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5021
Minuut 50-6020
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010