Serie A
Atalanta
12 oktober 2026
18.30
Venezia
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Atalanta

Atalanta - Venezia: statistieken Serie A

Aanstaande maandag speelt Atalanta thuis tegen Venezia in de 6e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Atalanta in het voordeel tegen Venezia. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Atalanta drie keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Atalanta op papier beter dan Venezia. La Dea won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Venezia won niet, verloor vijf duels en speelde niet gelijk.

Atalanta - Venezia
Serie A
12 oktober 2026
18.30, New Balance Arena

Terugkijkend: Atalanta wint meer onderlinge duels dan Venezia

La Dea en de spelers van Venezia kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de Serie A:
  • Er werden tien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zes doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 23 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,75 keer per wedstrijd. Spelers van Atalanta schoten het vaakst, namelijk twaalf keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,25. Atalanta scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
01-03-2025Atalanta
Venezia
0-0
20-10-2024Venezia
Atalanta
0-2
23-04-2022Venezia
Atalanta
1-3
30-11-2021Atalanta
Venezia
4-0

Atalanta al een tijdje zonder winst

De spelers van Atalanta hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. Het vorige duel verloor Atalanta van Juventus. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Atalanta twee duels en verloren er drie Atalanta hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Atalanta:

  • scoorde vijf goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vier keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal twaalf keer op goal. Dit is gemiddeld 2,4 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1
31-08-2026Atalanta
Bologna
1-0
23-08-2026Atalanta
Sassuolo
2-1

Spelerstats Atalanta:

  • Lazar Samardzic en Giacomo Raspadori maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Gianluca Gaetano en Nicola Zalewski gaven ieder één keer een assist.

Spelers van Atalanta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Éderson1000417
Lazar Samardzic1000259
Nikola Krstovic1001194
Giacomo Raspadori1000180
Gianluca Scamacca1000260
Gianluca Gaetano0110199
Nicola Zalewski0100120
Marco Carnesecchi0000450
Raoul Bellanova0001283
Sead Kolašinac0000239
Odilon Kossounou0000360
Thomas Kristensen000190
Giorgio Scalvini0000450
Lorenzo Bernasconi0000184
Eljif Elmas0000118
Franck Kessié0001170
Mario Pašalic0000180
Davide Zappacosta0000198
Charles De Ketelaere0000357
Jonathan Rowe0000174

Verliesreeks Venezia

Venezia moet het tij proberen te keren, want de ploeg verloor de laatste vijf wedstrijden. Het vorige duel verloor Venezia van Lazio. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels verloor Venezia alles. Venezia hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Venezia:

  • scoorde vier goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,8.
  • scoorde thuis twee keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,4 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Venezia in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4
06-09-2026Frosinone
Venezia
3-2
28-08-2026Milan
Venezia
2-0
23-08-2026Venezia
Lecce
0-2

Spelerstats Venezia:

  • John Yeboah maakte één goal met de linkervoet.
  • Gianluca Busio gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Venezia met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antoine Hainaut1100445
Richie Sagrado1000165
John Yeboah1000381
Akor Adams1000414
Gianluca Busio0201315
Ridgeciano Haps0101257
Filip Stankovic0000450
Armel Bella-Kotchap0000196
Thierry Correia0001188
Bartol Franjic0000135
Redouane Halhal0001136
Juan Jesus0001112
Matías Moreno0002175
Joël Schingtienne0003450
Toma Basic0000151
Matteo Dagasso000121
Lamine Fanne000018
Toni Fernández000161
Thorir Helgason0000119
Kike Pérez0002420
Simon Sohm0002240
Lion Lauberbach000042
Albion Rrahmani000080

De competitiestanden van de Serie A op 10-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Genoa61145114
18Fiorentina61147144
19Bologna5023362
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaVenezia
Minuut 0-1510
Minuut 15-3001
Minuut 30-4510
Minuut 45-6010
Minuut 60-7512
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAtalantaVenezia
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8000
Minuut 80-9011