LaLiga
Athletic Bilbao
25 oktober 2026
14.00
Getafe CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Getafe

Athletic Bilbao - Getafe CF: statistieken LaLiga

Athletic Bilbao treft Getafe CF in Bilbao voor de LaLiga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Getafe lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Athletic, maar zijn de spelers van Athletic Club in San Mamés in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Athletic Club driemaal, Getafe CF won er vier en negen keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Athletic op papier beter dan Getafe. Athletic Club won één keer, verloor één wedstrijd en speelde drie keer gelijk. Getafe CF won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Athletic Bilbao - Getafe CF
LaLiga
25 oktober 2026
14.00, San Mamés

Terugblik: Getafe wint onderlinge duels vaker dan Athletic

Athletic Club en de spelers van Getafe CF troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de LaLiga:
  • Er werden 34 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,12 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twintig goals. Dit is een gemiddelde van 1,25 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 75 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,69 schoten per wedstrijd. de spelers van Athletic Club schoten het vaakst op doel, namelijk 40 keer.
  • Er werden negen goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,56. Getafe scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
05-04-2026Getafe
Athletic
2-0
25-10-2025Athletic
Getafe
0-1
15-05-2025Getafe
Athletic
0-2
15-08-2024Athletic
Getafe
1-1
03-05-2024Getafe
Athletic
0-2
27-09-2023Athletic
Getafe
2-2
01-04-2023Athletic
Getafe
0-0
18-10-2022Getafe
Athletic
2-2
18-03-2022Athletic
Getafe
1-1
06-12-2021Getafe
Athletic
0-0
25-01-2021Athletic
Getafe
5-1
29-11-2020Getafe
Athletic
1-1
02-02-2020Athletic
Getafe
0-2
24-08-2019Getafe
Athletic
1-1
07-04-2019Getafe
Athletic
1-0
25-11-2018Athletic
Getafe
1-1

Athletic al een tijdje zonder winst

Athletic Club heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Athletic van Levante met 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won Athletic Club één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. Athletic hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Athletic Bilbao:

  • maakte acht doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vijf keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Athletic in deze competitie:

DatumTeamsStand
21-10-2026Levante
Athletic
3-1
17-10-2026Valencia
Athletic
0-0
19-09-2026Athletic
Deportivo Alavés
0-0
12-09-2026Athletic
Elche
1-1
05-09-2026Athletic
Atlético
3-0

Spelerstats Athletic Bilbao:

  • Álex Berenguer en Robert Navarro zijn de topscorers van Athletic Club deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Nico Williams maakte één goal uit een kopbal.
  • Robert Navarro en Iñaki Williams maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Álex Berenguer scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Iñaki Williams gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Athletic Club met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Álex Berenguer2101464
Robert Navarro2001490
Iñaki Williams1200500
Aitor Paredes1000398
Oihan Sancet1000515
Nico Williams1000375
Yeray Álvarez0100405
Benat Gerenabarrena0103419
Unai Simón0000720
Jesús Areso Blanco0001372
Yuri Berchiche0013457
Adama Boiro000021
Aymeric Laporte0011646
Johaneko Louisjean0001279
Hugo Rincón0000278
Peio Canales0000357
Mikel Jauregizar0000305
Alejandro Rego000038
Iñigo Ruiz de Galarreta0003433
Álvaro Djaló000010
Gorka Guruzeta0002186
Maroan Sannadi0001185
Nico Serrano00005

Getafe scoort weinig

Getafe CF scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,6 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Getafe gelijk tegen Vallecano (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won Getafe CF één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Getafe hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Getafe CF:

  • scoorde vijf goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,56.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit nul doelpunten.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,11 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Getafe in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Getafe
Vallecano
1-1
10-10-2026Barca
Getafe
3-0
20-09-2026Getafe
Málaga
1-0
17-09-2026Betis
Getafe
1-0
13-09-2026Getafe
Deportivo La Coruña
1-1

Spelerstats Getafe CF:

  • Martin Satriano is met twee goals de topscorer van de spelers van Getafe CF in deze competitie.
  • Ramón Terrats scoorde één keer met de linkervoet.
  • Martin Satriano maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Getafe CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Martin Satriano2100663
Ivan Azon1101338
Ramón Terrats1003656
Enes Ünal1003627
Andrés García0100584
Francho Serrano0102487
David Soria0000810
Abdel Abqar0000204
Sebastián Boselli0002159
Dani Carvajal000180
Davinchi0002119
Dakonam Djene0013714
Kiko0012270
Óscar López000011
Johan Mojica0004650
Zaid Romero0010554
Saba Sazonov0001115
Jean Yves Valou0000108
Nemanja Gudelj0003555
Orel Mangala0001557
Mario Martín0012468
Alberto Risco000062
Borja Mayoral00009
Joselu Pérez00007

De competitiestanden van de LaLiga op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca990039927
2Atlético971119822
3Real970223921
4Betis9612161419
5Sociedad9513171716
6Sevilla9423141614
7Deportivo Alavés9324131011
8Celta925210711
9Deportivo La Coruña9252131211
10Osasuna9324101811
11Levante9243151710
12Villarreal923413139
13Athletic8233899
14Vallecano823312179
15Getafe92345119
16Espanyol922511128
17Racing Santander922513258
18Elche914411177
19Valencia91356156
20Málaga90456184

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic BilbaoGetafe CF
Minuut 0-1500
Minuut 15-3000
Minuut 30-4500
Minuut 45-6021
Minuut 60-7511
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic BilbaoGetafe CF
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8001
Minuut 80-9011