LaLiga
Athletic Bilbao
1 november 2026
21.00
Real Sociedad
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Real Sociedad

Athletic Bilbao - Real Sociedad: statistieken LaLiga

Komende zondag staat Athletic Bilbao tegen Real Sociedad op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kan Athletic Club de winstreeks van de spelers van Real Sociedad doorbreken? We zullen het zien in San Mamés.

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won Athletic Club vijfmaal, Real Sociedad won er zeven en vier keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Sociedad het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Athletic won éénmaal, éénmaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Athletic Bilbao - Real Sociedad
LaLiga
1 november 2026
21.00, San Mamés

Terugblik: Sociedad wint onderlinge duels vaker dan Athletic

Athletic Club en de spelers van Real Sociedad kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden 41 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,56 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 23 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,44 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 65 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,06 keer per wedstrijd. Spelers van Athletic schoten het vaakst, namelijk 36 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,19. De spelers van Athletic Club maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
01-02-2026Athletic
Sociedad
1-1
01-11-2025Sociedad
Athletic
3-2
04-05-2025Sociedad
Athletic
0-0
24-11-2024Athletic
Sociedad
1-0
13-01-2024Athletic
Sociedad
2-1
30-09-2023Sociedad
Athletic
3-0
15-04-2023Athletic
Sociedad
2-0
14-01-2023Sociedad
Athletic
3-1
20-02-2022Athletic
Sociedad
4-0
31-10-2021Sociedad
Athletic
1-1
07-04-2021Sociedad
Athletic
1-1
31-12-2020Athletic
Sociedad
0-1
09-02-2020Sociedad
Athletic
2-1
30-08-2019Athletic
Sociedad
2-0
02-02-2019Sociedad
Athletic
2-1
05-10-2018Athletic
Sociedad
1-3

Athletic Club zonder richting

De spelers van Athletic Club geven laatste wedstrijden weinig richting. Athletic boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Getafe. Het werd 4-0. De afgelopen vijf competitieduels won Athletic Club één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Athletic de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Athletic Bilbao:

  • maakte twaalf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,78 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Athletic in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Athletic
Getafe
4-0
21-10-2026Levante
Athletic
3-1
17-10-2026Valencia
Athletic
0-0
19-09-2026Athletic
Deportivo Alavés
0-0
12-09-2026Athletic
Elche
1-1

Spelerstats Athletic Bilbao:

  • Álex Berenguer is de topscorer van Athletic Club deze competitie, met drie doelpunten.
  • Álex Berenguer scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Aitor Paredes en Nico Williams scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Álex Berenguer scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Álex Berenguer gaf viermaal een assist.

Spelers van de spelers van Athletic Club met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Álex Berenguer3401554
Iñaki Williams2200585
Aitor Paredes2000488
Robert Navarro2001490
Yuri Berchiche1013547
Oihan Sancet1000515
Nico Williams1000443
Yeray Álvarez0100405
Benat Gerenabarrena0104492
Unai Simón0000810
Jesús Areso Blanco0001372
Adama Boiro000021
Aymeric Laporte0011646
Johaneko Louisjean0001279
Hugo Rincón0000368
Dani Vivian000090
Peio Canales0000441
Mikel Jauregizar0000305
Benat Prados00007
Alejandro Rego000061
Iñigo Ruiz de Galarreta0003451
Álvaro Djaló000010
Gorka Guruzeta0002186
Christian Imga000023
Maroan Sannadi0001253
Nico Serrano00005
Txus Vizcay00006

De spelers van Real Sociedad bezig met winstreeks

La Real is goed op dreef. De club kon de laatste vier wedstrijden winnen. De vorige competitiewedstrijd won Sociedad van Levante met 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Real Sociedad vier duels en verloren er één In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sociedad de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Real Sociedad:

  • maakte negentien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,9.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit twaalf doelpunten.
  • spelers schoten 34 keer op goal, gemiddeld 3,4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sociedad in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Sociedad
Levante
2-1
18-10-2026Málaga
Sociedad
2-5
11-10-2026Sociedad
Deportivo La Coruña
3-2
20-09-2026Valencia
Sociedad
2-3
13-09-2026Sociedad
Atlético
0-3

Spelerstats Real Sociedad:

  • Luka Sucic en Orri Óskarsson zijn de topscorers van Real Sociedad deze competitie, met ieder drie doelpunten.
  • Orri Óskarsson scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Jon Martín scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Luka Sucic scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Orri Óskarsson scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Carlos Soler en Job Ochieng gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van de spelers van Real Sociedad met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Luka Sucic3002706
Orri Óskarsson3010479
Mikel Oyarzabal2201695
Ander Barrenetxea2100497
Gonçalo Guedes2100441
Carlos Soler1300626
Job Ochieng1300297
Jon Martín1112727
Takefusa Kubo1100296
Yangel Herrera1004515
Beñat Turrientes1001330
Arsen Zakharyan100074
Héctor Fort0100136
Unai Marrero000090
Alex Remiro0000810
Jon Aramburu0003626
Luken Beitia0001270
Aihen Muñoz0000111
Jon Pacheco000021
Mamadou Sarr0001418
Igor Zubeldia0002445
Jon Gorrotxategi0000314
Alex Marchal0000117
Pablo Marín001066
Sergio Gómez0001792

De competitiestanden van de LaLiga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic BilbaoReal Sociedad
Minuut 0-1502
Minuut 15-3014
Minuut 30-4511
Minuut 45-6002
Minuut 60-7522
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic BilbaoReal Sociedad
Minuut 0-1002
Minuut 10-2010
Minuut 30-4004
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9011