Serie A
TOTO sportshirt met zwarte en rode strepen
Bologna
17 oktober 2026
18.00
Inter Milan
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Bologna

Bologna - Internazionale: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Bologna tegen Internazionale. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Inter in het voordeel tegen Bologna. Wat wordt de uitkomst in Stadio Renato Dall'Ara?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Bologna vijfmaal, Inter won er acht en drie keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Inter het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Bologna won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Bologna - Inter Milan
Serie A
17 oktober 2026
18.00, Stadio Renato Dall'Ara

Terugkijkend: Inter wint meer onderlinge duels dan Bologna

Bologna en de spelers van Internazionale kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 53 goals, gemiddeld 3,31 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 27 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,69 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 98 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,12 keer per wedstrijd. de spelers van Internazionale schoten het vaakst op doel, namelijk 57 keer.
  • Achtmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Inter scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
23-05-2026Bologna
Inter
3-3
04-01-2026Inter
Bologna
3-1
20-04-2025Bologna
Inter
1-0
15-01-2025Inter
Bologna
2-2
09-03-2024Bologna
Inter
0-1
07-10-2023Inter
Bologna
2-2
26-02-2023Bologna
Inter
1-0
09-11-2022Inter
Bologna
6-1
27-04-2022Bologna
Inter
2-1
18-09-2021Inter
Bologna
6-1
03-04-2021Bologna
Inter
0-1
05-12-2020Inter
Bologna
3-1
05-07-2020Inter
Bologna
1-2
02-11-2019Bologna
Inter
1-2
03-02-2019Inter
Bologna
0-1
01-09-2018Bologna
Inter
0-3

Bologna zonder richting

Bologna kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Bologna boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Lecce. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won Bologna één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Bologna hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Bologna:

  • maakte vijf doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 0,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit twee doelpunten.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 2,67 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Bologna in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
19-09-2026Bologna
Torino
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
06-09-2026Bologna
Sassuolo
2-2
31-08-2026Atalanta
Bologna
1-0

Spelerstats Bologna:

  • Roberto Piccoli scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Jay Enem scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Nicolò Cambiaghi gaf twee keer een assist.

Spelers van Bologna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Federico Bernardeschi1000374
Artem Dovbyk100187
Jay Enem100037
Riccardo Orsolini1000187
Roberto Piccoli1001421
Nicolò Cambiaghi0201438
Juan Miranda0100396
Massimo Pessina0000180
Lukasz Skorupski0000360
Rahim Alhassane0000145
Nicolo Casale000090
Matteo Darmian000090
Lorenzo De Silvestri000033
Torbjørn Heggem0002505
Eivind Helland0000274
Emil Holm0001280
Arthur Theate0000270
Mikel Amondarain000197
Oussama El Azzouzi0002106
Lewis Ferguson0000540
Marco Libra000078
Nikola Moro000095
Tommaso Pobega0000316
Nadir Zortea0000263
Samuel Mbangula000014
Jens Odgaard0001261
Jonathan Rowe000030

Inter al een tijdje ongeslagen

Inter speelt stabiel. De laatste zes wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Inter van Parma met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won Internazionale vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Inter hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Inter Milan:

  • maakte achttien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 3.
  • scoorde thuis vijftien keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 25 keer op goal, gemiddeld 4,17 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Inter in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Inter
Parma
3-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2
14-09-2026Inter
Udinese
5-3
05-09-2026Inter
Napoli
3-2
30-08-2026Cagliari
Inter
0-1

Spelerstats Inter Milan:

  • Lautaro Martínez is de topscorer van Inter deze competitie, met vier doelpunten.
  • Marcus Thuram maakte één goal uit een kopbal.
  • Lautaro Martínez scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Hakan Çalhanoglu scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Andy Diouf gaf drie keer een assist.

Spelers van Inter met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lautaro Martínez4002354
Marcus Thuram3200292
Hakan Çalhanoglu3001199
Francesco Pio Esposito2000352
Carlos Augusto1100246
Nicolò Barella1101450
Piotr Zielinski1100353
Yann Bisseck1000370
Petar Sucic1000274
Ange-Yoan Bonny1000101
Andy Diouf0300418
Manuel Akanji0102413
Federico Dimarco0100390
Henrikh Mkhitaryan0101152
Josep Martínez0000540
Alessandro Bastoni0001392
Benjamin Pavard0000209
Djed Spence000018
John Stones0000101
Luis Henrique0000143
Curtis Jones0000154
Aleksandar Stankovic000047

De competitiestanden van de Serie A op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBolognaInter Milan
Minuut 0-1512
Minuut 15-3012
Minuut 30-4502
Minuut 45-6013
Minuut 60-7501
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBolognaInter Milan
Minuut 0-1001
Minuut 10-2022
Minuut 30-4001
Minuut 40-5002
Minuut 50-6001
Minuut 70-8012
Minuut 80-9001