Serie A
TOTO sportshirt met zwarte en rode strepen
Bologna
31 oktober 2026
15.00
Monza
Monza
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Bologna

Bologna - Monza: statistieken Serie A

Komende zaterdag staat Bologna tegen Monza op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Bologna in het voordeel tegen Monza. Wat wordt de uitkomst in Stadio Renato Dall'Ara?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. Van deze duels won Bologna driemaal, Monza won er één en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Bologna op papier beter dan Monza. Bologna won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Monza won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

Bologna - Monza
Serie A
31 oktober 2026
15.00, Stadio Renato Dall'Ara

Terugblik: Bologna wint onderlinge duels vaker dan Monza

Bologna en de spelers van Monza troffen elkaar vanaf 2018 zes keer in de Serie A:
  • Er werden elf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,83 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 38 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,33 schoten per wedstrijd. de spelers van Bologna schoten het vaakst op doel, namelijk 28 keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,33. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
18-01-2025Bologna
Monza
3-1
22-09-2024Monza
Bologna
1-2
13-04-2024Bologna
Monza
0-0
28-09-2023Monza
Bologna
0-0
12-02-2023Bologna
Monza
0-1
31-10-2022Monza
Bologna
1-2

De spelers van Bologna scoren veel

Bologna scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2 goals per wedstrijd. Bologna boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Milan. Het werd 4-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Bologna drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Bologna de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Bologna:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis vier keer en uit achtmaal.
  • de spelers schoten in totaal 24 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,67 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Bologna in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Milan
Bologna
2-4
24-10-2026Cagliari
Bologna
0-2
17-10-2026Bologna
Inter
1-3
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
19-09-2026Bologna
Torino
1-1

Spelerstats Bologna:

  • Samuel Mbangula is de topscorer van Bologna deze competitie, met drie doelpunten.
  • Nicolo Casale en Roberto Piccoli maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Federico Bernardeschi scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Samuel Mbangula scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Juan Miranda gaf vier keer een assist.

Spelers van Bologna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Samuel Mbangula3000106
Federico Bernardeschi2002612
Nicolo Casale1000349
Tommaso Pobega1002572
Artem Dovbyk1001102
Jay Enem100098
Riccardo Orsolini1000187
Roberto Piccoli1001451
Juan Miranda0401593
Nicolò Cambiaghi0201636
Nadir Zortea0100518
Jens Odgaard0101427
Massimo Pessina0000180
Lukasz Skorupski0000630
Rahim Alhassane0000220
Matteo Darmian0000325
Lorenzo De Silvestri000033
Torbjørn Heggem0003526
Eivind Helland0000314
Emil Holm0001280
Arthur Theate0001493
Martin Vitik000037
Mikel Amondarain0001112
Oussama El Azzouzi0002106
Lewis Ferguson0000810
Marco Libra000094
Nikola Moro0000110
Jonathan Rowe000030

Monza scoort veel

De spelers van Monza scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Het vorige duel verloor Monza van Napoli. Het werd 1-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Monza twee duels en verloren er drie In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Monza de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Monza:

  • scoorde zestien goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,78.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,67 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Monza in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Monza
Napoli
1-4
23-10-2026Torino
Monza
3-2
19-10-2026Monza
Cagliari
4-0
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1

Spelerstats Monza:

  • Gustavo Varela is met acht goals de topscorer van de spelers van Monza in deze competitie.
  • Gustavo Varela scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Gustavo Varela maakte drie goals uit een kopbal.
  • Gustavo Varela scoorde vijfmaal met de rechtervoet.

Spelers van Monza met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gustavo Varela8101689
Jay Robinson2100471
Ricardo Mangas1200710
Saba Goglichidze1001279
Eddy Kouadio1002640
Andrea Colpani1000313
Exequiel Zeballos100094
Samuele Birindelli0202804
Dany Mota0200293
Ebenezer Akinsanmiro0100557
Manga Foe Ondoa0101438
Mathis Mout0100156
Semuel Pizzignacco000090
Demba Thiam Ngagne0000270
Noel Törnqvist0000450
Valentin Antov000017
Adam Bakoune0000282
Andrea Carboni0001707
Filippo Delli Carri000034
Lorenzo Lucchesi0012590
Yvan Maye000056
Leonardo Colombo0002119
Michael Folorunsho0002390
Nicolas Galazzi000021
Patrick Cutrone0000214
Omari Forson0000102
Cyril Ngonge0000109

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBolognaMonza
Minuut 0-1530
Minuut 15-3010
Minuut 30-4502
Minuut 45-6014
Minuut 60-7512
Minuut 75-9031

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBolognaMonza
Minuut 0-1010
Minuut 10-2030
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6004
Minuut 70-8011
Minuut 80-9012