LaLiga
CA Osasuna
2 december 2023
21.00
Real_Sociedad
Real Sociedad

CA Osasuna - Real Sociedad: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat CA Osasuna tegen Real Sociedad op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Sociedad heeft historisch het overwicht bij treffers met Osasuna. Kunnen de spelers van Real Sociedad dit doortrekken?

Osasuna

CA Osasuna - Real Sociedad: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat CA Osasuna tegen Real Sociedad op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Sociedad heeft historisch het overwicht bij treffers met Osasuna. Kunnen de spelers van Real Sociedad dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Sociedad zes keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Sociedad op papier beter dan Osasuna. Real Sociedad won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. CA Osasuna won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

CA Osasuna - Real Sociedad
LaLiga
2 december 2023
21.00, Estadio El Sadar
Scheidsrechter, Juan Luis Pulido Santana

Terugblik: Sociedad wint onderlinge duels vaker dan Osasuna

CA Osasuna en de spelers van Real Sociedad troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de LaLiga:
  • Er werden negentien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,38 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk elf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,38 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 34 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,25 schoten per wedstrijd. de spelers van Real Sociedad schoten het vaakst op doel, namelijk negentien keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,25. Osasuna scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
28-04-2023Osasuna
Sociedad
0-2
31-12-2022Sociedad
Osasuna
2-0
27-02-2022Sociedad
Osasuna
1-0
07-11-2021Osasuna
Sociedad
0-2
22-05-2021Osasuna
Sociedad
0-1
03-01-2021Sociedad
Osasuna
1-1
14-06-2020Sociedad
Osasuna
1-1
22-12-2019Osasuna
Sociedad
3-4

Osasuna al een tijdje zonder winst

CA Osasuna heeft het moeilijk en kan de laatste vier wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Osasuna van Villarreal met 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van CA Osasuna één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Osasuna de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats CA Osasuna:

  • maakte zestien doelpunten in veertien competitieduels, een gemiddelde van 1,14.
  • scoorde thuis zes keer en uit tienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,36 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Osasuna in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-11-2023Villarreal
Osasuna
3-1
11-11-2023Osasuna
Las Palmas
1-1
04-11-2023Osasuna
Girona
2-4
29-10-2023Betis
Osasuna
2-1
20-10-2023Osasuna
Granada
2-0

Spelerstats CA Osasuna:

  • Ante Budimir is met zeven goals de topscorer van de spelers van CA Osasuna in deze competitie.
  • Ante Budimir scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Ante Budimir scoorde vijf keer met de linkervoet.
  • Luis Avila gaf tweemaal een assist.

Spelers van Osasuna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ante Budimir7103978
Rubén García2000423
Luis Avila1222644
Alejandro Catena11141164
Aimar Oroz11021157
Nacho Vidal100062
José Arnáiz1000287
Moi Gómez1001699
Iker Muñoz1002442
Jesús Areso Blanco0101827
Juan Cruz0101653
Johan Mojica0100671
Rubén Peña0102918
Jon Moncayola0101620
Aitor Fernández0002281
Sergio Herrera0002980
David García00031170
Jorge Herrando0000180
Pablo Ibáñez0011314
Lucas Torro0003848
Kike Barja0002241
Raúl García0000356

La Real zonder richting

De spelers van Real Sociedad geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Sociedad van Sevilla met 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Real Sociedad drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Sociedad hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Real Sociedad:

  • scoorde 25 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,79.
  • scoorde thuis zeventien keer en uit achtmaal.
  • spelers schoten 39 keer op goal, gemiddeld 2,79 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sociedad in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-11-2023Sociedad
Sevilla
2-1
11-11-2023Almería
Sociedad
1-3
04-11-2023Sociedad
Barca
0-1
29-10-2023Vallecano
Sociedad
2-2
21-10-2023Sociedad
Mallorca
1-0

Spelerstats Real Sociedad:

  • Mikel Oyarzabal is de topscorer van Real Sociedad deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Brais Méndez maakte twee goals uit een kopbal.
  • Mikel Oyarzabal en Takefusa Kubo maakten ieder vijf goals met de linkervoet.
  • Mikel Oyarzabal en Ander Barrenetxea scoorden ieder twee keer met de rechtervoet.
  • Brais Méndez gaf viermaal een assist.

Spelers van Sociedad met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mikel Oyarzabal7101885
Takefusa Kubo5200972
Ander Barrenetxea3100814
Brais Méndez24051087
Martín Zubimendi21021158
Carlos Fernández2102376
Umar Sadiq1102372
Robin Le Normand1004958
Aihen Muñoz02021030
Hamari Traoré02041096
Aritz Elustondo0100274
Kieran Tierney0100234
Alex Remiro00011260
Urko González0001103
Álvaro Odriozola000045
Jon Pacheco0002315
Alex Sola000030
Mikel Merino0004832
Jon Ander Olasagasti000132
Beñat Turrientes0001472
Arsen Zakharyan0000208
Igor Zubeldia00061084
Mohamed-Ali Cho0000249
André Silva000032

De competitiestanden van de LaLiga op 30-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Real14112131935
2Girona141121321735
3Atlético131012301231
4Barca14941271431
5Athletic14743261825
6Sociedad14743251725
7Betis14662181624
8Getafe14473171819
9Vallecano14473161819
10Valencia14545161819
11Las Palmas14536111318
12Villarreal14437212515
13Deportivo Alavés14437141915
14Osasuna14428162414
15Sevilla13265191912
16Cádiz14257112111
17Mallorca14176132010
18Celta1415814248
19Granada1414919337
20Almería14031116373

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCA OsasunaReal Sociedad
Minuut 0-1510
Minuut 15-3011
Minuut 30-4501
Minuut 45-6020
Minuut 60-7513
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCA OsasunaReal Sociedad
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4011
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8020
Minuut 80-9003