Serie A
Cagliari
Cagliari
24 oktober 2026
15.00
TOTO sportshirt met zwarte en rode strepen
Bologna
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Cagliari

Cagliari - Bologna: statistieken Serie A

Cagliari treft Bologna in Cagliari voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Bologna lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Cagliari, maar zijn de spelers van Cagliari in Unipol Domus in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Cagliari vijf keer, Bologna won er zeven en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Cagliari het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Bologna won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Cagliari - Bologna
Serie A
24 oktober 2026
15.00, Unipol Domus

Terugblik: Bologna wint onderlinge duels vaker dan Cagliari

Cagliari en de spelers van Bologna kwamen elkaar sinds 2018 veertienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 35 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twintig goals. Dit is een gemiddelde van 1,43 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 81 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,79 schoten per wedstrijd. de spelers van Bologna schoten het vaakst op doel, namelijk 53 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,29. De spelers van Cagliari maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
03-05-2026Bologna
Cagliari
0-0
19-10-2025Cagliari
Bologna
0-2
02-03-2025Bologna
Cagliari
2-1
29-10-2024Cagliari
Bologna
0-2
14-01-2024Cagliari
Bologna
2-1
02-09-2023Bologna
Cagliari
2-1
11-01-2022Cagliari
Bologna
2-1
01-11-2021Bologna
Cagliari
2-0
03-03-2021Cagliari
Bologna
1-0
31-10-2020Bologna
Cagliari
3-2
01-07-2020Bologna
Cagliari
1-1
30-10-2019Cagliari
Bologna
3-2
10-03-2019Bologna
Cagliari
2-0
06-10-2018Cagliari
Bologna
2-0

Cagliari zonder richting

Cagliari kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Cagliari van Monza met 0-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Cagliari drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Cagliari de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Cagliari:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,14 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Monza
Cagliari
4-0
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0

Spelerstats Cagliari:

  • Daniel Maldini is de topscorer van Cagliari deze competitie, met vier doelpunten.
  • Daniel Maldini maakte één goal uit een kopbal.
  • Daniel Maldini scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Daniel Maldini scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Michel Ndary Adopo gaf twee keer een assist.

Spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Daniel Maldini4000508
Paul Mendy1100520
Alessandro Romano1000616
Michel Ndary Adopo0200630
Jacopo Fazzini0101248
Elia Caprile0000630
Giuseppe Aurelio00004
Raphael Kofler000071
Yerry Mina0000270
Adam Obert0000621
Juan Rodríguez0001530
Yukinari Sugawara0000101
Gabriele Zappa000025
Zé Pedro0001561
Alessandro Deiola0003498
Roberto Gagliardini000023
Joseph Liteta000010
Yanis Massolin000060
Harry Winks0001588
Gennaro Borrelli000038
Riccardo Ciervo00008
Alieu Fadera0001166
Mattia Felici000039
Kevin Carlos0001102
Kingstone Mutandwa00003
M'Bala Nzola000075
Alessandro Sugamele000017

De spelers van Bologna kleurloos

De spelers van Bologna geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Bologna van Inter met 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Bologna één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Bologna de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Bologna:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis vier keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,71 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Bologna in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Bologna
Inter
1-3
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
19-09-2026Bologna
Torino
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
06-09-2026Bologna
Sassuolo
2-2

Spelerstats Bologna:

  • Roberto Piccoli maakte één goal uit een kopbal.
  • Jay Enem scoorde éénmaal met de rechtervoet.
  • Juan Miranda en Nicolò Cambiaghi gaven tweemaal een assist.

Spelers van Bologna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tommaso Pobega1001392
Federico Bernardeschi1001464
Artem Dovbyk1001102
Jay Enem100098
Riccardo Orsolini1000187
Roberto Piccoli1001451
Juan Miranda0201486
Nicolò Cambiaghi0201514
Massimo Pessina0000180
Lukasz Skorupski0000450
Rahim Alhassane0000145
Nicolo Casale0000180
Matteo Darmian0000180
Lorenzo De Silvestri000033
Torbjørn Heggem0002505
Eivind Helland0000302
Emil Holm0001280
Arthur Theate0001333
Mikel Amondarain000197
Oussama El Azzouzi0002106
Lewis Ferguson0000630
Marco Libra000078
Nikola Moro0000110
Nadir Zortea0000353
Samuel Mbangula000014
Jens Odgaard0001261
Jonathan Rowe000030

De competitiestanden van de Serie A op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariBologna
Minuut 0-1502
Minuut 15-3031
Minuut 30-4500
Minuut 45-6011
Minuut 60-7510
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariBologna
Minuut 0-1000
Minuut 10-2013
Minuut 30-4020
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8011
Minuut 80-9010