Serie A
Cagliari
Cagliari
29 oktober 2023
14.30
Frosinone
Frosinone

Cagliari - Frosinone: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Cagliari tegen Frosinone. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Cagliari lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Frosinone, maar zijn de spelers van Frosinone in Unipol Domus in betere vorm?

Cagliari

Cagliari - Frosinone: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Cagliari tegen Frosinone. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Cagliari lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Frosinone, maar zijn de spelers van Frosinone in Unipol Domus in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Cagliari won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Frosinone het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Cagliari won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Cagliari - Frosinone
Serie A
29 oktober 2023
14.30, Unipol Domus
Scheidsrechter, Luca Pairetto

Terugkijkend: Cagliari wint meer onderlinge duels dan Frosinone

Cagliari en de spelers van Frosinone kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen drie goals, gemiddeld 1,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk twee goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er twintig keer op goal geschoten, gemiddeld 10 keer per wedstrijd. Spelers van Frosinone schoten het vaakst, namelijk elf keer.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
20-04-2019Cagliari
Frosinone
1-0
02-12-2018Frosinone
Cagliari
1-1

Cagliari al een tijd zonder winst

Cagliari heeft het zwaar en kan de laatste negen duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Cagliari gelijk tegen Salernitana (2-2). De afgelopen vijf competitieduels verloor Cagliari vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Cagliari hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Cagliari:

  • maakte vijf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 0,56.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,11 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-10-2023Salernitana
Cagliari
2-2
08-10-2023Cagliari
Roma
1-4
02-10-2023Fiorentina
Cagliari
3-0
27-09-2023Cagliari
Milan
1-3
24-09-2023Atalanta
Cagliari
2-0

Spelerstats Cagliari:

  • Zito Luvumbo is met drie goals de topscorer van de spelers van Cagliari in deze competitie.
  • Nicolas Viola maakte één goal uit een kopbal.
  • Zito Luvumbo scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Nahitan Nández scoorde éénmaal met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Zito Luvumbo3002614
Nahitan Nández1100622
Nicolas Viola100096
Mateusz Wieteska0111405
Jakub Jankto0100182
Eldor Shomurodov0100282
Boris Radunovic0000630
Simone Scuffet0000180
Tommaso Augello0000524
Alessandro Di Pardo0000172
Alberto Dossena0000727
Edoardo Goldaniga0000135
Pantelis Hatzidiakos0000355
Adam Obert0001379
Gabriele Zappa0002612
Alessandro Deiola0002312
Antoine Makoumbou0002804
Marco Mancosu000045
Gaetano Oristanio0001373
Matteo Prati0001305
Ibrahim Sulemana Kakari0002435
Paulo Dentello Azzi0000334
Leonardo Pavoletti0002155
Andrea Petagna0000267

Frosinone kleurloos

Frosinone kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Frosinone van Bologna met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Frosinone één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Frosinone hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Frosinone:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis tien keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten veertien keer op goal, gemiddeld 1,56 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Frosinone in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-10-2023Bologna
Frosinone
2-1
08-10-2023Frosinone
Hellas
2-1
01-10-2023Roma
Frosinone
2-0
28-09-2023Frosinone
Fiorentina
1-1
22-09-2023Salernitana
Frosinone
1-1

Spelerstats Frosinone:

  • Matías Soulé is de topscorer van Frosinone deze competitie, met drie doelpunten.
  • Matías Soulé scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Matías Soulé maakte twee goals uit een kopbal.
  • Luca Mazzitelli en Matías Soulé maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Abdou Harroui maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Riccardo Marchizza gaf driemaal een assist.

Spelers van Frosinone met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Matías Soulé3102591
Abdou Harroui2000258
Luca Mazzitelli2012787
Simone Romagnoli1101664
Walid Cheddira1100587
Pol Lirola10005
Ilario Monterisi1000496
Reinier1000151
Riccardo Marchizza0300810
Michele Cerofolini000090
Stefano Turati0000720
Memeh Caleb Okoli0003495
Anthony Oyono0002805
Przemyslaw Szyminski00009
Enzo Barrenechea0003651
Mehdi Bourabia000016
Marco Brescianini0000271
Luca Garritano0000241
Francesco Gelli0002353
Arijon Ibrahimovic000023
Jaime Báez0001399
Gennaro Borrelli000024
Luigi Canotto000016
Giuseppe Caso0002239
Marvin Cuni0000206
Kaio Jorge00006
Giorgi Kvernadze000038

De competitiestanden van de Serie A op 27-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter971124522
2Milan970216921
3Juventus962115620
4Napoli9522201017
5Fiorentina9522181317
6Atalanta951315816
7Roma9423201214
8Bologna935110714
9Lazio9414121213
10Lecce9342101113
11Monza93338812
12Frosinone9333121312
13Sassuolo9315121610
14Torino92346129
15Genoa922510148
16Hellas92256118
17Empoli92163167
18Udinese90635136
19Salernitana90456194
20Cagliari90365183

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariFrosinone
Minuut 0-1501
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6000
Minuut 60-7503
Minuut 75-9030

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariFrosinone
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9002