Serie A
Cagliari
Cagliari
11 oktober 2026
20.45
Juventus
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Cagliari

Cagliari - Juventus: statistieken Serie A

Komende zondag staat Cagliari tegen Juventus op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Juventus lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Cagliari, maar zijn de spelers van Cagliari in Unipol Domus in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Cagliari twee keer, Juventus won er tien en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Cagliari het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Juventus won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Cagliari - Juventus
Serie A
11 oktober 2026
20.45, Unipol Domus

Terugblik: Juventus wint onderlinge duels vaker dan Cagliari

Cagliari en de spelers van Juventus troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er werden 37 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,64 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk twintig goals. Dit is een gemiddelde van 1,43 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 79 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,64 keer per wedstrijd. Spelers van Juventus schoten het vaakst, namelijk 58 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,43. De spelers van Juventus maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
17-01-2026Cagliari
Juventus
1-0
29-11-2025Juventus
Cagliari
2-1
23-02-2025Cagliari
Juventus
0-1
06-10-2024Juventus
Cagliari
1-1
19-04-2024Cagliari
Juventus
2-2
11-11-2023Juventus
Cagliari
2-1
09-04-2022Cagliari
Juventus
1-2
21-12-2021Juventus
Cagliari
2-0
14-03-2021Cagliari
Juventus
1-3
21-11-2020Juventus
Cagliari
2-0
29-07-2020Cagliari
Juventus
2-0
06-01-2020Juventus
Cagliari
4-0
02-04-2019Cagliari
Juventus
0-2
03-11-2018Juventus
Cagliari
3-1

Cagliari kleurloos

Cagliari kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Cagliari boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Udinese. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won Cagliari vier wedstrijden en verloor er één Cagliari hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Cagliari:

  • maakte vijf doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis één keer en uit viermaal.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 3,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0
30-08-2026Cagliari
Inter
0-1
22-08-2026Parma
Cagliari
0-1

Spelerstats Cagliari:

  • Daniel Maldini is de topscorer van Cagliari deze competitie, met drie doelpunten.
  • Daniel Maldini scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Daniel Maldini maakte één goal uit een kopbal.
  • Daniel Maldini scoorde éénmaal met de rechtervoet.
  • Michel Ndary Adopo gaf tweemaal een assist.

Spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Daniel Maldini3000372
Alessandro Romano1000445
Paul Mendy1000361
Michel Ndary Adopo0200450
Jacopo Fazzini0101241
Elia Caprile0000450
Giuseppe Aurelio00004
Raphael Kofler000071
Yerry Mina000090
Adam Obert0000447
Juan Rodríguez0000395
Yukinari Sugawara000055
Gabriele Zappa000025
Zé Pedro0001404
Alessandro Deiola0002443
Roberto Gagliardini000023
Harry Winks0000417
Gennaro Borrelli000038
Riccardo Ciervo00008
Alieu Fadera000097
Mattia Felici000039
Kevin Carlos000178
Kingstone Mutandwa00003
Alessandro Sugamele000017

De Oude Dame zonder richting

De Oude Dame kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Juventus boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Atalanta. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de Oude Dame drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Juventus de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Juventus:

  • maakte acht doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis vijf keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 21 keer op goal, gemiddeld 4,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Juventus in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
13-09-2026Sassuolo
Juventus
3-2
06-09-2026Juventus
Milan
1-1
29-08-2026Juventus
Parma
2-0
23-08-2026Frosinone
Juventus
0-1

Spelerstats Juventus:

  • Gleison Bremer en Edon Zhegrova zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Juventus in deze competitie.
  • Gleison Bremer scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Edon Zhegrova maakte twee goals met de linkervoet.

Spelers van Juventus met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edon Zhegrova210074
Gleison Bremer2000450
Teun Koopmeiners1100133
Francisco Conceição1101366
Federico Gatti10012
Nicolás González1000231
Zeki Çelik0101428
Manuel Locatelli0101270
Randal Kolo Muani0100449
Mattia Perin00001
Guglielmo Vicario0000450
Andrea Cambiaso000133
Pierre Kalulu0000450
Lloyd Kelly0000153
Jhon Lucumí0002300
Douglas Luiz0001424
Weston McKennie0000176
Pape Sarr000065
Kerim Alajbegovic0000230
Jeremie Boga0000106
Jonathan David000057
Justin Oboavwoduo00004
Nick Woltemade000052
Kenan Yildiz000069

De competitiestanden van de Serie A op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariJuventus
Minuut 0-1500
Minuut 15-3022
Minuut 30-4500
Minuut 45-6010
Minuut 60-7511
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCagliariJuventus
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4012
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9011