LaLiga
Celta De Vigo
18 oktober 2026
16.15
Deportivo Alavés
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Leeg stadion met groene grasmat en blauwe stoelen, tijdens een trainingssessie.

RC Celta - Deportivo Alavés: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt RC Celta thuis tegen Deportivo Alavés in de 9e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Celta in het voordeel tegen Deportivo Alavés. Wat wordt de uitkomst in Estadio Abanca-Balaídos?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Celta zeven keer, Deportivo Alavés won er vier en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Celta het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor nul wedstrijden en speelde vier keer gelijk. Deportivo Alavés won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Celta De Vigo - Deportivo Alavés
LaLiga
18 oktober 2026
16.15, Estadio Abanca-Balaídos

Terugkijkend: Celta wint meer onderlinge duels dan Deportivo Alavés

RC Celta en de spelers van Deportivo Alavés troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de LaLiga:
  • Er werden 40 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,86 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twintig doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,43 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 81 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,79 schoten per wedstrijd. Spelers van Deportivo Alavés schoten het vaakst, namelijk 46 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,36. Deportivo Alavés scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
22-03-2026Celta
Deportivo Alavés
3-4
22-11-2025Deportivo Alavés
Celta
0-1
27-01-2025Deportivo Alavés
RC Celta
1-1
16-08-2024RC Celta
Deportivo Alavés
2-1
27-04-2024Deportivo Alavés
RC Celta
3-0
28-09-2023RC Celta
Deportivo Alavés
1-1
07-05-2022RC Celta
Deportivo Alavés
4-0
27-11-2021Deportivo Alavés
RC Celta
1-2
04-04-2021Deportivo Alavés
RC Celta
1-3
20-12-2020RC Celta
Deportivo Alavés
2-0
21-06-2020RC Celta
Deportivo Alavés
6-0
20-10-2019Deportivo Alavés
RC Celta
2-0
23-02-2019Deportivo Alavés
RC Celta
0-0
19-10-2018RC Celta
Deportivo Alavés
0-1

De spelers van RC Celta al een tijd zonder verlies

De spelers van RC Celta kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd speelde Celta gelijk tegen Elche (0-0). De afgelopen vijf competitieduels won RC Celta één wedstrijd en speelde er vier gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Celta de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Celta De Vigo:

  • scoorde acht goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis zeven keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal achttien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,25 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Celta in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Elche
Celta
0-0
19-09-2026Celta
Racing Santander
5-0
13-09-2026Celta
Málaga
1-1
07-09-2026Getafe
Celta
1-1
03-09-2026Sociedad
Celta
0-0

Spelerstats Celta De Vigo:

  • Pablo Durán is met twee goals de topscorer van de spelers van RC Celta in deze competitie.
  • Carl Starfelt scoorde éénmaal met het hoofd.

Spelers van de spelers van RC Celta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pablo Durán2000308
Miguel Roman1200579
Hugo González1200235
Carl Starfelt1001219
Ilaix Moriba1000583
Iago Aspas1000222
Ferran Jutglà1000463
Hugo Álvarez0200353
Andrei Radu0001720
Marcos Alonso0012501
Sebastián Cáceres0000180
Sergio Carreira0001477
Abdoulaye Faye000045
Javi Galán0000306
Alvaro Nunez0000354
Javier Rodriguez0000231
Javi Rueda0003468
Andrés Antañón000063
Hugo Burcio000032
Aleix Febas0001250
Yoel Lago0004675
Couhaib Driouech000185
Jones El-Abdellaoui0000154
Borja Iglesias000081
Williot Swedberg0000331

De spelers van Deportivo Alavés al een tijd zonder winst

Deportivo Alavés heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Deportivo Alavés van Atlético met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Deportivo Alavés één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Deportivo Alavés hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft. Ángel Pérez speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Deportivo Alavés:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit twee doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,75 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Deportivo Alavés in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Deportivo Alavés
Atlético
1-2
19-09-2026Athletic
Deportivo Alavés
0-0
15-09-2026Deportivo Alavés
Valencia
0-1
12-09-2026Racing Santander
Deportivo Alavés
2-1
06-09-2026Deportivo Alavés
Osasuna
5-2

Spelerstats Deportivo Alavés:

  • Lucas Boyé is met vijf goals de topscorer van de spelers van Deportivo Alavés in deze competitie.
  • Mikel Rodríguez Ulacia scoorde één keer met de linkervoet.
  • Lucas Boyé scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Mariano Díaz en Ángel Pérez gaven driemaal een assist.

Spelers van de spelers van Deportivo Alavés met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lucas Boyé5000547
Mariano Díaz3302353
Ville Koski1000640
Nahuel Tenaglia1002675
Pablo Ibáñez1001670
Mikel Rodríguez Ulacia1000151
Ángel Pérez0310556
Antonio Sivera0101720
Carles Aleña0100118
Youssef Enríquez0000153
Xanet Oláiz000011
Jonny Otto0000600
Nicolás Valentini0001307
Antonio Blanco0003592
Ander Guevara0000124
Carlos Protesoni0000166
Denis Suárez0001362
Aitor Manas0000103
Toni Martínez0000415
Abde Rebbach0003653
Miguel Rodríguez000014

De competitiestanden van de LaLiga op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca880034724
2Atlético861118819
3Betis861114919
4Real860219818
5Sevilla8422131214
6Sociedad8413121513
7Deportivo Alavés832312811
8Deportivo La Coruña8242121110
9Celta8152868
10Athletic6222768
11Villarreal822413138
12Espanyol822411118
13Vallecano722311168
14Getafe82244108
15Racing Santander822413238
16Osasuna82248188
17Levante713311156
18Elche813411176
19Valencia81256155
20Málaga80444134

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCelta De VigoDeportivo Alavés
Minuut 0-1500
Minuut 15-3002
Minuut 30-4531
Minuut 45-6011
Minuut 60-7511
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCelta De VigoDeportivo Alavés
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5011
Minuut 50-6020
Minuut 70-8011
Minuut 80-9011