Serie A
Como
11 oktober 2026
12.30
AS Roma
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Como - AS Roma: statistieken Serie A

Como treft AS Roma in Como voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Roma lijkt in betere vorm tegen Como, maar wie trekt er aan het langste eind in ?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. De teams hielden elkaar in evenwicht door ieder twee keer te winnen.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Roma het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Como won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Como - AS Roma
Serie A
11 oktober 2026
12.30,

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Como en de spelers van AS Roma kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de Serie A:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,25 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 1,75 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er negentien keer op goal geschoten, gemiddeld 4,75 keer per wedstrijd. Spelers van Como schoten het vaakst, namelijk dertien keer.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
15-03-2026Como
Roma
2-1
15-12-2025Roma
Como
1-0
02-03-2025Roma
Como
2-1
15-12-2024Como
Roma
2-0

Como kleurloos

Como kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Como van Frosinone met 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Como drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Como de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Como:

  • scoorde negen goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,6 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Como in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Frosinone
Como
2-0
14-09-2026Como
Parma
2-1
04-09-2026Genoa
Como
1-4
30-08-2026Napoli
Como
1-2
22-08-2026Udinese
Como
1-1

Spelerstats Como:

  • Anastasios Douvikas scoorde twee keer met de rechtervoet.

Spelers van Como met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Assane Diao2101339
Martin Baturina2001270
Anastasios Douvikas2000319
Nico Paz1100420
Kaiki1000118
Jacobo Ramon1000450
Yan Couto0101417
Álex Valle0100343
Maximo Perrone0100269
Moise Kean0100134
Jean Butez0000360
Robert Sánchez000090
Trevoh Chalobah0000360
Marc-Oliver Kempf0000116
Ivan Smolcic000035
Maxence Caqueret000196
Lucas Da Cunha0000316
Mattia Liberali000027
Luis Milla0000274
Samuele Ricci000067
Jesús Rodriguez0000152

De spelers van AS Roma al een tijd zonder verlies

AS Roma kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde Roma gelijk tegen Inter (2-2). De afgelopen vijf competitieduels won AS Roma vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roma de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats AS Roma:

  • scoorde veertien goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,2 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Roma in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Roma
Inter
2-2
14-09-2026Torino
Roma
0-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1
31-08-2026Lecce
Roma
0-4
24-08-2026Roma
Fiorentina
4-0

Spelerstats AS Roma:

  • Donyell Malen is met zes goals de topscorer van de spelers van AS Roma in deze competitie.
  • Mario Hermoso scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Donyell Malen en Matías Soulé maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Donyell Malen scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Paulo Dybala gaf viermaal een assist.

Spelers van Roma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen6001344
Matías Soulé2100281
Manu Koné2001323
Niccolò Pisilli2001157
Mario Hermoso1002420
Rodrigo Mora1000173
Paulo Dybala0400407
Gianluca Mancini0200392
Nahuel Molina0100218
Wesley0100330
Mile Svilar0000450
Leonardo Balerdi0000180
Daniele Ghilardi0001144
Konstantinos Koulierakis000132
Emanuele Lulli0000322
Evan N'Dicka0001188
Devyne Rensch000034
Bryan Cristante0000424
Marten de Roon000034
Neil El Aynaoui000012
Santiago Castro0000110

De competitiestanden van de Serie A op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalComoAS Roma
Minuut 0-1502
Minuut 15-3033
Minuut 30-4532
Minuut 45-6011
Minuut 60-7502
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalComoAS Roma
Minuut 0-1002
Minuut 10-2010
Minuut 30-4023
Minuut 40-5021
Minuut 50-6011
Minuut 70-8011
Minuut 80-9002