Serie A
Como
1 november 2026
12.30
Venezia
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Toto stats

Como - Venezia: statistieken Serie A

Como treft Venezia in Como voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Zijn de spelers van Como in een betere vorm tegen Venezia in ?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Alle wedstrijden eindigden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Como op papier beter dan Venezia. Como won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Venezia won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Como - Venezia
Serie A
1 november 2026
12.30,

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

Como en de spelers van Venezia troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Serie A:
  • Er werden zes doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vier doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er veertien keer op goal geschoten, gemiddeld 7 keer per wedstrijd. de spelers van Como schoten het vaakst op doel, namelijk negen keer.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
08-03-2025Como
Venezia
1-1
08-12-2024Venezia
Como
2-2

Como kleurloos

Como kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Como van Torino met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Como drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Como hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Como:

  • maakte zeventien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,89.
  • scoorde thuis vier keer en uit dertienmaal.
  • spelers schoten 43 keer op goal, gemiddeld 4,78 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Como in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Torino
Como
1-3
24-10-2026Como
Sassuolo
2-0
18-10-2026Fiorentina
Como
1-3
11-10-2026Como
Roma
0-0
20-09-2026Frosinone
Como
2-0

Spelerstats Como:

  • Anastasios Douvikas is met vijf goals de topscorer van de spelers van Como in deze competitie.
  • Nico Paz scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Anastasios Douvikas scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Nico Paz gaf drie keer een assist.

Spelers van Como met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Anastasios Douvikas5000679
Nico Paz3301661
Martin Baturina3002361
Assane Diao2102427
Jacobo Ramon2001752
Kaiki1100363
Mattia Liberali1000110
Yan Couto0202662
Álex Valle0201459
Maxence Caqueret0201400
Maximo Perrone0100535
Moise Kean0100134
Jean Butez0000630
Robert Sánchez0000180
Trevoh Chalobah0000464
Willy Kambwala000053
Marc-Oliver Kempf0000389
Ivan Smolcic0000162
Lucas Da Cunha0000656
Adrian Lahdo00002
Luis Milla0001490
Samuele Ricci0000134
Jayden Addai000069
Jesús Rodriguez0000177

Venezia scoort weinig

De spelers van Venezia scoorden de laatste vijf duels slechts 0,4 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Venezia van Inter met 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won Venezia één wedstrijd en verloor er vier Venezia hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Venezia:

  • scoorde zes goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,67.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 32 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,56 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Venezia in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Venezia
Inter
0-2
25-10-2026Genoa
Venezia
1-0
17-10-2026Venezia
Napoli
1-0
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2

Spelerstats Venezia:

  • Antoine Hainaut en Akor Adams zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Venezia in deze competitie.
  • Antoine Hainaut maakte één goal uit een kopbal.
  • John Yeboah scoorde één keer met de linkervoet.
  • Akor Adams maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Gianluca Busio gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Venezia met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antoine Hainaut2100794
Akor Adams2000767
Richie Sagrado1100248
John Yeboah1000647
Gianluca Busio0201345
Ridgeciano Haps0101414
Simon Sohm0102586
Filip Stankovic0000810
Armel Bella-Kotchap0000196
Thierry Correia0001196
Bartol Franjic0000135
Redouane Halhal0001496
Juan Jesus0002472
Pasquale Mazzocchi0000116
Matías Moreno0003510
Joël Schingtienne0003477
Toma Basic0001399
Matteo Dagasso000141
Lamine Fanne000027
Toni Fernández000161
Thorir Helgason0000215
Kike Pérez0003751
Lion Lauberbach0000122
Albion Rrahmani0000124

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalComoVenezia
Minuut 0-1500
Minuut 15-3000
Minuut 30-4521
Minuut 45-6021
Minuut 60-7510
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalComoVenezia
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5021
Minuut 50-6011
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010