Keuken Kampioen Divisie
De_Graafschap
De Graafschap
23 oktober 2026
20.00
RKC
RKC Waalwijk
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
de-graafschap-stadion

De Graafschap - RKC Waalwijk: statistieken Keuken Kampioen Divisie

De Graafschap treft RKC Waalwijk in Doetinchem voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. De Graafschap lijkt in betere vorm tegen RKC, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadion De Vijverberg?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. De ploegen wonnen toen ieder éénmaal

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet De Graafschap het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. RKC won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

De Graafschap - RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Stadion De Vijverberg

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De club uit Doetinchem en de Waalwijkers troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen elf goals, gemiddeld 5,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 3,5 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
23-01-2026De Graafschap
RKC
2-4
09-11-2025RKC
De Graafschap
1-4

De Doetinchemmers kleurloos

De club uit Doetinchem kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor De Graafschap van Jong Ajax met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Superboeren twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield De Graafschap de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats De Graafschap:

  • scoorde veertien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,27.
  • scoorde thuis zeven keer en uit zevenmaal.

Voorgaande vijf duels van De Graafschap in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong Ajax
De Graafschap
2-1
09-10-2026De Graafschap
Jong Utrecht
2-1
03-10-2026Eindhoven
De Graafschap
2-2
27-09-2026De Graafschap
Den Bosch
1-0
20-09-2026De Graafschap
NAC
1-2

Spelerstats De Graafschap:

  • Julian Kania is met vijf goals de topscorer van de Superboeren in deze competitie.

Spelers van de ploeg van trainer Thomas Duivenvoorden met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Julian Kania5002669
Donny Warmerdam3003971
Fedde de Jong2303748
Bjorn van Zijl2000484
Kyano Kwint1000284
Nolan Martens0302611
Toivo Mero0200588
Nart Ahmeti0101396
Mark Diemers0100267
Gabriele Finocchiaro0100349
Ties Wieggers0001990
Rowan Besselink0003894
Gijs Bolk0003618
Joran Hardeman0002280
Kaya Symons0002703
Jannes Wieckhoff0002303
Tim Braem000033
Cem Eroglu000030
Tygo Grotenhuis0000118
Nic Hartgers000038
Thomas Kok0012539
Clint Leemans000084
Milan Smits000026
Jorn Triep000071
Denzel Eijken0000172
Nathan Kaninda0000112
Benjamin Mambo000012
Jason Meerstadt0000433
Levi Schoppema000091

De formatie van Sander Duits al een tijd zonder winst

De Waalwijkers hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. Het vorige duel speelde RKC gelijk tegen Volendam. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Waalwijkers één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. RKC hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats RKC Waalwijk:

  • scoorde twintig goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,82.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit vier doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van RKC in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026RKC
Volendam
1-1
09-10-2026Heracles
RKC
3-0
03-10-2026RKC
Emmen
1-1
26-09-2026Roda
RKC
2-0
18-09-2026RKC
MVV
6-1

Spelers van RKC met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jesse van de Haar3102630
Yoram van der Veen3100331
Keyan Varela3101448
Faissal Al Mazyani2101810
Jordy de Wijs2002955
Juan Familia-Castillo1300720
Liam van Gelderen1001810
Thijs van Leeuwen1000691
Virgil Misidjan1000301
Finn Stokkers1001423
Haye van Gemert100017
Jochem Nap0301864
Ryan Fage0101676
Azzedine Dkidak0101214
Niek Schiks0000810
Mark Spenkelink0000180
Navajo Bakboord000179
Nazjir Held0000367
Bart Kemmeren000082
Loek Postma0004750
Sven van der Plas0000215
Tim van de Loo0001359
Rein van Hedel0000207

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDe GraafschapRKC Waalwijk
Minuut 0-1501
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6021
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDe GraafschapRKC Waalwijk
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4012
Minuut 40-5000
Minuut 50-6022
Minuut 70-8000
Minuut 80-9000