LaLiga
Deportivo Alavés
1 oktober 2023
16.15
CA Osasuna

Deportivo Alavés - CA Osasuna: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Deportivo Alavés tegen CA Osasuna. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Osasuna in het voordeel tegen Deportivo Alavés. Wat wordt de uitkomst in Mendizorroza?

Osasuna

Deportivo Alavés - CA Osasuna: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Deportivo Alavés tegen CA Osasuna. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Osasuna in het voordeel tegen Deportivo Alavés. Wat wordt de uitkomst in Mendizorroza?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Osasuna vijf keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De afgelopen vijf duels in LaLiga lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: ze wonnen ieder éénmaal en verloren driemaal.

Deportivo Alavés - CA Osasuna
LaLiga
1 oktober 2023
16.15, Mendizorroza
Scheidsrechter, Jorge Figueroa Vazquez

Terugkijkend: Osasuna wint meer onderlinge duels dan Deportivo Alavés

Deportivo Alavés en de spelers van CA Osasuna troffen elkaar vanaf 2018 zes keer in de LaLiga:
  • Er werden dertien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,17 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zeven doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,17 goals per duel.
  • Daarnaast werd er achttienmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 3 schoten per wedstrijd. de spelers van CA Osasuna schoten het vaakst op doel, namelijk elf keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,17. De spelers van CA Osasuna maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
10-04-2022Osasuna
Deportivo Alavés
1-0
18-09-2021Deportivo Alavés
Osasuna
0-2
27-02-2021Deportivo Alavés
Osasuna
0-1
31-12-2020Osasuna
Deportivo Alavés
1-1
24-06-2020Deportivo Alavés
Osasuna
0-1
03-11-2019Osasuna
Deportivo Alavés
4-2

Deportivo Alavés al een tijd zonder winst

De spelers van Deportivo Alavés hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd speelde Deportivo Alavés gelijk tegen Celta (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Deportivo Alavés één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Deportivo Alavés de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Deportivo Alavés:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis vijf keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Deportivo Alavés in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-09-2023Celta
Deportivo Alavés
1-1
22-09-2023Deportivo Alavés
Athletic
0-2
15-09-2023Vallecano
Deportivo Alavés
2-0
02-09-2023Deportivo Alavés
Valencia
1-0
28-08-2023Getafe
Deportivo Alavés
1-0

Spelerstats Deportivo Alavés:

  • Kike García is de topscorer van Deportivo Alavés deze competitie, met twee doelpunten.
  • Kike García maakte één goal uit een kopbal.
  • Samuel Omorodion maakte één goal met de rechtervoet.
  • Jon Guridi en Luis Rioja gaven tweemaal een assist.

Spelers van Deportivo Alavés met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kike García2001444
Luis Rioja1201553
Rubén Duarte1002454
Samuel Omorodion1000168
Jon Guridi0201525
Javi López0101201
Antonio Sivera0000630
Abdel Abqar0002450
Antonio Blanco0000283
Andoni Gorosabel0002630
Rafa Márin0001365
Aleksandar Sedlar0001499
Alex Sola0001225
Nahuel Tenaglia000016
Carlos Benavídez0001249
Ander Guevara0001621
Ianis Hagi0001167
Jon Karrikaburu00008
Xeber Alkain0001248
Miguel de la Fuente000066
Abde Rebbach0000145
Mamadou Sylla000018

Osasuna al een tijdje zonder winst

De spelers van CA Osasuna hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Osasuna van Atlético met 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van CA Osasuna één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Osasuna hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft. Luis Avila speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats CA Osasuna:

  • scoorde zeven goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit zes doelpunten.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 2,43 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Osasuna in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-09-2023Osasuna
Atlético
0-2
23-09-2023Osasuna
Sevilla
0-0
17-09-2023Getafe
Osasuna
3-2
03-09-2023Osasuna
Barca
1-2
27-08-2023Valencia
Osasuna
1-2

Spelers van CA Osasuna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Aimar Oroz1101568
Ante Budimir1102456
Nacho Vidal100056
Moi Gómez1000287
Iker Muñoz1002365
Luis Avila1021310
Rubén García1000219
Jesús Areso Blanco0101269
Aitor Fernández0001270
Sergio Herrera0000360
Alejandro Catena0011534
Juan Cruz0000450
David García0001540
Jorge Herrando0000180
Johan Mojica0000350
Rubén Peña0000367
José Arnáiz0000183
Pablo Ibáñez0010271
Jon Moncayola0001248
Lucas Torro0002306
Kike Barja0001179
Raúl García0000184

De competitiestanden van de LaLiga op 29-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Girona761018819
2Real760113618
3Barca752018817
4Athletic742113614
5Atlético641115513
6Sociedad7331131012
7Vallecano73227911
8Valencia73139710
9Cádiz7232689
10Betis72327129
11Getafe722310138
12Sevilla62131197
13Villarreal721410137
14Osasuna72147107
15Deportivo Alavés72146107
16Mallorca71339126
17Celta71247115
18Las Palmas7124265
19Granada711510184
20Almería70258182

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo AlavésCA Osasuna
Minuut 0-1500
Minuut 15-3001
Minuut 30-4500
Minuut 45-6002
Minuut 60-7510
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo AlavésCA Osasuna
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000