LaLiga
Deportivo La Coruña
2 november 2026
21.00
CA Osasuna
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Osasuna

Deportivo La Coruña - CA Osasuna: statistieken LaLiga

Aanstaande maandag speelt Deportivo La Coruña thuis tegen CA Osasuna in de 11e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Osasuna lijkt in betere vorm tegen Deportivo La Coruña, maar wie trekt er aan het langste eind in Abanca-Riazor?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Osasuna het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Deportivo La Coruña won niet, driemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Deportivo La Coruña - CA Osasuna
LaLiga
2 november 2026
21.00, Abanca-Riazor

De spelers van Deportivo La Coruña al een tijd zonder winst

De spelers van Deportivo La Coruña hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Deportivo La Coruña van Atlético met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor Deportivo La Coruña drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. Deportivo La Coruña hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Deportivo La Coruña:

  • maakte dertien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,3.
  • scoorde thuis zes keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,3 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Deportivo La Coruña in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Atlético
Deportivo La Coruña
1-0
16-10-2026Deportivo La Coruña
Levante
1-1
11-10-2026Sociedad
Deportivo La Coruña
3-2
20-09-2026Deportivo La Coruña
Betis
1-1
16-09-2026Deportivo La Coruña
Sevilla
0-1

Spelerstats Deportivo La Coruña:

  • Pierre-Emerick Aubameyang is de topscorer van Deportivo La Coruña deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Diego Villares en Pierre-Emerick Aubameyang scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Pierre-Emerick Aubameyang maakte twee goals met de linkervoet.
  • Pierre-Emerick Aubameyang scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Mario Soriano en Pierre-Emerick Aubameyang gaven tweemaal een assist.

Spelers van Deportivo La Coruña met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pierre-Emerick Aubameyang5200560
Mario Soriano1201779
Luismi Cruz1101554
Yeremay Hernández1102424
Diego Villares1000322
Zakaria Eddahchouri100072
Bill Nsongo1001666
Lorenzo Amatucci0113658
Ricardo Rodriguez0100373
Leo Román0000900
Adria Altimira0011394
Angeliño001070
Bright Ede0001462
José María Giménez0002600
Miguel Loureiro0000293
Lucas Noubi Ngnokam0001450
Giacomo Quagliata0002819
Ximo Navarro0002652
Jonathan Asp-Jensen0000264
Marc Casadó0000121
Teun Gijselhart000027
David Mella0001227
Kevin Sánchez000017
Adama Traoré0000211

De spelers van CA Osasuna kleurloos

De spelers van CA Osasuna geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Osasuna van Sevilla. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won CA Osasuna één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Osasuna hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats CA Osasuna:

  • scoorde tien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vier keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 31 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,1 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Osasuna in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-10-2026Sevilla
Osasuna
2-0
18-10-2026Osasuna
Racing Santander
2-0
11-10-2026Betis
Osasuna
5-2
19-09-2026Osasuna
Vallecano
1-1
16-09-2026Atlético
Osasuna
4-0

Spelerstats CA Osasuna:

  • Ante Budimir is de topscorer van CA Osasuna deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Ante Budimir scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Ante Budimir scoorde zesmaal met de linkervoet.
  • Kike Barja scoorde éénmaal met de rechtervoet.

Spelers van Osasuna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ante Budimir7001774
Raúl García1101468
Asier Osambela1001374
Kike Barja1003250
Alejandro Catena0102810
Rubén García0101598
Moi Gómez0100478
Aitor Fernández0000450
Sergio Herrera0003450
Iñigo Arguibide0000656
Enzo Boyomo0000381
Abel Bretones0002800
Jorge Herrando0001188
Diego Rico0000101
Valentin Rosier0003183
Unai Santos0001208
Rockson Yeboah0001211
Mauro Echegoyen000028
Jon Moncayola0003737
Iker Muñoz0001555
Aimar Oroz0000152
Lucas Torro0001425
Romain Del Castillo000036
Jonathan Dubasin0001413
Raul Moro0000219

De competitiestanden van de LaLiga op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Atlético1191122828
2Barca10901401127
3Real10802251024
4Betis11722181523
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Villarreal11335151512
10Celta11263101012
11Vallecano10334152012
12Deportivo La Coruña10253131311
13Espanyol11326131411
14Osasuna10325102011
15Racing Santander10325152611
16Elche10244141710
17Levante11245162110
18Getafe102355159
19Valencia101367176
20Málaga110568215

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo La CoruñaCA Osasuna
Minuut 0-1501
Minuut 15-3001
Minuut 30-4500
Minuut 45-6002
Minuut 60-7530
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo La CoruñaCA Osasuna
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9030