LaLiga
Deportivo La Coruña
30 augustus 2026
19.30
Valencia CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Deportivo La Coruña - Valencia CF: statistieken LaLiga

Komende zondag staat Deportivo La Coruña tegen Valencia CF op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Zijn de spelers van Valencia CF in een betere vorm tegen Deportivo La Coruña in Abanca-Riazor?

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Valencia op papier beter dan Deportivo La Coruña. Valencia CF won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Deportivo La Coruña won niet, verloor nul duels en speelde tweemaal gelijk.

Deportivo La Coruña - Valencia CF
LaLiga
30 augustus 2026
19.30, Abanca-Riazor

Deportivo La Coruña zonder richting

De spelers van Deportivo La Coruña geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel speelde Deportivo La Coruña gelijk tegen Málaga. Het werd 1-1. De afgelopen twee competitieduels speelde Deportivo La Coruña alles gelijk. Deportivo La Coruña hield in geen enkele van de voorgaande twee duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Deportivo La Coruña:

  • scoorde twee goals deze competitie in twee wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten vijf keer op goal, gemiddeld 2,5 keer per duel.

Laatste twee wedstrijden van Deportivo La Coruña in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-08-2026Málaga
Deportivo La Coruña
1-1
17-08-2026Deportivo La Coruña
Elche
1-1

Spelerstats Deportivo La Coruña:

  • Pierre-Emerick Aubameyang is de topscorer van Deportivo La Coruña deze competitie, met twee doelpunten.
  • Pierre-Emerick Aubameyang scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Pierre-Emerick Aubameyang scoorde één keer met de linkervoet.
  • Pierre-Emerick Aubameyang scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Lorenzo Amatucci en Luismi Cruz gaven ieder één keer een assist.

Spelers van Deportivo La Coruña met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pierre-Emerick Aubameyang2000175
Lorenzo Amatucci0101180
Luismi Cruz010094
Leo Román0000180
Adria Altimira0000133
Bright Ede0000107
Miguel Loureiro000074
Lucas Noubi Ngnokam0000180
Giacomo Quagliata0001180
Ximo Navarro0002180
Jonathan Asp-Jensen0000122
Mario Soriano0001156
Diego Villares000060
Zakaria Eddahchouri000031
Yeremay Hernández000017
David Mella000049
Bill Nsongo000166
Kevin Sánchez00006

De spelers van Valencia CF kleurloos

Valencia CF kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Valencia van Betis. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won Valencia CF twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Valencia hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Valencia CF:

  • maakte 46 doelpunten in 40 competitieduels, een gemiddelde van 1,15.
  • scoorde thuis 27 keer en uit negentienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 78 keer op goal. Dit is gemiddeld 1,95 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Valencia in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-08-2026Valencia
Betis
0-1
22-08-2026Valencia
Celta
0-0
23-05-2026Valencia
Barca
3-1
17-05-2026Sociedad
Valencia
3-4
14-05-2026Valencia
Vallecano
1-1

Spelers van de spelers van Valencia CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Stole Dimitrievski0001180
Justin de Haas000145
Mouctar Diakhaby0001135
José Luis Gayà000069
Pablo Maffeo000077
César Tárrega0000180
Jésus Vázquez0000180
Aliou Dieng000025
Javier Guerra0000180
Pepelu0000178
Guido Rodríguez0000178
Ryunosuke Sato0001147
Filip Ugrinic0000105
Arnaut Danjuma0000138
Hugo Duro000063
David Otorbi00003
Luis Rioja000036
Umar Sadiq000070

De competitiestanden van de LaLiga op 28-08-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca2200706
2Real2200626
3Sevilla2200526
4Betis2200206
5Deportivo Alavés2110414
6Atlético2110424
7Osasuna2110214
8Espanyol2101423
9Getafe2101133
10Villarreal2020442
11Deportivo La Coruña2020222
12Racing Santander2011231
13Vallecano2011231
14Celta2011121
15Valencia2011011
16Málaga2011131
17Levante2011031
18Elche2011161
19Athletic2002150
20Sociedad2002150

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo La CoruñaValencia CF
Minuut 0-1501
Minuut 15-3021
Minuut 30-4501
Minuut 45-6000
Minuut 60-7502
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalDeportivo La CoruñaValencia CF
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4021
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8000
Minuut 80-9001