LaLiga
Elche CF
1 november 2026
18.30
Valencia CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Elche CF - Valencia CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Elche CF thuis tegen Valencia CF in de 11e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Valencia lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Elche, maar zijn de spelers van Elche CF in Estadio Martínez Valero in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Elche twee keer, Valencia won er vier en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Elche op papier beter dan Valencia. Elche CF won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Valencia CF won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Elche CF - Valencia CF
LaLiga
1 november 2026
18.30, Estadio Martínez Valero

Terugblik: Valencia wint onderlinge duels vaker dan Elche

Elche en de spelers van Valencia CF troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de LaLiga:
  • Er vielen zeventien goals, gemiddeld 2,12 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd even vaak in de eerste als de tweede helft gescoord.
  • Daarnaast werd er 41 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,12 keer per wedstrijd. de spelers van Valencia CF schoten het vaakst op doel, namelijk 30 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,38. Valencia scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
11-04-2026Elche
Valencia
1-0
10-01-2026Valencia
Elche
1-1
23-04-2023Elche
Valencia
0-2
15-10-2022Valencia
Elche
2-2
19-03-2022Elche
Valencia
0-1
11-12-2021Valencia
Elche
2-1
30-01-2021Valencia
Elche
1-0
23-10-2020Elche
Valencia
2-1

Elche al een tijdje ongeslagen

Elche CF speelt stabiel. De laatste vier wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Elche van Vallecano met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won Elche CF twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Elche hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Elche CF:

  • scoorde veertien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,4.
  • scoorde thuis vier keer en uit tienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Elche in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Vallecano
Elche
0-3
17-10-2026Villarreal
Elche
0-0
11-10-2026Elche
Celta
0-0
18-09-2026Espanyol
Elche
1-3
15-09-2026Elche
Real
2-3

Spelerstats Elche CF:

  • Fer Niño is de topscorer van Elche CF deze competitie, met zes doelpunten.
  • Germán Valera scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Fer Niño scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Tete Morente gaf driemaal een assist.

Spelers van Elche CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Fer Niño6002629
Germán Valera2001842
Facundo Buonanotte1101268
Buba Sangaré1000714
Marc Aguado1002375
Federico Redondo1012473
Thomas Lemar1001392
Abiel Osorio1001304
Tete Morente0302505
Roy Revivo0201537
Lucas Cepeda0202389
Víctor Chust0101900
Gonzalo Villar0104780
Josan Ferrández010128
Matías Dituro0000900
David Affengruber0000270
Matia Barzic000014
Pedro Bigas0000201
Rubén Sánchez0001189
Javi Morcillo0001579
Martim Neto0000228
Ali Houary0001191
Umaru Konare000122
Alvaro Padilla000010
Ezequiel Ponce0000122

Valencia CF al een tijd zonder winst

De spelers van Valencia CF hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Valencia van Villarreal met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Valencia CF één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Valencia de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Valencia CF:

  • scoorde zeven goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,7.
  • scoorde thuis drie keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 2,4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Valencia in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Valencia
Villarreal
1-2
17-10-2026Valencia
Athletic
0-0
11-10-2026Racing Santander
Valencia
2-2
20-09-2026Valencia
Sociedad
2-3
15-09-2026Deportivo Alavés
Valencia
0-1

Spelerstats Valencia CF:

  • Javier Guerra gaf twee keer een assist.

Spelers van Valencia CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Aaron Mayol1001180
Pepelu1002838
David Otorbi1000350
Daniel Raba1003176
Luis Rioja1000247
Umar Sadiq1000160
Javier Guerra0201814
Justin de Haas0102458
Hugo Duro0100420
Stole Dimitrievski0001900
Iker Córdoba0000105
Mouctar Diakhaby0002332
José Luis Gayà0001627
Pablo Maffeo0003585
Arnau Martínez0001270
César Tárrega0001511
Jésus Vázquez0000355
Aliou Dieng0000235
Harvey Elliott0010158
Guido Rodríguez0003583
Ryunosuke Sato0002297
Filip Ugrinic0000587
Aimar Blázquez00009
Arnaut Danjuma0000751

De competitiestanden van de LaLiga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalElche CFValencia CF
Minuut 0-1501
Minuut 15-3030
Minuut 30-4511
Minuut 45-6001
Minuut 60-7521
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalElche CFValencia CF
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4030
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9011