LaLiga
FC Barcelona
31 oktober 2026
21.00
Deportivo Alavés
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Barcelona

Barcelona - Deportivo Alavés: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Barcelona tegen Deportivo Alavés. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Barca heeft historisch het overwicht bij treffers met Deportivo Alavés. Kunnen de spelers van Barcelona dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze duels won Blaugrana elfmaal, Deportivo Alavés won er één en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Barca op papier beter dan Deportivo Alavés. Blaugrana won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Deportivo Alavés won niet, verloor drie duels en speelde tweemaal gelijk.

FC Barcelona - Deportivo Alavés
LaLiga
31 oktober 2026
21.00, Camp Nou

Terugblik: Barca wint onderlinge duels vaker dan Deportivo Alavés

Barcelona en de spelers van Deportivo Alavés troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de LaLiga:
  • Er vielen 42 goals, gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 1,79 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 68 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,86 schoten per wedstrijd. de spelers van Barcelona schoten het vaakst op doel, namelijk 51 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,36. Barca scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
13-05-2026Deportivo Alavés
Barca
1-0
29-11-2025Barca
Deportivo Alavés
3-1
02-02-2025Barca
Deportivo Alavés
1-0
06-10-2024Deportivo Alavés
Barca
0-3
03-02-2024Deportivo Alavés
Barca
1-3
12-11-2023Barca
Deportivo Alavés
2-1
23-01-2022Deportivo Alavés
Barca
0-1
30-10-2021Barca
Deportivo Alavés
1-1
13-02-2021Barca
Deportivo Alavés
5-1
31-10-2020Deportivo Alavés
Barca
1-1
19-07-2020Deportivo Alavés
Barca
0-5
21-12-2019Barca
Deportivo Alavés
4-1
23-04-2019Deportivo Alavés
Barca
0-2
18-08-2018Barca
Deportivo Alavés
3-0

De spelers van Barcelona scoren veel

Blaugrana scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 3,8 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Barca van Real met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Barcelona vier duels en verloren er één In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Barca de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Barcelona:

  • scoorde 40 goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 4.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden achttien van deze goals en uit 22 doelpunten.
  • spelers schoten 43 keer op goal, gemiddeld 4,3 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Barca in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Barca
Real
1-2
17-10-2026Betis
Barca
2-5
10-10-2026Barca
Getafe
3-0
19-09-2026Sevilla
Barca
1-3
16-09-2026Barca
Racing Santander
7-2

Spelerstats FC Barcelona:

  • Raphinha is de topscorer van Blaugrana deze competitie, met dertien doelpunten.
  • Rodri en Raphinha maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Raphinha scoorde elf keer met de linkervoet.
  • Gabriel Jesus scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Lamine Yamal gaf zes keer een assist.

Spelers van Barça met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Raphinha13300661
Lamine Yamal8602831
Fermín López4303614
Gabriel Jesus3000204
Karim Adeyemi2202336
Anthony Gordon1401583
Dani Olmo1301354
Xavi Espart1201649
Pedri1200713
Jules Koundé1100354
João Cancelo1001301
Eric García1000604
Rodri1001609
Pau Cubarsí0201602
Marc Bernal0200316
Andreas Christensen0100403
Joan García0000765
Dominik Livakovic000090
Wojciech Szczesny000045
Alejandro Balde000174
Gerard Martín0001662
Frenkie de Jong000017
Gavi0000146
Hamza Abdelkarim000014

Deportivo Alavés al een tijd zonder winst

De spelers van Deportivo Alavés hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. Het vorige duel speelde Deportivo Alavés gelijk tegen Málaga. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor Deportivo Alavés drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. Deportivo Alavés hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Deportivo Alavés:

  • maakte veertien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,4.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Deportivo Alavés in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Deportivo Alavés
Málaga
1-1
18-10-2026Celta
Deportivo Alavés
2-1
10-10-2026Deportivo Alavés
Atlético
1-2
19-09-2026Athletic
Deportivo Alavés
0-0
15-09-2026Deportivo Alavés
Valencia
0-1

Spelerstats Deportivo Alavés:

  • Lucas Boyé is de topscorer van Deportivo Alavés deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Lucas Boyé scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Mariano Díaz gaf viermaal een assist.

Spelers van de spelers van Deportivo Alavés met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lucas Boyé5001727
Mariano Díaz3402448
Ville Koski1000820
Hugo Novoa100074
Nahuel Tenaglia1003855
Pablo Ibáñez1001850
Mikel Rodríguez Ulacia1000151
Aitor Manas1000122
Ángel Pérez0310646
Antonio Sivera0101900
Carles Aleña0100225
Youssef Enríquez0000189
Xanet Oláiz000011
Jonny Otto0000662
Nicolás Valentini0001452
Antonio Blanco0003755
Ander Guevara0000127
Carlos Protesoni0000166
Denis Suárez0001427
Toni Martínez0001502
Abde Rebbach0003796
Miguel Rodríguez000014

De competitiestanden van de LaLiga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaDeportivo Alavés
Minuut 0-1530
Minuut 15-3020
Minuut 30-4530
Minuut 45-6020
Minuut 60-7550
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaDeportivo Alavés
Minuut 0-1020
Minuut 10-2010
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6020
Minuut 70-8020
Minuut 80-9040