LaLiga
FC_Barcelona
FC Barcelona
10 oktober 2026
18.30
Getafe_CF
Getafe CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Barcelona

Barcelona - Getafe CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zaterdag speelt Barcelona thuis tegen Getafe CF in de 8e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kan Getafe CF de winstreeks van de spelers van Barcelona doorbreken? We zullen het zien in Camp Nou.

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Barca elf keer, Getafe won er één en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Barca op papier beter dan Getafe. Barça won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Getafe CF won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

FC Barcelona - Getafe CF
LaLiga
10 oktober 2026
18.30, Camp Nou

Terugkijkend: Barca wint meer onderlinge duels dan Getafe

Blaugrana en de spelers van Getafe CF troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de LaLiga:
  • Er werden 34 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,12 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twintig doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,25 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 83 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,19 keer per wedstrijd. de spelers van Barcelona schoten het vaakst op doel, namelijk 53 keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,06. Barca scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
25-04-2026Getafe
Barca
0-2
21-09-2025Barca
Getafe
3-0
18-01-2025Getafe
Barca
1-1
25-09-2024Barca
Getafe
1-0
24-02-2024Barca
Getafe
4-0
13-08-2023Getafe
Barca
0-0
16-04-2023Getafe
Barca
0-0
22-01-2023Barca
Getafe
1-0
15-05-2022Getafe
Barca
0-0
29-08-2021Barca
Getafe
2-1
22-04-2021Barca
Getafe
5-2
17-10-2020Getafe
Barca
1-0
15-02-2020Barca
Getafe
2-1
28-09-2019Getafe
Barca
0-2
12-05-2019Barca
Getafe
2-0
06-01-2019Getafe
Barca
1-2

Zegereeks Barca

Barcelona timmert aan de weg. De club kon de laatste zeven duels winnen. Barca boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Sevilla. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Barcelona alles. Barca hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Barcelona:

  • scoorde 31 goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 4,43.
  • scoorde thuis veertien keer en uit zeventienmaal.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Barca in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Sevilla
Barca
1-3
16-09-2026Barca
Racing Santander
7-2
13-09-2026Levante
Barca
2-4
06-09-2026Valencia
Barca
0-5
31-08-2026Barca
Vallecano
5-2

Spelerstats FC Barcelona:

  • Raphinha is de topscorer van Barça deze competitie, met twaalf doelpunten.
  • Raphinha scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Raphinha scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Raphinha scoorde tien keer met de linkervoet.
  • Fermín López en Karim Adeyemi maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Anthony Gordon en Lamine Yamal gaven viermaal een assist.

Spelers van Blaugrana met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Raphinha12300554
Lamine Yamal7401581
Fermín López4201448
Karim Adeyemi2201249
Xavi Espart1201439
Pedri1100502
João Cancelo1001211
Gabriel Jesus100037
Anthony Gordon0400397
Dani Olmo0300264
Marc Bernal0200296
Andreas Christensen0100403
Joan García0000495
Dominik Livakovic000090
Wojciech Szczesny000045
Alejandro Balde000013
Pau Cubarsí0001422
Eric García0000469
Jules Koundé0000174
Gerard Martín0001437
Gavi000075
Rodri0001358
Hamza Abdelkarim00005

De spelers van Getafe CF scoort weinig

De spelers van Getafe CF scoorden de laatste vijf duels slechts 0,6 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. Getafe boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Málaga. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won Getafe CF één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Getafe hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Getafe CF:

  • scoorde vier goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,57.
  • scoorde thuis vier keer en uit niet.
  • de spelers schoten in totaal vijftien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,14 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Getafe in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Getafe
Málaga
1-0
17-09-2026Betis
Getafe
1-0
13-09-2026Getafe
Deportivo La Coruña
1-1
07-09-2026Getafe
Celta
1-1
31-08-2026Osasuna
Getafe
1-0

Spelerstats Getafe CF:

  • Ramón Terrats scoorde één keer met de linkervoet.

Spelers van de spelers van Getafe CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ivan Azon1101273
Martin Satriano1100547
Ramón Terrats1002534
Enes Ünal1002540
Andrés García0100473
David Soria0000630
Abdel Abqar000091
Sebastián Boselli0001123
Davinchi000293
Dakonam Djene0002596
Kiko0010140
Óscar López000011
Johan Mojica0003495
Zaid Romero0010517
Saba Sazonov0001109
Jean Yves Valou000018
Nemanja Gudelj0002375
Orel Mangala0001557
Mario Martín0012333
Alberto Risco000062
Francho Serrano0001352
Borja Mayoral00005
Joselu Pérez00007

De competitiestanden van de LaLiga op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca770031721
2Atlético751116716
3Betis75119716
4Real750218815
5Sevilla741210913
6Deportivo Alavés732211611
7Deportivo La Coruña724110810
8Sociedad731391310
9Villarreal722313128
10Athletic6222768
11Getafe7223478
12Vallecano722311168
13Osasuna72236138
14Celta7142867
15Espanyol721410107
16Racing Santander721411217
17Levante61238125
18Elche712411175
19Valencia71154134
20Málaga70343123

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaGetafe CF
Minuut 0-1530
Minuut 15-3061
Minuut 30-4510
Minuut 45-6030
Minuut 60-7531
Minuut 75-9041

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaGetafe CF
Minuut 0-1030
Minuut 10-2020
Minuut 30-4041
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8020
Minuut 80-9021