LaLiga
FC_Barcelona
FC Barcelona
25 oktober 2026
21.00
Real Madrid
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Barcelona

Barcelona - Real Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Barcelona tegen Real Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Weten Los Blancos de winstreeks van de spelers van Barcelona te doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Blaugrana zevenmaal, de Koninklijke won er acht en één keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Barca het op papier beter: de ploeg won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Real won viermaal, éénmaal verloren en niet gelijkgespeeld.

FC Barcelona - Real Madrid
LaLiga
25 oktober 2026
21.00, Camp Nou

Terugblik: Real wint onderlinge duels vaker dan Barca

Blaugrana en Los Blancos kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden 54 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,38 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk 27 goals. Dit is een gemiddelde van 1,69 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 111 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,94 keer per wedstrijd. Spelers van Barca schoten het vaakst, namelijk 58 keer.
  • Er werden zeven goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,44. De spelers van Barcelona maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zevenmaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
10-05-2026Barca
Real
2-0
26-10-2025Real
Barca
2-1
11-05-2025Barca
Real
4-3
26-10-2024Real
Barca
0-4
21-04-2024Real
Barca
3-2
28-10-2023Barca
Real
1-2
19-03-2023Barca
Real
2-1
16-10-2022Real
Barca
3-1
20-03-2022Real
Barca
0-4
24-10-2021Barca
Real
1-2
10-04-2021Real
Barca
2-1
24-10-2020Barca
Real
1-3
01-03-2020Real
Barca
2-0
18-12-2019Barca
Real
0-0
02-03-2019Real
Barca
0-1
28-10-2018Barca
Real
5-1

Barcelona werkt aan winstreeks

De spelers van Barcelona timmeren aan de weg. De club kon de laatste negen duels winnen. De vorige competitiewedstrijd won Barca van Betis met 5-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Barcelona alles. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Barca de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Barcelona:

  • maakte 39 doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 4,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeventien van deze goals en uit 22 doelpunten.
  • spelers schoten 38 keer op goal, gemiddeld 4,22 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Barca in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Betis
Barca
2-5
10-10-2026Barca
Getafe
3-0
19-09-2026Sevilla
Barca
1-3
16-09-2026Barca
Racing Santander
7-2
13-09-2026Levante
Barca
2-4

Spelerstats FC Barcelona:

  • Raphinha is de topscorer van Blaugrana deze competitie, met twaalf doelpunten.
  • Gabriel Jesus scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Rodri en Raphinha scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Raphinha maakte tien goals met de linkervoet.
  • Gabriel Jesus scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Lamine Yamal gaf zes keer een assist.

Spelers van Barca met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Raphinha12300575
Lamine Yamal8602741
Fermín López4303540
Gabriel Jesus3000199
Karim Adeyemi2201330
Anthony Gordon1400498
Dani Olmo1301354
Xavi Espart1201619
Jules Koundé1100354
Pedri1100623
João Cancelo1001211
Eric García1000604
Rodri1001519
Pau Cubarsí0201512
Marc Bernal0200316
Andreas Christensen0100403
Joan García0000675
Dominik Livakovic000090
Wojciech Szczesny000045
Alejandro Balde000013
Gerard Martín0001572
Gavi0000146
Hamza Abdelkarim000014

De Koninklijke scoort veel

Real Madrid scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,6 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Real van Sevilla met 4-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Los Blancos vier duels en verloren er één In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Real de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Real Madrid:

  • scoorde 23 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,56.
  • scoorde thuis zeventien keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 42 keer op goal, gemiddeld 4,67 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Real
Sevilla
4-1
10-10-2026Real
Villarreal
1-0
20-09-2026Atlético
Real
2-1
15-09-2026Elche
Real
2-3
12-09-2026Real
Vallecano
4-1

Spelerstats Real Madrid:

  • Kylian Mbappé is met negen goals de topscorer van Los Blancos in deze competitie.
  • Yan Diomande scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Antonio Rüdiger en Jude Bellingham scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Kylian Mbappé scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Kylian Mbappé maakte zes goals met de rechtervoet.
  • Jude Bellingham en Vinícius Júnior gaven driemaal een assist.

Spelers van Real met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kylian Mbappé9201805
Jude Bellingham3302690
Arda Güler2201507
Yan Diomande2201461
Carlos Espí200035
Vinícius Júnior1312586
Álvaro Carreras1001247
Antonio Rüdiger1001307
Federico Valverde0200739
Trent Alexander-Arnold0100266
Bernardo Silva0100305
Aurélien Tchouaméni0101359
Thibaut Courtois0000810
Marc Cucurella0001567
Denzel Dumfries0001421
Dean Huijsen0011592
Ibrahima Konaté0004720
Éder Militão00006
Eduardo Camavinga0002271
Brahim Díaz0000123
Endrick000074

De competitiestanden van de LaLiga op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca990039927
2Atlético971119822
3Real970223921
4Betis9612161419
5Sociedad9513171716
6Sevilla9423141614
7Deportivo Alavés9324131011
8Celta925210711
9Deportivo La Coruña9252131211
10Osasuna9324101811
11Levante9243151710
12Villarreal923413139
13Athletic8233899
14Vallecano823312179
15Getafe92345119
16Espanyol922511128
17Racing Santander922513258
18Elche914411177
19Valencia91356156
20Málaga90456184

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaReal Madrid
Minuut 0-1541
Minuut 15-3031
Minuut 30-4534
Minuut 45-6030
Minuut 60-7542
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC BarcelonaReal Madrid
Minuut 0-1030
Minuut 10-2022
Minuut 30-4020
Minuut 40-5014
Minuut 50-6030
Minuut 70-8020
Minuut 80-9032