Keuken Kampioen Divisie
FC Den Bosch
1 december 2023
20.00
Jong_Ajax
Jong Ajax

FC Den Bosch - Jong Ajax: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt FC Den Bosch tegen Jong Ajax. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Jong Ajax in het voordeel tegen Den Bosch. Welke uitslag levert het komende duel op?

fc-den-bosch-fans

FC Den Bosch - Jong Ajax: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt FC Den Bosch tegen Jong Ajax. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Jong Ajax in het voordeel tegen Den Bosch. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar negenmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Den Bosch twee keer, Jong Ajax won er drie en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Jong Ajax het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Den Bosch won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

FC Den Bosch - Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
1 december 2023
20.00, Stadion De Vliert

Terugblik: Jong Ajax wint onderlinge duels vaker dan Den Bosch

De ploeg van Tomasz Kaczmarek en de Amsterdammers troffen elkaar vanaf 2018 negen keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 41 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4,56 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 21 goals. Dit is een gemiddelde van 2,33 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
10-02-2023Den Bosch
Jong Ajax
4-2
14-11-2022Jong Ajax
Den Bosch
4-4
17-01-2022Jong Ajax
Den Bosch
2-1
20-08-2021Den Bosch
Jong Ajax
2-3
08-03-2021Jong Ajax
Den Bosch
1-2
20-11-2020Den Bosch
Jong Ajax
2-2
08-11-2019Jong Ajax
Den Bosch
5-1
01-03-2019Jong Ajax
Den Bosch
2-2
31-08-2018Den Bosch
Jong Ajax
1-1

De Bosschenaren al een tijd zonder winst

De ploeg van Tomasz Kaczmarek heeft het zwaar en kan de laatste acht duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Den Bosch van NAC. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de Bosschenaren vier duels en speelden er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Den Bosch de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Den Bosch:

  • maakte zestien doelpunten in zestien competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit zeven doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Den Bosch in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-11-2023NAC
Den Bosch
1-0
17-11-2023Den Bosch
Telstar
1-4
10-11-2023Emmen
Den Bosch
1-0
04-11-2023Den Bosch
Jong Utrecht
1-1
27-10-2023Dordrecht
Den Bosch
5-1

Spelerstats FC Den Bosch:

  • Kacper Kostorz is met vijf goals de topscorer van de Bosschenaren in deze competitie.

Spelers van de ploeg uit Den Bosch met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kacper Kostorz53021382
Ilias Boumassaoudi4002572
Jaron Vicario15101045
Yuya Ikeshita11061215
Ryan Leijten1101543
Rik Mulders1103865
Luke Mbete-Tabu1011746
Shalva Ogbaidze1002337
Ricardo Henning01021392
Nick de Groot01021393
Sebastiaan van Bakel010160
Jakub Ojrzynski0002900
Joey Roggeveen0000540
Dennis Gyamfi0002766
Mees Laros000076
Stan Maas0002780
Victor van den Bogert0001501
Teun van Grunsven0001702
Tomas Kalinauskas000069
Salah Oulad M'Hand0001229
Gedion Zelalem00141235
Sheddy Barglan000028
Rein Bluyssen00007
Yannick Keijser00006
Vieri Kotzebue0000436

De ploeg van Dave Vos al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Amsterdam speelt stabiel. De laatste vier wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Jong Ajax boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Helmond. Het werd 4-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Dave Vos drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. Jong Ajax hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Jong Ajax:

  • maakte 24 doelpunten in zestien competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis veertien keer en uit tienmaal.

Laatste vijf wedstrijden van Jong Ajax in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-11-2023Jong Ajax
Helmond
4-1
24-11-2023Jong Ajax
Oss
1-0
10-11-2023NAC
Jong Ajax
1-1
06-11-2023Jong Ajax
Willem II
1-0
27-10-2023Roda
Jong Ajax
2-1

Spelerstats Jong Ajax:

  • Gabriel Misehouy en Mika Godts zijn met vijf goals de topscorers van de Amsterdammers in deze competitie.
  • Mika Godts scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de Ajacieden met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mika Godts5303808
Gabriel Misehouy5201720
Jaydon Banel31021408
Kristian Hlynsson3001511
Stanis Idumbo Muzambo2000623
Anass Salah-Eddine1102399
Julian Brandes11011150
Rida Chahid1000155
Nassef Chourak1003879
David Kalokoh1000804
Christian Rasmussen1000180
Raphaël Sarfo0302535
Tristan Gooijer02051263
Gastón Ávila010090
Diyae Jermoumi0100661
Ahmetcan Kaplan0100171
Kian Fitz-Jim0100250
Rico Speksnijder010055
Tom de Graaff000090
Diant Ramaj0000180
Charlie Setford00001170
Olivier Aertssen00011142
Oualid Agougil0004787
Gerald Alders0000147
Avery Appiah00001
Anton Gaaei000045
Alvaro Henry000080
Dies Janse000094
Nick Verschuren0002222
Olaf Gorter0000124
Silvano Vos0002375
Shedrach Ebite000022
Ar'jany Martha0001663
Amourricho van Axel Dongen000028
Skye Vink000023
Kayden Wolff000041

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 29-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Willem II161123311535
2Roda16952281032
3Emmen16952271832
4ADO16862301730
5Cambuur16835393027
6De Graafschap15825181926
7NAC16745282525
8Jong AZ16736252524
9Dordrecht15582332423
10VVV16655252623
11Groningen16646251722
12Eindhoven16574171622
13Helmond16637242321
14Jong PSV15519223216
15Jong Utrecht15447152916
16MVV16448202716
17Jong Ajax16448243216
18Telstar164111183113
19Den Bosch163112163210
20Oss16221210278

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschJong Ajax
Minuut 0-1501
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6012
Minuut 60-7510
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschJong Ajax
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4012
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8011
Minuut 80-9010