Keuken Kampioen Divisie
FC Den Bosch
20 oktober 2023
20.00
VVV-Venlo

FC Den Bosch - VVV-Venlo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt FC Den Bosch tegen VVV-Venlo. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. VVV heeft historisch het overwicht bij treffers met Den Bosch. Kunnen de Venlonaren dit doortrekken?

fc-den-bosch-fans

FC Den Bosch - VVV-Venlo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt FC Den Bosch tegen VVV-Venlo. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. VVV heeft historisch het overwicht bij treffers met Den Bosch. Kunnen de Venlonaren dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. VVV won drie wedstrijden en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert VVV op papier beter dan Den Bosch. De ploeg uit Venlo won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg van Tomasz Kaczmarek won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

FC Den Bosch - VVV-Venlo
Keuken Kampioen Divisie
20 oktober 2023
20.00, Stadion De Vliert

Terugblik: VVV wint onderlinge duels vaker dan Den Bosch

De ploeg uit Den Bosch en de Venlonaren troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen negen goals, gemiddeld 2,25 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
10-03-2023VVV
Den Bosch
4-0
19-11-2022Den Bosch
VVV
0-2
26-03-2022Den Bosch
VVV
0-0
10-09-2021VVV
Den Bosch
2-1

De Bosschenaren kleurloos

De Bosschenaren geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Den Bosch van Eindhoven. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Den Bosch twee wedstrijden en verloor er drie In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Den Bosch de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Den Bosch:

  • maakte elf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,22.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit vijf doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Den Bosch in deze competitie:

DatumTeamsStand
06-10-2023Den Bosch
Eindhoven
0-1
29-09-2023Groningen
Den Bosch
0-3
22-09-2023Roda
Den Bosch
4-1
15-09-2023Den Bosch
MVV
3-2
09-09-2023Cambuur
Den Bosch
3-1

Spelerstats FC Den Bosch:

  • Kacper Kostorz is met vier goals de topscorer van de Bosschenaren in deze competitie.

Spelers van Den Bosch met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kacper Kostorz5101865
Ilias Boumassaoudi2001278
Jaron Vicario1310505
Yuya Ikeshita1104846
Rik Mulders1101520
Shalva Ogbaidze1001196
Ricardo Henning0101900
Nick de Groot0101900
Ryan Leijten0101394
Sebastiaan van Bakel010158
Jakub Ojrzynski0002360
Joey Roggeveen0000540
Dennis Gyamfi0002513
Mees Laros000076
Stan Maas0001617
Luke Mbete-Tabu0001332
Victor van den Bogert0001379
Teun van Grunsven0000252
Tomas Kalinauskas000052
Salah Oulad M'Hand000024
Gedion Zelalem0003859
Sheddy Barglan000011
Rein Bluyssen00007
Yannick Keijser00006
Vieri Kotzebue0000416

VVV al een tijdje zonder winst

De Venlonaren hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor VVV van Jong Ajax met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van Rick Kruys twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield VVV de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats VVV-Venlo:

  • scoorde veertien goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,56.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit vier doelpunten.

Voorgaande vijf duels van VVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
06-10-2023Jong Ajax
VVV
3-0
01-10-2023VVV
Helmond
0-4
22-09-2023Jong PSV
VVV
0-0
15-09-2023VVV
NAC
3-1
09-09-2023Telstar
VVV
1-2

Spelers van VVV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Soulyman Allouch3200813
Levi Smans3101832
Michalis Kosidis3001810
Pepijn Doesburg2000141
Simon Janssen1401900
Martijn Berden1101368
Magnus Kaastrup1101459
Rick Ketting1000900
Roel Janssen0105757
Elias Sierra0100817
Jan de Boer0001900
Stan Henderikx000033
Robin Lathouwers0000247
Moreno Rutten0001710
Dylan Timber0001117
Robert Klaasen000070
Joep Kluskens0001818
Mohammed Odriss000045
Richard Sedlacek0001138
Thijme Verheijen000033
Mohamed Hegi000033

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 18-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Roda1072123623
2Willem II10622171120
3Emmen9531181218
4ADO953114818
5Eindhoven94509417
6VVV10433151615
7Dordrecht9351181414
8De Graafschap9423111114
9NAC10424182014
10Helmond9414161213
11Groningen9414141013
12Jong PSV9414131913
13Cambuur10415232413
14Jong AZ9324121411
15Jong Utrecht9324101711
16MVV10316151910
17Den Bosch1030712189
18Telstar1021710197
19Jong Ajax912616245
20Oss91177134

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschVVV-Venlo
Minuut 0-1502
Minuut 15-3000
Minuut 30-4511
Minuut 45-6010
Minuut 60-7521
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschVVV-Venlo
Minuut 0-1002
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9020