Keuken Kampioen Divisie
FC_Dordrecht
FC Dordrecht
24 oktober 2026
16.30
VVV-Venlo
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc-dordrecht-fans

FC Dordrecht - VVV-Venlo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt FC Dordrecht tegen VVV-Venlo. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Zijn de Venlonaren in een betere vorm tegen de ploeg uit Dordrecht in het M-Scores Stadion?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. De ploegen wonnen toen ieder vijfmaal

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert VVV op papier beter dan Dordrecht. De ploeg uit Venlo won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Dordrecht won tweemaal, verloor twee duels en speelde éénmaal gelijk.

FC Dordrecht - VVV-Venlo
Keuken Kampioen Divisie
24 oktober 2026
16.30, M-Scores Stadion

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De ploeg uit Dordrecht en de Venlonaren troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 31 goals, gemiddeld 3,1 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk achttien goals. Dit is een gemiddelde van 1,8 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
19-12-2025VVV
Dordrecht
3-1
03-10-2025Dordrecht
VVV
2-0
14-03-2025Dordrecht
VVV
4-0
18-10-2024VVV
Dordrecht
2-3
16-02-2024Dordrecht
VVV
1-0
08-12-2023VVV
Dordrecht
3-1
17-02-2023Dordrecht
VVV
1-2
14-10-2022VVV
Dordrecht
0-1
30-01-2022VVV
Dordrecht
4-2
05-09-2021Dordrecht
VVV
0-1

De ploeg uit Dordrecht zonder richting

De Schapenkoppen geven laatste wedstrijden weinig richting. Dordrecht boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Jong PSV. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Schapenkoppen twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Dordrecht de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Dordrecht:

  • maakte veertien doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,27.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit zes doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Dordrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong PSV
Dordrecht
0-1
09-10-2026Dordrecht
Emmen
0-3
03-10-2026Den Bosch
Dordrecht
1-1
25-09-2026Dordrecht
Almere City
3-2
18-09-2026Oss
Dordrecht
3-0

Spelerstats FC Dordrecht:

  • Ayoub Ouarghi en Martin Vetkal zijn met drie goals de topscorers van de Schapenkoppen in deze competitie.

Spelers van de Dordtenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ayoub Ouarghi3315727
Martin Vetkal3003813
Nicolás Rossi2202558
Dario Sits1202469
Stan Henderikx1101630
Beni Mpanzu1104827
Lorenzo Riccio1001604
Senne Vugts1002878
Joey de Bie1000201
Yannis M'Bemba0101184
Lucas Román0100334
Tim Coremans0000270
Calvin Raatsie0000540
Yanick van Osch0000180
Lucas Gardenier000050
Björn Hardley0010162
Adil Lechkar0001450
Jaden Pinas0001990
Sem Valk0000180
Jurre van Aken0002587
Lucas Woudenberg0000167
Bae Seung-gyun00001
Robin van Asten0000407
Ninho Felicia0001267
Nick Venema0002423
Yunus Younous000025

De ploeg uit Venlo scoort veel

De Venlonaren scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,8 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd speelde VVV gelijk tegen Jong AZ (4-4). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Venlo drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield VVV de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VVV-Venlo:

  • scoorde 30 goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,73.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden achttien van deze goals en uit twaalf doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van VVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026VVV
Jong AZ
4-4
09-10-2026Jong Ajax
VVV
0-3
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Volendam
VVV
3-2
18-09-2026Jong Utrecht
VVV
1-3

Spelerstats VVV-Venlo:

  • Gino Schmidt is de topscorer van de ploeg uit Venlo deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Gino Schmidt scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van VVV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gino Schmidt5100319
Edhy Zuliani4103839
Dean Zandbergen4000334
Éanna Clancy3001968
Nassim Ait Mouhou3001801
Lars de Blok1801743
Philip Heise1201291
Mohammed Odriss1101774
Raf Vullers1101878
Devy Hendrikx110054
Mattheos Tsigkas1100293
Luis Görlich1003441
Amir Rais100099
Tristan Schenkhuizen1000843
Andreas Verstraeten1001298
Ismail Oulad M'Hand0201379
Alex Schalk0201235
Thomas Janssen0102260
Youri Schoonderwaldt0000990
Gabin Blancquart0000869
Michael Davis000060
Tijn Joosten000065
Yousri El Anbri000179
Luuk Verheij000027

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC DordrechtVVV-Venlo
Minuut 0-1512
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6024
Minuut 60-7503
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC DordrechtVVV-Venlo
Minuut 0-1001
Minuut 10-2013
Minuut 30-4010
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8023
Minuut 80-9002