Keuken Kampioen Divisie
FC_Eindhoven
FC Eindhoven
23 oktober 2026
20.00
Jong_PSV
Jong PSV
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc-eindhoven-fans

FC Eindhoven - Jong PSV: statistieken Keuken Kampioen Divisie

FC Eindhoven treft Jong PSV in Eindhoven voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Jong PSV heeft historisch het overwicht maar Eindhoven lijkt in betere vorm. Kunnen de jonge Eindhovenaren dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg van Willem Weijs zesmaal, de ploeg van Wil Boessen won er zeven en drie keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Eindhoven het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Jong PSV won niet, driemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

FC Eindhoven - Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Jan Louwers Stadion

Terugkijkend: Jong PSV wint meer onderlinge duels dan Eindhoven

De ploeg van Willem Weijs en de jonge Eindhovenaren troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 55 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,44 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 35 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,19 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
13-03-2026Jong PSV
Eindhoven
1-2
05-12-2025Eindhoven
Jong PSV
4-0
28-04-2025Jong PSV
Eindhoven
0-2
29-11-2024Eindhoven
Jong PSV
1-0
12-04-2024Eindhoven
Jong PSV
2-5
23-10-2023Jong PSV
Eindhoven
3-4
19-05-2023Jong PSV
Eindhoven
1-1
28-10-2022Eindhoven
Jong PSV
2-2
15-04-2022Eindhoven
Jong PSV
1-3
23-08-2021Jong PSV
Eindhoven
3-2
09-04-2021Eindhoven
Jong PSV
0-2
18-09-2020Jong PSV
Eindhoven
1-2
14-02-2020Eindhoven
Jong PSV
1-1
21-10-2019Jong PSV
Eindhoven
2-1
08-02-2019Eindhoven
Jong PSV
1-2
17-08-2018Jong PSV
Eindhoven
2-1

Eindhoven al een tijdje zonder winst

De Eindhovenaren hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Eindhoven van Vitesse met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Willem Weijs één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Eindhoven hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Eindhoven:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,36.
  • scoorde thuis tien keer en uit vijfmaal.

Voorgaande vijf duels van Eindhoven in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Eindhoven
Vitesse
0-1
09-10-2026Almere City
Eindhoven
3-0
03-10-2026Eindhoven
De Graafschap
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2
18-09-2026Eindhoven
Emmen
3-1

Spelers van Eindhoven met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Siegert Baartmans2100988
Owen Renfrum2002968
Rayan Buifrahi2002525
Kevin van Veen2001553
Guus Beaumont1500956
Mika de Jonge1101467
Niek Munsters1101200
Hyman Ali1001270
Antonio Bazdaric1000173
Raf van de Riet0102641
Jort Borgmans0000990
Rens Boon000192
Jens Elbers000045
Clint Essers0002641
Luc Netten0001347
Junior Poortvliet0001892
Tyrese Simons0000177
Xander Blomme0000847
Amir Bryson0001378
Thijs Muller0000122
Lennon Smulders000030
Lasse Abildgaard000065
Vicente Besuijen000061
Gideon Constancia000061
Hugo Deenen0000315
Emre Eksi0000103
Akin Ozcan000027

De ploeg van Wil Boessen al een tijd zonder winst

De ploeg van Wil Boessen heeft het zwaar en kan de laatste vijf duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Jong PSV van Dordrecht. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de jonge Eindhovenaren drie duels en speelden er twee gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Jong PSV de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong PSV:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,36.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit zes doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Jong PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong PSV
Dordrecht
0-1
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
19-09-2026Vitesse
Jong PSV
3-1
14-09-2026Jong PSV
Jong AZ
1-1
11-09-2026Helmond
Jong PSV
3-1

Spelerstats Jong PSV:

  • Austyn Jones is de topscorer van de ploeg van Wil Boessen deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van de ploeg van Wil Boessen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Austyn Jones5001697
Fabio Kluit2300736
Shuryjano Cornecion2101701
Joël van den Berg2001264
Boet Mulders1201507
Souleymane Sidibe1200746
Kyano Penso1000546
Samuel Dumbili1000490
Jim Koller0200299
Michael Bresser0101589
Philip Holseter-Karlsen0100160
Khadim Ngom0000450
Nick Olij0000180
Tijn Smolenaars0000360
Essien Bassey0000342
Sebas Ditmer00002
King Duah000014
Yarek Gasiorowski000090
Rivas Manuhutu0000238
Jorvimar Martina000061
Fabian Merién0000855
Madi Monamay0001595
Lyfe Oldenstam000096
Dyran Stam000014
Jordy Bawuah0000270
Mathieu Buyens00009
Noah Fernandez000090
Givenciyo Sabajo000010
Ayoni Santos0000135
Gino Verhulst0000702
Manuel Bahaty0001178
Esmir Bajraktarevic000090
Jairo Beerens000162
Amir Bouhamdi0001152
Mikkel Bro Hansen000076
Keziah Oteng-Mensah000086
Sami Ouaissa000045

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EindhovenJong PSV
Minuut 0-1500
Minuut 15-3011
Minuut 30-4512
Minuut 45-6010
Minuut 60-7520
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EindhovenJong PSV
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4011
Minuut 40-5012
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010