Keuken Kampioen Divisie
FC_Eindhoven
FC Eindhoven
16 oktober 2026
20.00
Vitesse
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc-eindhoven-fans

FC Eindhoven - Vitesse: statistieken Keuken Kampioen Divisie

FC Eindhoven treft Vitesse in Eindhoven voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Vitesse lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Eindhoven, maar zijn de Eindhovenaren in het Jan Louwers Stadion in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Vitesse één keer en drie keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Eindhoven het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Vitesse won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

FC Eindhoven - Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
16 oktober 2026
20.00, Jan Louwers Stadion

Terugblik: Vitesse wint onderlinge duels vaker dan Eindhoven

De ploeg van Willem Weijs en de Arnhemmers troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden veertien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 1,75 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
02-02-2026Vitesse
Eindhoven
1-1
17-10-2025Eindhoven
Vitesse
0-4
07-03-2025Eindhoven
Vitesse
3-3
30-08-2024Vitesse
Eindhoven
1-1

Eindhoven al een tijdje zonder winst

De Eindhovenaren hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Eindhoven van Almere City met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de blauw-witten twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Eindhoven hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Eindhoven:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis tien keer en uit vijfmaal.

Voorgaande vijf duels van Eindhoven in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Almere City
Eindhoven
3-0
03-10-2026Eindhoven
De Graafschap
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2
18-09-2026Eindhoven
Emmen
3-1
11-09-2026Eindhoven
Dordrecht
2-1

Spelers van Eindhoven met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Siegert Baartmans2100898
Owen Renfrum2001878
Rayan Buifrahi2002435
Kevin van Veen2001553
Guus Beaumont1500876
Mika de Jonge1101467
Niek Munsters1101189
Hyman Ali1001270
Antonio Bazdaric100083
Raf van de Riet0102551
Jort Borgmans0000900
Rens Boon000192
Jens Elbers000045
Clint Essers0001554
Luc Netten0000317
Junior Poortvliet0000831
Tyrese Simons0000177
Xander Blomme0000760
Amir Bryson0001378
Thijs Muller0000122
Lennon Smulders000026
Lasse Abildgaard000061
Gideon Constancia000061
Hugo Deenen0000285
Emre Eksi0000103
Akin Ozcan000027

De ploeg uit Arnhem al een tijd zonder winst

De ploeg uit Arnhem heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Vitesse van Volendam. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Arnhemmers één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Vitesse de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Vitesse:

  • maakte vijftien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis acht keer en uit zevenmaal.

Voorgaande vijf duels van Vitesse in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Volendam
Vitesse
2-0
03-10-2026Vitesse
NAC
2-2
26-09-2026Heracles
Vitesse
2-0
19-09-2026Vitesse
Jong PSV
3-1
12-09-2026Roda
Vitesse
1-0

Spelerstats Vitesse:

  • Naoufal Bannis is de topscorer van de ploeg uit Arnhem deze competitie, met negen doelpunten.

Spelers van de Arnhemmers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Naoufal Bannis9301854
Filipe de Carvalho2300623
Ayman Sellouf2003862
Connor van den Berg0110713
Omar Achouitar0100692
Nathan Markelo0101585
Marco Schikora0101782
Nino Zonneveld0101295
Maximilian Brüll0000185
Solomon Bonnah0002313
Alexander Büttner0001100
Chiel Olde Keizer0003619
Marcus Steffen0002288
Xiamaro Thenu0000259
Valon Zumberi0000810
Pontus Dahbo0001304
Mathijs Marschalk0001459
Youssef Ouallil0001247
Yuval Ranon00004
Ricardo-Felipe Schwarz0002448
Koen te Veluwe00005
Jeredy Hilterman0001140
João Pinto0000172
Eduard Probst0000183

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 14-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1071222722
3VVV10703261421
4Emmen10613221819
5NAC10523201917
6Roda1044210816
7MVV10514132016
8Volendam10505221715
9RKC10352191514
10Vitesse10424151514
11Jong AZ10415221813
12Jong PSV10343151713
13Oss10406151512
14Den Bosch10325141811
15Eindhoven10325152211
16De Graafschap10325132311
17Helmond1023516199
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EindhovenVitesse
Minuut 0-1501
Minuut 15-3011
Minuut 30-4510
Minuut 45-6011
Minuut 60-7531
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EindhovenVitesse
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4011
Minuut 40-5010
Minuut 50-6001
Minuut 70-8010
Minuut 80-9021