Keuken Kampioen Divisie
FC Emmen
1 november 2026
14.30
FC Den Bosch
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc-emmen-fans

FC Emmen - FC Den Bosch: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Komende zondag staat FC Emmen tegen FC Den Bosch op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Emmen in het voordeel tegen Den Bosch. Wat wordt de uitkomst in De Oude Meerdijk?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Emmen vijf keer, Den Bosch won er twee en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Emmen het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Den Bosch won tweemaal, éénmaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

FC Emmen - FC Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
1 november 2026
14.30, De Oude Meerdijk
Scheidsrechter, Clay Ruperti

Terugkijkend: Emmen wint meer onderlinge duels dan Den Bosch

De ploeg uit Emmen en de Bosschenaren kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden achttien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,25 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk negen goals. Dit is een gemiddelde van 1,12 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
30-01-2026Den Bosch
Emmen
1-1
29-08-2025Emmen
Den Bosch
3-1
20-12-2024Emmen
Den Bosch
0-3
20-09-2024Den Bosch
Emmen
1-0
03-05-2024Den Bosch
Emmen
1-2
10-11-2023Emmen
Den Bosch
1-0
08-01-2022Den Bosch
Emmen
0-2
24-09-2021Emmen
Den Bosch
2-0

De Emmenaren al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Emmen speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Emmen boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Vitesse. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Emmen vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Emmen hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Emmen:

  • maakte 26 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 2,17.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit dertien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Emmen in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Vitesse
Emmen
0-2
17-10-2026Emmen
Almere City
2-1
09-10-2026Dordrecht
Emmen
0-3
03-10-2026RKC
Emmen
1-1
26-09-2026Emmen
Oss
1-0

Spelerstats FC Emmen:

  • Jack Cooper-Love is de topscorer van de ploeg uit Emmen deze competitie, met negen doelpunten.
  • Jack Cooper-Love scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de ploeg uit Emmen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jack Cooper-Love93021039
Freddy Quispel7202755
Michael Breij31031079
Sybrand Veldhuis2101787
Nelson Amadin2000289
Bryan Van Hove1303960
Mustafa Abdullatif1001246
Chiel Sunder100081
Luca Everink0403970
Yanis Dede-Lhomme02031069
Sam Karssies01001080
Casper Staring0100787
Daan Lambers0100211
Vincent Carus0000101
Joshua Mukeh0013651
Christian Østergaard000068
David Voûte0000113
Luca Denk0000138
Alessandro Hojabrpour0004469
Rodney Kongolo0001471
Torben Rhein0001455
Jasper Huijzer000010
Safyan Touré000012
Stan van Manen001157

De Bosschenaren al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Den Bosch kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste vier duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Den Bosch gelijk tegen MVV. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Bosschenaren twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Den Bosch hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Den Bosch:

  • maakte achttien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden veertien van deze goals en uit vier doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Den Bosch in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Den Bosch
MVV
2-2
16-10-2026Den Bosch
Oss
2-1
09-10-2026Jong AZ
Den Bosch
0-1
03-10-2026Den Bosch
Dordrecht
1-1
27-09-2026De Graafschap
Den Bosch
1-0

Spelerstats FC Den Bosch:

  • Sebastian Karlsson Grach is met zes goals de topscorer van de Bosschenaren in deze competitie.
  • Sebastian Karlsson Grach scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de Bosschenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sebastian Karlsson Grach6000768
Kévin Monzialo2602950
Devon de Corte22011064
Sheddy Barglan2101600
Ilias Boumassaoudi2001624
Silvan Bröker1002414
Hessel Eikelboom10001080
Lorenzo Hoffman1000168
Mees Laros02001080
Emian-Johar Semedo0101155
Finn Murre00009
Pepijn van de Merbel00101070
Jayden Ettienne000016
Jeffry Fortes00021039
Stan Maas0000865
Jari de Kruijff000064
Kevin Felida0003390
Giovanni Hessels000047
Jasper Van Heertum0000386
Boris van Schuppen0000144
Jack de Vries0000325
Genrich Sillé000040
Wang Bohao0001493
Rafi Wolters0000127

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EmmenFC Den Bosch
Minuut 0-1513
Minuut 15-3020
Minuut 30-4521
Minuut 45-6000
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC EmmenFC Den Bosch
Minuut 0-1012
Minuut 10-2001
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6011
Minuut 70-8000
Minuut 80-9021