Keuken Kampioen Divisie
Volendam
FC Volendam
30 oktober 2026
20.00
De_Graafschap
De Graafschap
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
FC Volendam

FC Volendam - De Graafschap: statistieken Keuken Kampioen Divisie

FC Volendam treft De Graafschap in Volendam voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Volendam in het voordeel tegen De Graafschap. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze duels won het andere Oranje viermaal, de club uit Doetinchem won er drie en één keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Volendam op papier beter dan De Graafschap. Het andere Oranje won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg van trainer Thomas Duivenvoorden won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

FC Volendam - De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
30 oktober 2026
20.00, Kras Stadion

Terugblik: Volendam wint onderlinge duels vaker dan De Graafschap

Het andere Oranje en de Doetinchemmers troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 38 goals, gemiddeld 4,75 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk negentien goals. Dit is een gemiddelde van 2,38 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
22-12-2024Volendam
De Graafschap
2-1
11-08-2024De Graafschap
Volendam
4-3
08-04-2022Volendam
De Graafschap
3-1
10-09-2021De Graafschap
Volendam
0-3
24-01-2021Volendam
De Graafschap
1-4
07-11-2020De Graafschap
Volendam
2-5
20-12-2019Volendam
De Graafschap
3-3
23-08-2019De Graafschap
Volendam
3-0

Volendam scoort veel

De Volendammers scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,4 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Volendam van Jong Utrecht met 6-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de wijdbroeken drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Volendam de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Volendam:

  • maakte 29 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 2,42.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 22 van deze goals en uit zeven doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Volendam in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Volendam
Jong Utrecht
6-2
18-10-2026RKC
Volendam
1-1
09-10-2026Volendam
Vitesse
2-0
03-10-2026Almere City
Volendam
1-0
26-09-2026Volendam
VVV
3-2

Spelerstats FC Volendam:

  • Henk Veerman is met dertien goals de topscorer van de wijdbroeken in deze competitie.

Spelers van Volendam met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Henk Veerman13200986
Reuven Niemeijer5200972
Frederik Ihler3101192
Younes Jaber el Meftahi2300468
Alex Plat2101776
Nick Doodeman17011045
Luca Blondeau1002930
Nordin Bukala10031004
Daan Huisman1002978
Mike Kleijn0103672
Precious Ugwu0102883
Mohammed Belfqih010056
Kayden Wolff0100272
Hidde Jurjus0000600
Roy Steur0000481
Mawouna Amevor0002689
Daan Bisschops000172
Jaïr Haakmat0001145
Déron Payne0000280
Erik Schouten0000363
Serigne Deme000129
Jerayson Hoepel00007
Jesper Tielemans000024

De Graafschap kleurloos

De Doetinchemmers geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel speelde De Graafschap gelijk tegen RKC. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels won de club uit Doetinchem twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. De Graafschap hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats De Graafschap:

  • maakte vijftien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,25.
  • scoorde thuis acht keer en uit zevenmaal.

Voorgaande vijf duels van De Graafschap in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026De Graafschap
RKC
1-1
19-10-2026Jong Ajax
De Graafschap
2-1
09-10-2026De Graafschap
Jong Utrecht
2-1
03-10-2026Eindhoven
De Graafschap
2-2
27-09-2026De Graafschap
Den Bosch
1-0

Spelerstats De Graafschap:

  • Julian Kania is met vijf goals de topscorer van de Doetinchemmers in deze competitie.

Spelers van De Graafschap met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Julian Kania5002669
Donny Warmerdam30031050
Bjorn van Zijl3000555
Fedde de Jong2303838
Kyano Kwint1000296
Nolan Martens0302701
Toivo Mero0200667
Rowan Besselink0103984
Nart Ahmeti0101396
Mark Diemers0100357
Gabriele Finocchiaro0100349
Ties Wieggers00011080
Gijs Bolk0003618
Joran Hardeman0002292
Kaya Symons0002768
Jannes Wieckhoff0002329
Tim Braem000033
Cem Eroglu000030
Tygo Grotenhuis0000118
Nic Hartgers000038
Thomas Kok0012629
Clint Leemans0000110
Milan Smits000026
Jorn Triep000071
Denzel Eijken0000172
Nathan Kaninda0000132
Benjamin Mambo000012
Jason Meerstadt0000433
Levi Schoppema0000156

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 28-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamDe Graafschap
Minuut 0-1530
Minuut 15-3001
Minuut 30-4541
Minuut 45-6011
Minuut 60-7512
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamDe Graafschap
Minuut 0-1030
Minuut 10-2000
Minuut 30-4001
Minuut 40-5031
Minuut 50-6011
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010